Czy powinna zaniepokoić zmiana na języku?Język na przedniej ,lewej stronie wygląda jak by był ucięty

2 odpowiedzi
Czy powinna zaniepokoić zmiana na języku?Język na przedniej ,lewej stronie wygląda jak by był ucięty i jest też bolący.
Kolejne pytanie to zmiana na górnej wardze,widać podczas przeglądania się w lustrze powiększającym,jak by podskórne pęcherzyki,warga wydaje sie być z tego powodu jak by większa i cały czas uczucie pieczenia.
Dzień dobry,
Jeżeli ból języka nie minie w przeciągu 7 dni, warto to skonsultować z lekarzem. W okresie zimowym wargi są narażone na skrajne bodźce termiczne, jak i osłabienie organizmu. Dość powszechne są w tym czasie, afty i opryszczka, których początkowym objawem może być pieczenie.

Pozdrawiam
Piotr Lipnicki

Witam!
Już odpowiedziałam w poprzednim poście o propozycji, konieczności metody postępowania w takim przypadku.
Pozdrawiam.
dr Joanna Ziółkowska