błagam, błagam o pomoc.CO MAM ZROBIC????? osoba z nerwica jestem osoba, która strasznie wmawia s

4 odpowiedzi
błagam, błagam o pomoc.CO MAM ZROBIC????? osoba z nerwica

jestem osoba, która strasznie wmawia sobie schorzenia jakieś, wszystko. również sie takowych boje. bardzo mam dziwne mysli, natrętne wręcz. ostatnio jest jakieś fatum dziwnych zdarzeń na świecie i ka zobaczyłam zdjecie kogoś kto nie zyje, popełnił samobójstwo chyba, i nagle tak ni stad ni zowad mój mózg wymyślił sobie ze ostnieje nekrofila, i już zaczelam sobie wmawiać, co jeśli jestem nekrofilem???? NIGDY nawet nie miałam żadnej ciągoty (ja uważam ze to obrzydliwe) ale jak zaczelam sobie wmawiać to myslalam ze sie popłacze i czy to mozliwe ze ze stresu wywołałam jakoes podniecenie w tamtym momencie, w sensie ze sobie je wmowilam??? chyba oszalałam boze
dodam ze jestem osoba z nerwica, nerwica natręctw i hipochondria
teraz mnie to meczy od dwóch dni ale tylko i wyłącznie w nocy koedy nadmiernie mysle bo tak strasznie zie boje
Dzień dobry, zalecam wizytę u lekarza psychiatry, możliwe, że wdrożycie Państwo farmakoterapię. Jako terapię towarzyszącą można rozważyć psychoterapię.

Z poważaniem, Tomasz Banachowicz

Zachęcam do rozpoczęcia od wizyty u psychiatry a następnie wsparcie psychologiczne, pozdrawiam.
Dzień dobry. Zachęcam do wizyty u lekarza psychiatry celem leczenia farmakoterapeutycznego. Pomoże Pani na złagodzenie objawów. A później na leczenie psychoterapeutyczne bo terapia leczy. Pozdrawiam serdecznie
Zachęcam Panią do wizyty u lekarza psychiatry w celu wdrożenia stosownego leczenia, które może pomóc złagodzić objawy. Później warto również rozważyć leczenie psychoterapeutyczne, ponieważ psychoterapia może być bardzo pomocna w procesie zdrowienia. Pozdrawiam serdecznie, Dariusz Trzebuniak
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychoterapeutyczna - 180 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.