Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Tadeusza Kościuszki 95, Biłgoraj
Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 2 lat
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Państwa. Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2006 r. zajmuję się terapią manualną, funkcjonalną oraz optymal...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Stany pooperacyjne
  • Asymetria ciała
  • Bóle stawów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Tadeusza Kościuszki 95, Biłgoraj

Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacjaTadeusza Kościuszki 95, Biłgoraj

Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacjaTadeusza Kościuszki 95, Biłgoraj

Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacjaTadeusza Kościuszki 95, Biłgoraj

Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacjaTadeusza Kościuszki 95, Biłgoraj

Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacjaTadeusza Kościuszki 95, Biłgoraj

Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja zaburzenia ruchowo-oddechowe

Pan Daniel Romanowski jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Jest żywo zainteresowany pacjentem, a osteopatia i terapia manualna to jego chleb powszedni. Stara się jak najbardziej pomóc każdemu wrócić do sprawności. Do każdego pacjenta ma indywidualny stosunek, przy tym jest osobą konkretną i rzeczową. To świetny terapeuta, który jest w stanie pomóc tam, gdzie inni zawodzą. Gorąco polecam!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja terapia mięśniowo-powięziowa

Pan Daniel i to osoba bardzo ogromną wiedzę, doświadczenie i kompetencje. Cały czas poznaje nowe techniki i doskonali swoje umiejętności.
Do pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie, z wielkim zaangażowaniem i co najważniejsze słucha. Jego cel-to pomoc pacjentowi. Dzięki fachowemu podejściu po dwóch wizytach i terapii mięśniowo-powięziowej moje dolegliwości bólowe ustały. Stałem się dużo sprawniejszy fizycznie.
Jest to świetny specjalista z pasją, godny zaufania i polecenia :) Robert


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja

Nie bez przesady powiem że pan Daniel dał mi drugie życie. Miałem bardzo mocne bóle pleców w okolicach lędźwi które w gorszych momentach nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Konsultowałem się z wieloma lekarzami/fizjoterapeutami i często jedyna porada to wysłanie na operację kręgosłupa. Niestety wiedza o biomechanice ciała „specjalistów” w naszym kraju pozostawia wiele do życzenia zatem tym bardziej zachęcam do wizyty u pana Daniela. W moim przypadku kręgosłup jest zdrowy a problem był z błędnymi nawykami dotyczącymi motoryki ciała nabytymi w dzieciństwie. Po terapii bóle ustąpiły , natomiast nawyki jak to nawyki mogą wrócić (szczególnie te złe więc trzeba się pilnować. Na szczęście warsztat jaki nabyłem podczas sesji terapeutycznych mam nadzieję uchroni mnie od tego.

mgr Daniel Romanowski

Cieszę się, że Pana stan się poprawił ale co do tego, że dałem drugie życie to się nie zgodzę - co najwyżej zmieniła się jego jakość :)
A co do nawyków: osobiście dzielę je nie tylko na dobre i złe ale też uświadomione i nieświadome. I bardzo często te ostatnie nie pozwalają na długotrwałą poprawę stanu zdrowia. Z tego względu praca nad nimi jest żmudna ale w dłuższej perspektywie satysfakcjonująca. Życzę wytrwałości z stosowaniu zaleceń i pozdrawiam serdecznie.
Daniel


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja wada postawy u 12-letniego chłopca

O p. Danielu dowiedzieliśmy się od znajomej, która uczęszczała na terapię.Już po pierwszej wizycie nie miałam wątpliwości, że trafiliśmy do odpowiedniej osoby.Podejście do dorastającego chłopca, zaangażowanie i profesjonalizm jakim wykazał się p. Daniel są godne podziwu.Syn jeździ z przyjemnością i co najważniejsze są postępy i widoczne zmiany sylwetki.Byliśmy u różnych specjalistów chcąc skorygować postawę dziecka, niestety nikt nie postawił odpowiedniej diagnozy.Nareszcie trafiliśmy w fachowe ręce. W tym gabinecie nie ma pytań bez odpowiedzi.Zawsze uzyskujemy wyczerpującą odpowiedź zarówno ja jak i mój syn. Poprzez zaangażowanie w rehabilitację i chęć pomocy młodemu człowiekowi p. Daniel zmienia nasze życie.Syn z łatwością wykonuje różne ćwiczenia, które dotychczas sprawiały mu trudności, odzyskuje pewność siebie.Może grać z kolegami w gry, do których nikt go wcześniej nie zapraszał.Dla mnie jako matki najważniejsze jest dobro mojego dziecka i takie dobro nam się tu właśnie dzieje. Dziękujemy Lidia i Wojtek

mgr Daniel Romanowski

To pewien zauważalny fenomen, że równoważne napięć tkankowych poprzez pracę manualną i odpowiednio spersonalizowane ćwiczenia poprawiają nie tylko aspekt biomechaniczny ale wpływają też pozytywnie na aspekt psycho-społeczny. Pozdrawiam serdecznie. Daniel


E
Użytkownik zweryfikowany

Pan Daniel Romanowski to osoba bardzo kompetentna i konkretna, posiadająca ogromną wiedzę i doświadczenie-mimo młodego wieku.
Widać, że fizjoterapia to jego powołanie, dlatego cały czas się rozwija zdobywając nową wiedzę i doskonaląc swoje umiejętności.
Do pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie, z wielkim zaangażowaniem i co najważniejsze słucha. Jego cel-to pomoc pacjentowi. Dzięki fachowemu podejściu po trzech wizytach moje dolegliwości ustąpiły i stałam się dużo sprawniejsza fizycznie.
Jest to świetny specjalista z pasją, godny zaufania i polecenia :) Ewa

mgr Daniel Romanowski

Dziękuję za słowa uznania.
Pozdrawiam


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Ból kolana

Pan Daniel to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Ma bardzo dużą wiedzę, którą potrafi wykorzystać pomagając pacjentowi. W jego gabinecie terapia dotyczy całego ciała, a nie tylko jego części, co jest bardzo dobre dla pacjenta (oczywiście z bólem kolana wychodzi się od miejsca bolącego, ale ma to swoje przyczyny i konsekwencje, którymi terapeuta też się zajmuje). Fizjoterapia u Pana Daniela jest bardzo skuteczna, oczywiście pod pewnym warunkiem - trzeba mieć cierpliwość, chęć do pracy nad sobą i przede wszystkim wcielać to w życie różnymi ćwiczeniami, bo samo nic się nie zrobi. :-) To bardzo ważny element, chcieć pomóc samemu sobie. Ten fizjoterapeuta zawsze robi wszystko, co tylko może, aby pomóc pacjentowi (a może na prawdę dużo!), i chociażby dlatego warto się do niego udać, jeśli chce się zawalczyć z problemem. Polecam!

mgr Daniel Romanowski

"...-trzeba mieć cierpliwość, chęć do pracy nad sobą i przede wszystkim wcielać to w życie różnymi ćwiczeniami, bo samo nic się nie zrobi. :-) To bardzo ważny element, chcieć pomóc samemu sobie. "

I niekiedy to jest ta najtrudniejsza część. Pozdrawiam,


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Daniel Romanowski terapia manualna i funkcjonalna, rehabilitacja rehabilitation after stroke

A very gifted and knowledgeable therapist with a holistic approach and perfect manners. Helped me to learn to walk and move properly as well as keep my balance. Now I am on the road to complete recovery thanks to his treatment.

mgr Daniel Romanowski

I would like to mention, that your actual condition and results we obtained doesn't depend solely on your last complaints (stroke) but is interfered with long story of traumas You underwent. After all actions speak louder than words. Stay in touch. Daniel


U
Użytkownik zweryfikowany

Ogromniej miły, wnikliwy, cierpliwy teapeuta, leczy całe ciało a nie bolące miejsce. Terapia momentami trochę bolesna, ale nadzwyczaj skuteczna - bóle zniknęły i nie powracają jak po typowej fizjoterapii czy serii bardzo bolesnych zastrzyków. Naprawdę polecam! Warto.


M
Użytkownik zweryfikowany

Fizjoterapeuta jeszcze przed 30, ale już doświadczony. Nie tylko pomógł przy leczeniu schorzenia, lecz także zdiagnozował jakie złe nawyki mogły w rezultacie doprowadzić do kontuzji. Rehabilitant bardzo kontaktowy, potrafi w prosty sposób, bez zawodowego żargonu wytłumaczyć co i jak. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

433 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące ból pleców

Witam,
Od jakiegoś czasu doskwiera mi ból pleców w odcinku piersiowym poniżej łopatek, zawsze po przebudzeniu i tak ze ciężko mi się odwrócić na drugi bok. Czytałam trochę na ten temat ale głównie jest o bólach w części krzyżowej i barkowej. Co może być przyczyną, ból pojawia się tylko po przebudzeniu, zmieniłam materac na bardziej twardy ale niewiele pomogło. Nie mam pracy siedzącej wręcz przeciwnie dużo się ruszam ale też czasami trzeba podnieść coś cięższego. Jaka przyczyna i co może pomóc?

dzień dobry. Przyczyną bólu może być:
1) sam układ nerwowy wraz z układem opon
2) wszystkie tkanki unerwione (mięsień, powięź, więzadła etc.) mogące być źródłem bólu
By odpowiedzieć na Twoje pytanie zasięgnij bezpośredniej porady i pomocy w gabinecie fizjoterapeuty lub osteopaty.

mgr Daniel Romanowski

Witam serdecznie, w maju 2020 chwyciła mnie rw kulszowa, straszny ból w odcinku lędźwiowo krzyżowym, trwało to aż do września, schyliłem się przy otwartym oknie i mnie przewiało, gdy wstawałem już z bólem. Chodziłem raz w tygodniu do fizjoterapeuty na masaż i mi przeszło. W październiku postanowiłem że trochę się poruszam, więc zacząłem wraz z małżonką biegać truchcikiem ok 5 km. Po takich trzech razach chwycił mnie ból w prawej łydce i przestałem biegać. W domu ćwiczę siłowo ale nie ciężko, hantelki po 11 kg, drążek do podciągania, ławeczka, ćwiczę mięśnie brzucha i pleców, tak mi zalecił fizjo. Mam 42 lata, 180cm wzrostu i ważę 71kg, praca biurowa od 7 lat i zero ruchu przez ten czas. Do sedna. Od grudnia 2020 do teraz borykam się że strasznym bólem tylnej taśmy nóg prawej i lewej. Od mięśni pośladkowych po koniec łydek. Najbardziej boli tylna część ud. Chodzę normalnie, spaceruje po 5 km dziennie, jednak ból jest okropny, najbardziej boli jak siedzę, mniej gdy chodzę czy stoję... Nigdy wcześniej nie miałem problemu z nogami. Czuję spiętą, naciągniętą tylną taśmę nóg. Zaznaczę że jak przez tydzień brałem Biofenac, ból zanikł, potem powrócił. Obecnie chodzę do fizjo jednak na tą chwilę nie widzę poprawy. Miałem stawiane bańki na plecach, masowane mam uda, łydki, w domu leżę na macie6z kolcami przez godzinę, wydałem już kupe kasy na fizjoterapeutów i żaden mi nie pomógł. Czytałem o podobnym problemie tu na stronie, jedna Pani opisywała wręcz identyczne dolegliwości... W najbliższych dniach mam zamiar zrobić badania na OB i morfologię oraz na boreliozę, bo z 15 lat temu ugryzl mnie kleszcz, jednak obawiam się że te badania niczego nie odkryją. Co robić, proszę o pomoc.

Dzień dobry. Proponuję w pierwszej kolejności konsultację z fizjoterapeutą obeznanym w pracy z łańcuchami mięśniowymi i stawowymi GDS. Kwestią w długiej perspektywie czasowej jest określenie co u Ciebie jest nieprawidłowe ( co jest czynnikiem sprawczym/) i jak zmienić tą nieprawidłowość w kierunku optymalnej mechaniki? Działania terapeutyczne powinny być z założenia zaplanowane (strategia terapii) a nie skupiać się na doraźnym oddziaływaniu na napięte mięśnie ( napięcie może być albo przyczynowe albo reaktywne). Życzę powodzenia i przemyślanych decyzji. Daniel

mgr Daniel Romanowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Państwa. Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2006 r. zajmuję się terapią manualną, funkcjonalną oraz optymal...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Stany pooperacyjne
  • Asymetria ciała
  • Bóle stawów
Pokaż wszystkie leczone choroby