Pytania pacjentów (977)
-
Suchy zębodół od tygodnia boli,mam antybiotyk i ketonal,ale to nie pomaga,tylko goracznki po antybio
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
jest na to lek,który wkłada się do zębodołu
Pozdrawiam Anita Małysa
-
W środę przeszłam operację (w znieczuleniu ogólnym) wycięcia ósemki i zropiałej torbieli między zębe
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
konieczna wizyta u lekarz
pozdrawiam Anita Małysa
-
Jeśli mam zęby bardzo zepsute a na dodatek podchodzi mi ropa z tylnich to czy wizyta była by bardzo
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
im bardziej zepsute zęby tym większe koszty leczenia
Może NFZ?
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Czy po usunięciu zęba koniecznie trzeba zakładać szwy i spongostan? Byłam u bardzo dobrego stomatol
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
wtedy kiedy lekarz uzna za stosowne.Jeśli wszystko jest w porzadku wystarczy gazik
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Mam już drugi raz lekarstwo w zębie zmieniane Po włożeniu lekarstw zab nieziemsko bolał promieniow
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
koniecznie umówić sie na wizytę,nie ma potrzeby cierpieć
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Mam założone 4 koronki naprzemiennie z proteza.Koronki są na 1.3 i 2.4 Mam do wymiany wszystko.Chcia
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
wszystko zależy od warunków w jamie ustnej
Zawsze można pomyśleć i implantach
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Dwa tygodnie temu miałam usunięta prawa Górna ósemka tydzień temu byłam na czyszczeniu rany i włożon
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
czasem można powiązać z tym objawem miesiączkowanie
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Półtorej tyg. temu miałam leczenie kanałowe górnej 4-ki po prawej stronie. Ząb po leczeniu trochę po
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
na ten temat może wypowiedzieć się tylko lekarz wykonujący zabieg
Może tomografia dała by obraz czy rzeczywiście wszystko ok
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Chciałbym sie dowiedzieć czy przy wypełnianiu ubytku przed załozeniem plomby, po borowaniu, nawet gd
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
procedura leczenia zawiera wszystkie potrzebne elementy inaczej nie było by to leczenie
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Dzień dobry, 4 doby temu miałem usuwaną ósemkę. Od dwóch dni w wypluwanej ślinie zauważam trochę krw
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
jest świerzo po zabiegu,nic niepokojacego się nie dzieje
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Pomocy! Po leczeniu ósemki mam straszne bóle w sąsiadujących zdrowych zębach oraz w zębie na dole po
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
moze ból promieniuje od ósemki?
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam chciałabym założyć licówki na zęby, wiem, że jest ich kilka rodzai. Chciałabym się zapytać o i
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
cena zależy od rodzaju licówki i kliniki w której jest wykonywana
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam od trzech tygodni mam problem z blona sluzowa policzkow, widac jakby wgniecenia od zebow takie
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
bardziej by się przydała wizyta u lekarza od chorób błon śluzowych
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Dzień dobry, 4 lata temu miałam usunięta ósemkę na dole. ( miałam wtedy 13 lat) zabieg przeszedł pra
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
na pewno jest potrzebna szybka konsultacja u lekarza prowadzacego ale również u lekarza zajmującego sie leczeniem stawów skroniowo żuchwowych
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam. 4 tygodnie temu w Polsce miałam założony most- korone porcelanową. Obecnie jestem w Niemczech
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
oczywiście ze montujemy mosty na ostatnich zębach tylko musi wszystko być dobrze dopasowane w zgryzie
Nakładka nie zaszkodzi
pozdrawiam Anita Małysa
-
Byłam u dentysty który na wizycie założył mi opatrunek do zęba tlenek cynku jeżeli dobrze pamiętam.
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
wszystko zależy od głębokości ubytku.Czasem lepiej zdecydować się na leczenie kanałowe i mieć kłopot z głowy
pozdrawiam Anita Małysa
-
10 dni temu miałam usuwany ząb chirurgicznie-8-ka. Ból po ekstrakcji niesamowity, wytrzymała 7 dni a
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
jeśli ból ma charakter ustępujący to wszystko jest w porządku
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam od około 2 tyg czuje dziwna narośl za przednimi jedynkami. Na początku myślałam ze jest to opa
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
trzeba sprawdzić czy aparat nie uraża przyzębia
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Potrafię zlokalizować ząb, jednak lekarz twierdzi, że on nie powinien mnie boleć.
Potrafię zlokalizować ząb, jednak lekarz twierdzi, że on nie powinien mnie boleć.
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
jak ząb boli to trzeba leczyć po prostu ale sugeruję sprawdzić zęby sąsiednie
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Lecze górna 4 kanałowo następna wizytę mam 5 września A pomiędzy zębem 4 A 3 mam biala narośl chyba
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
konieczna szybka konsultacja u lekarza prowadzącego
Pozdrawiam Anita Małysa
Autor
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…