Dzień dobry, mam 30 lat, jestem zdrową kobietą, nigdy na nic poważnie nie chorowałam. Po zdradzie wy

2 odpowiedzi
Dzień dobry, mam 30 lat, jestem zdrową kobietą, nigdy na nic poważnie nie chorowałam. Po zdradzie wyprowadziłam się z domu i planuje się rozwieść. Od tego czasu zaczęło się dziać coś z moim zdrowiem. Ciagle zapalenia pęcherza (cały czas na różnych antybiotykach, aktualnie to Nolicin i Doxycyklina), ból mięśni ud bez wysiłku, czasami boli skóra z tylu nóg i w odcinku lędźwiowym, powiększone węzły dolne w pachwinie, ciągła bezsenność, czuje czasami jak serce przestaje mi bić zaczynam panikować i łapać powietrze (EKG w normie, kardiolog przepisał Concor, Nydroxyzyne na noc, lęki i zatrzymania serca nadal mam zasypiam ale bardzo ciężko), ciagle bóle głowy , jak schylam do przodu czuje delikatne mrówki w kręgosłupie bardzo nieprzyjemne (przepisany przez neurologa Efectin na bóle głowy wyzwał Zespół serotoninowy), aktualnie mam receptę na Coaxil, ale boje się go brać po nieudanej próbie z Effectiniem, czułam się tragicznie. Przestałam również oddychać bez powodu, zrobiłam testy alergiczne na wszystko mam 0, po leczeniu laryngologicznym nie polepszyło się (Encorton i Momestin), wyniki krwi mam w normie oprócz podwyższonej prolaktyny 39, kortyzolu 26, poniżone ALP21, reszta dobra, zrobiłam bardzo szeroki spektrum wyników, CRP również ok. Schudłam 5 kg, czasami wymiotuje po posiłku, mam biegunkę ponad dwa tygodni, trzęsą mi się ręce, mam uczucie ze serce ściska cały czas, w nocy czuje te zatrzymania i dostaje paniki, nie chce wstać z łóżka i wyjść przez stan psychiczny, przez ból nóg. Niestety rozwód trochę potrwa i nie mogę całkowicie zniwelować stresu. Chodzę również na masaz do fizjoterapeuty, mam bardzo spięta górę. Nie wiem już do którego lekarza mam się podać, może to wszystko przez stres? Czy to ma być włączone leczenie psychiatryczne, może mam zacząć pic ten Coaxil? czy wystarczy psycholog, czy to jakiś wirus zaatakował mój ogranizm, bo czasami boli całe ciało. Proszę o radę i z góry dziękuje za odpowiedzi.
Witam Panią,
zapewne nie słyszała Pani o symptomach konwersyjnych?
Zapraszam Panią do gabinetu - opowiem i opowiem też jak się to leczy.
Pozdrawiam!
Sugeruję wizytę: Psychoanaliza - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry, widzę że doświadcza Pani wielu symptomów z ciała,które powodują cierpienie i że podjęłą Pani trud przebadania się pod względem medycznym. Myślę, że Pani ciało może w taki sposób reagować na stres zwiazany ze zdradą i rozstaniem a także na wcześniejsze trudne sytuacje. Praca z psychoterapeutą na pewno pomoże Pani zredukować poziom stresu i może też Pani usunąć jego przyczyny leżące po stronie Pani sposobu myślenia. Serdecznie polecam konsultację psychiatryczną i podjęcie psychoterapii. Życzę wytrwałości i sukcesów! Zapraszam do pracy ze mną.
Sugeruję wizytę: Psychoterapia indywidualna - 180 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.