Ze względu na duże braki zębowe z powodu dentofobii, chciałabym umówić się na leczenie w znieczuleni

9 odpowiedzi
Ze względu na duże braki zębowe z powodu dentofobii, chciałabym umówić się na leczenie w znieczuleniu ogólnym. Czy możliwa jest wizyta kwalifikująca do tego rodzaju zabiegu? Tego typu leczeniem zainteresowany jest także mój mąż i stąd nasze pytanie czy możemy liczyć na rabat, ponieważ wiemy, że koszty będą ogromne. Pozdrawiam
DZień dobry, niestety nie leczę w znieczuleniu ogólnym. Do tego jest wymagany specjalistyczny gabinet z anestezjologiem.
Pozdrawiam

Proszę Państwa, niestety nie leczymy w znieczuleniu ogólnym.
Z doświadczenia wiem,że naprawdę najczęściej nie jest konieczne.
Zapraszam na spotkanie, TYLKO rozmowę

Agata Mazurek
Niektóre zabiegi chirurgiczne, można wykonywać w znieczuleniu ogólnym, jednak na początek polecam Pani odbycie wizyty konsultacyjnej i ustalenie metody oraz zakresu odbudowy utraconych zębów. W większości przypadków rekonstrukcja utraconych braków nie jest bolesna i w zupełności wystarczy znieczulenie miejscowe. Wszystkie możliwości wyjaśni Pani doktor na pierwszej wizycie. Pozdrawiam
Dr W.Goździewicz
Dzień dobry, przy obecnych znieczuleniach, odradzała bym leczenie w znieczuleniu ogólnym.Leczenie w znieczuleniu miejscowym, jest naprawdę bezbolesne a bardziej dokładne.Proponuję spróbować - zapraszam do gabinetu. Pozdrawiam dr Kręcisz
Zapraszam na wizytę kwalifikacyjna a o rabacie porozmawiamy na miejscu zapraszam do kalendarza
Dzień dobry.
W naszym gabinecie nie wykonujemy leczenia zębów w znieczuleniu ogólnym. Posiadamy natomiast najnowszej generacji znieczulenie komputerowe Sleeper One, dedykowane dla małych dzieci oraz pacjentów bojących się stomatologa i leczenia zębów. Znieczulenie to wykonywane jest bezlatnie do wszystkich procedur leczniczych.
Z poważaniem
Małgorzata Zając
Radziłbym zacząć od konsultacji w gabinecie ponieważ może okazać się, że znieczulenie ogólne nie będzie konieczne. Pozdrawiam Mariusz Pietrzak
Witam!
Wobec obecnych, nowoczesnych znieczuleń miejscowych nie ma wskazań do leczenia w znieczuleniu ogólnym. Proszę, mi wierzyć. Są bardzo skuteczne a bezcenny jest stały kontakt z pacjentem podczas leczenia.
Obecnym, klinicznym wskazaniem do znieczulenia ogólnego są choroby psychiczne, wady genetyczne.
Stomatologia oferuje komercyjne zabiegi z znieczuleniu ogólnym lub oszołomieniem podtlenkiem azotu, którego powikłaniem jest niedotlenienie tkanek. Jako lekarz klinicysta, jestem przeciwna takim zabiegom.
Wybór jednak należy do Państwa. Dentofobia jest do wyleczenia. Wszystko zależy od odpowiedniego podejścia lekarza i współpracy pacjenta.
Pozdrawiam serdecznie i życzę Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku.
dr Joanna Ziółkowska
Witam, nie zajmuje się leczeniem w znieczuleniu ogolnym.