Pytania pacjentów (5)
-
Długie dolegliowości po usunięciu ósemki?
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Przepraszam, że tak długo. Takie objawy są normalne po usunięciu "trudnych" ósemek.
-
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam. Wszystko zależy od tego jak przebiega linia złamania. Jeślu linia zlamania przebiega powyżej lini kości istnieje szansa najprawdopodobniej na uratowanie zęba poprzez leczenie protetyczne.… Więcej
-
Ze względu na duże braki zębowe z powodu dentofobii, chciałabym umówić się na leczenie w znieczuleni
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Radziłbym zacząć od konsultacji w gabinecie ponieważ może okazać się, że znieczulenie ogólne nie będzie konieczne. Pozdrawiam Mariusz Pietrzak
-
Czy możliwe jest plombowanie zęba, na którym założony został most protetyczny? Po założeniu mostu by
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Tzw "plombowanie" będzie w tym momencie polegało na "naprawie" ceramiki tam gdzie jej brakuje. Trudno mi się odnieść online w którym miejscu widać metal i czym jest to spowodowane.… Więcej
-
Kilka lat temu leczono mi kanałowo lewą dolną 5. Jakiś rok później znowu ząb ten zaczął mnie boleć i
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry. Zgadzam się z opinią, iż warto rozważyć przeciążenie w zgryzie i wykluczyć tę ewentualność. Zwykłe zdjęcie RVG często bywa niewystarczające i standardowo wykonuje zdjęcie CBCT w spornych… Więcej
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…