Pytania pacjentów (977)
-
Mam dość bujna historii prawych siódemek. Doln się ukruszyla, ukruszony guzek, i stała się drażliwa,
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
proponuję wykonanie tomografu i niech to oceni specjalista
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Dzień dobry, W poniedziałek tydzień temu miałam leczenie kanałowe zęba 2 na dole, po całym leczniu
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
polecam jednowizytowe leczenie pod mikroskopem
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam, 2 lata temu miałam zęba wyleczonego endodontycznie (prawa górna 6,zab był odbudowywany), lecz
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
sugeruję powtórne leczenie kanałowe jednak tylko pod mikroskopem i na jednej wizycie
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Dzień dobry mam pytanie od listopada mam upośledzony węch z lewej strony poszedłem do lekarza dopier
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
sugeruję jednak udanie się do neurologa
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam, miałem wyrwanego zęba po stronie lewej. Dlatego zacząłem przez pewien czas jeść tylko z je
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
jeśli ząb reaguje na ciepło a zimno przynosi ulgę jest to zwykle wskazanie do leczenia kanałowego
pozdrawiam Anita Małysa
-
Dzien dobry.Mam pytanie.Jestem w trakcie leczenia kanałowego.Na razie mam włożony środek antyseptycz
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
aktualnie preferowane jest leczenie kanałowe jednowizytowe pod mikroskopem.
pozdrawiam Anita Małysa
-
Dzień dobry, Kilka dni temu leczyłam dolną prawą ósemkę za pomocą plomby (na zdjęciu po lewej stro
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
w razie bólu trzeba wracać do lekarza po pomoc
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Dzień dobry Mam założone 12 koron pełnoceramicznych na implantach i swoich zębach, problem polega n
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
czasem wystarczy bardzo porzadne wypolerowanie porcelany aby nie było odczucia tego 'szkła'
pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam chciałbym uzyskać poradę jakie leczenie trzeba podjąć jakie mosty czy korony trzeba założyć i
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
nie jest to możliwe w ten sposób dokonać wyceny i było by to nierzetelne.
Konieczna konsultacja
pozdrawiam Anita Małysa
-
Dzień dobry, Trzy dni temu miałem wyrwanego zęba (dolna 5), pierwszy dzień po wyrwaniu zaczął mnie
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
absolutnie bez związku
Pozdrawiam Anita małysa
-
Ból zęba po założeniu wkładu .Ząb wcześniej był leczony kanałowo pod mikroskopem.Zrobiona tomografia
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam,
raczej nie a na pewno coś było by widać na tomografii
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Od kilku dni mam problem z obrzekiem i opuchlizna-guzkiem na szyi, dokładnie pod szczęka, z lewej st
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
sugeruję wizytę u chirurga szczękowego
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Mam problem z zębami. Miesiąc temu dentysta stwierdził w dwóch siódemkach pęknięcia. Wymienił wypełn
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
ten rodzaj dolegliwości moze zmierzać do leczenia kanałowego bo raczej sugeruje zapalenie miazgi
pozdrawiam Anita Małysa
-
Dzień dobry Miałam stwierdzony suchy zębodół po wyrwaniu ósemki (miałam zapalenie kieszonki)- zgłos
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
cierpliwości wszystko się wygoi,procedury są w porzadku
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam mam poważny problem od długiego czasu. Zaczęło się od bóli coraz mocniejszych po prawej stroni
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
sugeruję wykonanie tomografu który daje szerszy obraz
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam, dnia 16 sierpnia byłam pierwszy raz u stomatologa i zatruł mi zęba. 07 września także mi zat
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
proszę poszukac kliniki,która dysponuje sprzętem diagnostycznym np tomograf do rzetelnej oceny stanu zęba
Pozdrawiam anita Małysa
-
Dzień dobry, w lutym br. roku miałam leczoną górną prawą piątkę z powodu głębokiej próchnicy. Stwier
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
sugeruje sprawdzenie zęba na żywotność
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam Po dwóch tygodniach od założenia plomby poczułem ostry ból przy nagryzaniu. Niezwłocznie udał
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
warto jeszcze przez chwilę uzbroić się w cierpliwość
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Dzień dobry, Od ponad roku próbuje uporać się z bólem, z bólem zęba czy dziąsła, cieżko ocenic. B
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
moze zamiast usunięcia zęba wystarczy wykonać niezależną konsultację w innym gabinecie
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Mam założony most dół prawa strona 5,8 brak 6,7..po lewej 5,7 brak 6...mosty były założone w lipcu 2
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
przedstawiona sytuacja jest dość złożona dlatego sugeruję konsultację u innego obiektywnego specjalisty
Pozdrawiam Anita Małysa
Autor
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…