Ja pisze w imieniu mojej siostry Rozmowy i podtrzymywanie na duchu juz Nic nie pomagaja. Chce ze

2 odpowiedzi
Ja pisze w imieniu mojej siostry
Rozmowy i podtrzymywanie na duchu juz Nic nie pomagaja.
Chce ze soba skonczyc tylko nie wie Jak to zrobic. Znalazla sie w pulapce.
Maz przebywa za granica juz 20 lat przyjezdza 3 razy w roku.Maja 4 synow.On jest jedynym zywicielem rodziny.
Najstarszy ma 19 lat najlepszy 1,5 roczku
Zrezygnowala z tego Co najbardziej lubiala na rzecz dzieci i meza
Maz jej nie wspiera dobrym slowem
Jak jest w domu Zero zainteresowana w jej kierunku milczacy siedzi przed telewizorem i czeka kiedy bedzie podane do stolu.
Jak siostra resztkami sie proboje bronic swojej godnosci to blokuje dojscie do konta .
Odpisalam to bardzo wszystko Tak ogolnikowo zawsze mowilam sobie I jej przeciez jakos to bedzie ,wszystko sie ulozy.
Ale od jakiegos czasu Jak z nim rozmawiam tylko placze i takim dziwnym glosem mowi ze juz nie chce Zyc ze chce ze soba skonczyc.Mieszkam bardzo Wiele kilometrow od niej nie jestem w stanie przyjechac.Jak jej mozna szybko pomoc?
Czy sa jacys lekarza ktorzy przyjezdzaja na wizyty do domu ?
Dzień dobry,pisze Pani o tendencjach samobójczych,więc nie należy stanu zdrowia siostry bagatelizować. Najczęściej osoby,które planują samobójstwo informują o tym bliskich,więc czasu może być mało. W dużych miastach są terapeuci /interwenci kryzysowi,którzy przyjeżdżają na wizyty domowe. Siostra powinna jak najszybciej uzyskać pomoc. Z tego,co Pani pisze doświadcza przemocy ekonomicznej ze strony męża i jest przeciążona samotną opieką nad czwórką dzieci. Pomocy można poszukać też w lokalnych Ośrodkach Interwencji Kryzysowej lub na stronie www terminy leczenia NFZ. Jeżeli stan się pogorszy proszę wezwać karetkę ze szpitala psychiatrycznego.Trzymam kciuki oby siostra jak najszybciej otrzymała potrzebną pomoc.

Towarzyszące Pani siostrze myśli samobójcze z tendencja do realizacji są wskazaniem, aby zgłosić się na szpitalna izbę przyjęć w Szpitalu Psychiatrycznym.