Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Tadeusza Kościuszki 95, Biłgoraj
Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 2 lat
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Państwa. Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2006 r. zajmuję się terapią manualną, funkcjonalną oraz optymal...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stany pooperacyjne
 • Asymetria ciała
 • Bóle stawów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Konsultacja diagnostyczna


Tadeusza Kościuszki 95, Biłgoraj

Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja


Rehabilitacja


Tadeusza Kościuszki 95, Biłgoraj

Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja


Rehabilitacja dzieci


Tadeusza Kościuszki 95, Biłgoraj

Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja


Rehabilitacja ortopedyczna


Tadeusza Kościuszki 95, Biłgoraj

Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja


Taping (plastrowanie)


Tadeusza Kościuszki 95, Biłgoraj

Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja


Terapia mięśniowo-powięziowa


Tadeusza Kościuszki 95, Biłgoraj

Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja zaburzenia ruchowo-oddechowe

Pan Daniel Romanowski jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Jest żywo zainteresowany pacjentem, a osteopatia i terapia manualna to jego chleb powszedni. Stara się jak najbardziej pomóc każdemu wrócić do sprawności. Do każdego pacjenta ma indywidualny stosunek, przy tym jest osobą konkretną i rzeczową. To świetny terapeuta, który jest w stanie pomóc tam, gdzie inni zawodzą. Gorąco polecam!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja terapia mięśniowo-powięziowa

Pan Daniel i to osoba bardzo ogromną wiedzę, doświadczenie i kompetencje. Cały czas poznaje nowe techniki i doskonali swoje umiejętności.
Do pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie, z wielkim zaangażowaniem i co najważniejsze słucha. Jego cel-to pomoc pacjentowi. Dzięki fachowemu podejściu po dwóch wizytach i terapii mięśniowo-powięziowej moje dolegliwości bólowe ustały. Stałem się dużo sprawniejszy fizycznie.
Jest to świetny specjalista z pasją, godny zaufania i polecenia :) Robert


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja

Nie bez przesady powiem że pan Daniel dał mi drugie życie. Miałem bardzo mocne bóle pleców w okolicach lędźwi które w gorszych momentach nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Konsultowałem się z wieloma lekarzami/fizjoterapeutami i często jedyna porada to wysłanie na operację kręgosłupa. Niestety wiedza o biomechanice ciała „specjalistów” w naszym kraju pozostawia wiele do życzenia zatem tym bardziej zachęcam do wizyty u pana Daniela. W moim przypadku kręgosłup jest zdrowy a problem był z błędnymi nawykami dotyczącymi motoryki ciała nabytymi w dzieciństwie. Po terapii bóle ustąpiły , natomiast nawyki jak to nawyki mogą wrócić (szczególnie te złe więc trzeba się pilnować. Na szczęście warsztat jaki nabyłem podczas sesji terapeutycznych mam nadzieję uchroni mnie od tego.

mgr Daniel Romanowski

Cieszę się, że Pana stan się poprawił ale co do tego, że dałem drugie życie to się nie zgodzę - co najwyżej zmieniła się jego jakość :)
A co do nawyków: osobiście dzielę je nie tylko na dobre i złe ale też uświadomione i nieświadome. I bardzo często te ostatnie nie pozwalają na długotrwałą poprawę stanu zdrowia. Z tego względu praca nad nimi jest żmudna ale w dłuższej perspektywie satysfakcjonująca. Życzę wytrwałości z stosowaniu zaleceń i pozdrawiam serdecznie.
Daniel


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja wada postawy u 12-letniego chłopca

O p. Danielu dowiedzieliśmy się od znajomej, która uczęszczała na terapię.Już po pierwszej wizycie nie miałam wątpliwości, że trafiliśmy do odpowiedniej osoby.Podejście do dorastającego chłopca, zaangażowanie i profesjonalizm jakim wykazał się p. Daniel są godne podziwu.Syn jeździ z przyjemnością i co najważniejsze są postępy i widoczne zmiany sylwetki.Byliśmy u różnych specjalistów chcąc skorygować postawę dziecka, niestety nikt nie postawił odpowiedniej diagnozy.Nareszcie trafiliśmy w fachowe ręce. W tym gabinecie nie ma pytań bez odpowiedzi.Zawsze uzyskujemy wyczerpującą odpowiedź zarówno ja jak i mój syn. Poprzez zaangażowanie w rehabilitację i chęć pomocy młodemu człowiekowi p. Daniel zmienia nasze życie.Syn z łatwością wykonuje różne ćwiczenia, które dotychczas sprawiały mu trudności, odzyskuje pewność siebie.Może grać z kolegami w gry, do których nikt go wcześniej nie zapraszał.Dla mnie jako matki najważniejsze jest dobro mojego dziecka i takie dobro nam się tu właśnie dzieje. Dziękujemy Lidia i Wojtek

mgr Daniel Romanowski

To pewien zauważalny fenomen, że równoważne napięć tkankowych poprzez pracę manualną i odpowiednio spersonalizowane ćwiczenia poprawiają nie tylko aspekt biomechaniczny ale wpływają też pozytywnie na aspekt psycho-społeczny. Pozdrawiam serdecznie. Daniel


E
Użytkownik zweryfikowany

Pan Daniel Romanowski to osoba bardzo kompetentna i konkretna, posiadająca ogromną wiedzę i doświadczenie-mimo młodego wieku.
Widać, że fizjoterapia to jego powołanie, dlatego cały czas się rozwija zdobywając nową wiedzę i doskonaląc swoje umiejętności.
Do pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie, z wielkim zaangażowaniem i co najważniejsze słucha. Jego cel-to pomoc pacjentowi. Dzięki fachowemu podejściu po trzech wizytach moje dolegliwości ustąpiły i stałam się dużo sprawniejsza fizycznie.
Jest to świetny specjalista z pasją, godny zaufania i polecenia :) Ewa

mgr Daniel Romanowski

Dziękuję za słowa uznania.
Pozdrawiam


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Ból kolana

Pan Daniel to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Ma bardzo dużą wiedzę, którą potrafi wykorzystać pomagając pacjentowi. W jego gabinecie terapia dotyczy całego ciała, a nie tylko jego części, co jest bardzo dobre dla pacjenta (oczywiście z bólem kolana wychodzi się od miejsca bolącego, ale ma to swoje przyczyny i konsekwencje, którymi terapeuta też się zajmuje). Fizjoterapia u Pana Daniela jest bardzo skuteczna, oczywiście pod pewnym warunkiem - trzeba mieć cierpliwość, chęć do pracy nad sobą i przede wszystkim wcielać to w życie różnymi ćwiczeniami, bo samo nic się nie zrobi. :-) To bardzo ważny element, chcieć pomóc samemu sobie. Ten fizjoterapeuta zawsze robi wszystko, co tylko może, aby pomóc pacjentowi (a może na prawdę dużo!), i chociażby dlatego warto się do niego udać, jeśli chce się zawalczyć z problemem. Polecam!

mgr Daniel Romanowski

"...-trzeba mieć cierpliwość, chęć do pracy nad sobą i przede wszystkim wcielać to w życie różnymi ćwiczeniami, bo samo nic się nie zrobi. :-) To bardzo ważny element, chcieć pomóc samemu sobie. "

I niekiedy to jest ta najtrudniejsza część. Pozdrawiam,


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja rehabilitation after stroke

A very gifted and knowledgeable therapist with a holistic approach and perfect manners. Helped me to learn to walk and move properly as well as keep my balance. Now I am on the road to complete recovery thanks to his treatment.

mgr Daniel Romanowski

I would like to mention, that your actual condition and results we obtained doesn't depend solely on your last complaints (stroke) but is interfered with long story of traumas You underwent. After all actions speak louder than words. Stay in touch. Daniel


U
Użytkownik zweryfikowany

Ogromniej miły, wnikliwy, cierpliwy teapeuta, leczy całe ciało a nie bolące miejsce. Terapia momentami trochę bolesna, ale nadzwyczaj skuteczna - bóle zniknęły i nie powracają jak po typowej fizjoterapii czy serii bardzo bolesnych zastrzyków. Naprawdę polecam! Warto.


M
Użytkownik zweryfikowany

Fizjoterapeuta jeszcze przed 30, ale już doświadczony. Nie tylko pomógł przy leczeniu schorzenia, lecz także zdiagnozował jakie złe nawyki mogły w rezultacie doprowadzić do kontuzji. Rehabilitant bardzo kontaktowy, potrafi w prosty sposób, bez zawodowego żargonu wytłumaczyć co i jak. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

414 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam silny bol uda promieniuje w okolicy posladka i kolana bol jest rwacy przy pachfinie w dzien jak chodze boli mniej natomiast w nocy jest bardzo intensywny,rwacy smaruje zelem przeciwzapalnym OLFEN ale niewiem co robic dostanie sie do lekarza w przychodni graniczy z cudem prosze o porade

  Dzień dobry. Proponuję zasięgnąć porady fizjoterapeuty. Postawienie precyzyjnej a przede wszystkim trafnej diagnozy oraz właściwa terapia i odpowiedni dobór ćwiczeń powinny dać szybko zauważalną poprawę. Warto zrobić rozeznanie kto jest polecany w Twojej okolicy ( opinia rodziny, znajomych) , jaki ma staż (lata pracy) , ocenę skuteczności (ilu osobom pomógł). Co do ocen z internetu: info o tej osobie to jedna rzecz natomiast jej kompetencje proponuję zweryfikować ewentualnie poprzez wypadkową ocenę z mediów społecznościowych i poleceń/rekomendacji bezpośrednich. Życzę powodzenia, Daniel

  mgr Daniel Romanowski

 • Pytanie dotyczące ból pachwiny

  Kontuzje podczas gry w piłkę przy nagłym zwrocie kierunku , jest to kolejny uraz pachwiny . Możliwe że ostatnia kontuzja nie była wyleczona do końca . Odczuwam ukłucia przy większej intensywności , ból przy kopnięciu piłki i bieganie praktycznie wyklucza grę i treningi ,nie mam żadnego zgrubienia obrzęku w okolicy pachwiny . Do jakiego specjalisty powinnem się udać i czyoze to być oznaką naderwania przyczepów przewodziciela i ile może trwać przerwa w treningach . Dziękuję

  Dzień dobry. Odpowiadając na zadane pytania: zarówno do ortopedy (ewentualnie lekarza sportowego) i do fizjoterapeuty. To oni powinni postawić diagnozę - przyczyną może ale nie musi być naderwanie mięśnia. Powrót do sprawności zatem będzie zależał od trafnego i precyzyjnego zdiagnozowania i następczego leczenia na które składa się też kompetencja prowadzącego się lekarza/terapeuty. Jest zatem tyle zmiennych, ze wg mnie trudno założyć kiedy będziesz rzeczywiście i bez nawrotów mógł wrócić do gry.

  mgr Daniel Romanowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Państwa. Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2006 r. zajmuję się terapią manualną, funkcjonalną oraz optymal...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stany pooperacyjne
 • Asymetria ciała
 • Bóle stawów
Pokaż wszystkie leczone choroby