Czy pomaga pan w stanach stalego pisku w uszach? 24///h. Mam rm szyji jedynie lordoza wyszla

4 odpowiedzi
Czy pomaga pan w stanach stalego pisku w uszach? 24///h. Mam rm szyji jedynie lordoza wyszla
Witam,

Przyczyn takich dolegliwości może być kilka. Bez odpowiedniej diagnostyki fizjoterapeutycznej ciężko coś wyrokować. Rezonans magnetyczny może być pomocny ale czasem wręcz przeciwnie, odwraca uwagę diagnosty od rzeczywistego problemu. Miałem kilku pacjentów z podobnymi objawami, którzy zgłaszali poprawę po wizytach. Pozdrawiam

Przyczyny pisku w uszach mogą być różnego pochodzenia. Po wykluczeniu problemu laryngologicznego zapraszam na konsultację
Tak, współpracuję z Instytutem zajmującym się m in. problemami w obszarze czaszkowym. Jeśli to w czymś pomoże to pracuję również w Warszawie. Ze względów regulaminu nie podam nazwy Instytutu ale jak się dobrze poszuka to można znaleźć te informacje w sieci.Pozdrawiam,
Daniel
Pisk u uszach może mieć przyczynę szyjnopochodną, tzn. pochodzić od zaburzeń strukturalnych w obrębie kręgosłupa szyjnego. Już na pierwszej wizycie poprzez przeprowadzenie określonych testów w połączeniu ze szczegółowym wywiadem można określić czy jest to przyczyną, a jeśli tak rozpocząć odpowiednią terapię ruchowo-manulaną. Może być też tak że procedury ruchowo-manulane nie wywołają żadnego skutku (żaden kierunek ruchu ani adekwatnie przykładana siła nie wywołuje ani pogorszenia ani poprawy) - to też będzie bardzo istotna informacja zwrotna dla lekarza prowadzącego (obecnego bądź przyszłego).
Sugeruję wizytę: Terapia kręgosłupa (pierwsza wizyta) - 180 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.