Biorę mikrodawki izoteku tj 60 mg tygodniowo. Chciałabym zrobic laserowa korektę wzroku. Czy to wyku

1 odpowiedzi
Biorę mikrodawki izoteku tj 60 mg tygodniowo. Chciałabym zrobic laserowa korektę wzroku. Czy to wykucza zabieg?
lek. Agnieszka Jaszczuk
Okulista, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Gdańsk
jeśli nie ma problemów z filmem łzowym to nie powinno to kategorycznie dyskwalifikować pacjenta z zabiegu ale lepiej poczekać na odstawienie leku gdyż wpływa on też na proces gojenia co jest kluczowe przy laserowej korekcji wzroku

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.