dlaczego seks mnie juz nie pociaga jak kiedys?

1 odpowiedzi
witam problem mam z braku seksu,gdyz 2015 roku urodzilam synka to po kilku miesiacach stracilam popend do seksu,gdy mój partner chce ja zawsze jestem zmeczona,a gdy juz dojdzie do seksu to po seksie nie dokonca jestem zadowolona.Bardzo zle jest mi z tym bo chce sie kochac z partnerem ale cos mnie blokuje i reakcje miedzy mna a partnerem maleja juz nie jest tak jak przed urodzeniem dziecka,chcialabym zrobic wszystko by wrocilo to wszystko jak dawniej.Kocham go bardzo i on mnie ale niewiem co mnie hamuje,moze to ze jestem ciagle niewyspana ? Czy moze cos ze mna jest nie tak i juz nigdy nie poczuje tą przyjemnośc jak kiedys ,prosze o małą rade. Z góry dziękuję ;)
Dzień dobry, z tego co Pani pisze, wygląda na to, że po urodzeniu dziecka, Pani obszar zwiazany z kobiecością został poważnie nadszarpniety. Zajęła sie Pani, co jest zupełnie naturalne, rolą Mamy i być może zdominowała ona wszystkie pozostałe, równie ważne role w Pani życiu. Proponuję, poza konsultacja u psychoterapeuty, pomyśleć jak ponownie mogłaby Pani zadbać o swoją kobiecość. Czego ona potrzebowalaby teraz, w ramach realnych możliwości. Być może zadbania o swoją urodę, ciało, a może zwykłych 15 minut dziennie na kawę wyłącznie we wlasnym towarzystwie. To oczywiście byłby dopiero początek dbania o obszar kobiecości, bez ktorego i seksualność nie może funkcjonowac tak jakbyśmy oczekiwaly. Pozdrawiam serdecznie!