Badania do operacji

8 odpowiedzi
Witam, w niedługim czasie będę potrzebowała zrobić ekg oraz echo serca z opisem ewentualnie tez holter, przymierzam sie do operacji bariatrycznej, czy potrzebne jest skierowanie? Czy cennik na stronie jest aktualny? Czy do ceny badań należy doliczyć cenę konsultacji czy już nie. Pozdrawiam
Dzień dobry. Wszystkie te badania można wykonać w lecznicy Cardioteam, skierowanie można wystawic na miejscu. Konsultacja kardiologiczna oceniająca Pani/Pana stan zdrowia, wraz z badaniem przedmiotowym oraz ocena wszystkich wyników badań jest płatna oddzielnie. Pozdrawiam. Jacek Kądziela

Cennik na stronie jest akutalny. Można wykonać echo razem z konsultacją - wtedy cena jest niższa.
Radzę najpierw porozmawiać z lek. anestezjologiem jakie badania są niezbędne do zakwalifikowania do zabiegu.
Proszę porozmawiać z lek. rodzinnym, które badania moze mieć Pani wykonane w ramach NFZ

Cennik na moim profilu jest aktualny

Pozdarwiam
Aktualny, bez konsultacji
Dzień dobry! Służę opisem EKG oraz konsultacją (domyślam się, że będzie potrzebne zaświadczenie o braku przeciwwskazań kardiologicznych do leczenia operacyjnego w znieczuleniu ogólnym wydane na podstawie wywiadu i badania przedmiotowego oraz analizy wyników badań dodatkowych), nie mam możliwości wykonania badania ECHO serca ani holtera. Cennik EKG oraz konsultacji jest aktualny.
Szanowna Pani.
Skierowanie nie jest konieczne. Cennik usług w gabinecie przy ul Wrocławskiej nr 14 w Lubaniu jest aktualny. W pozostałych miejscach pracy (Lubin, Bolesławiec) obowiązuje cennik przychodni. W cenie konsultacji kardiologicznej mieszczą się koszty badania EKG oraz "echo serca" (badanie echokardiograficzne przezklatkowe - TTE).Za 24-godzinną rejestrację EKG metodą N.Holtera należy zapłacić osobno.
Z uszanowaniem
Marek Sołtysiak, MD, PhD.
Witam! W gabinecie prywatnym nie jest potrzebne skierowanie na badania. Cennik jest aktualny. Konsultacja jest płatna osobno, natomiast badanie EKG jest wliczone w cenę konsultacji. Pozdrawiam
Witam serdecznie, tak, przed operacją bariatryczną jest potrzebne skierowanie do poradni chirurgicznej, w której pacjenci są kwalifikowani do takiego zabiegu przez chirurga. Może być ono wydane przez lekarza internistę, lekarza rodzinnego ale też przez kardiologa. Konsultację internistyczną lub kardiologiczną można wykonać w CM Solimed. Obejmuje ona wywiad i badanie fizykalne oraz EKG. W zależności od stwierdzonych nieprawidłowości i wskazań pacjent jest kierowany na dalsze badania, które mogą być konieczne do kwalifikacji do zabiegu- może to być echo serca, Holter EKG ale też Holter ciśnieniowy, badania laboratoryjne, RTG kl. piersiowej itd..., które częściowo można wykonać w naszej placówce lub pacjent jest kierowany do sąsiednich przychodni, które te badania wykonują. Cena konsultacji na stronie jest aktualna- 100 zł, dodatkowo EKG 40 zł. Pozdrawiam.