Pytania pacjentów (8)
-
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam serdecznie, wiek nie ma znaczenia jeżeli chodzi o efektywne gubienie wagi, przeszkodą nie będzie także Pani niedoczynność tarczycy, ani Hashimoto. Ważne aby jeść te produkty, które Pani tarczycy… Więcej
-
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Pani Paulino, proponuję terminy poświąteczne, np. 29.03, 30.03. Proszę napisać jakie godziny Pani pasują, spróbuję ustalić dogodny termin. Agnieszka Kowieska
-
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam, jak najbardziej najważniejsza w insulinooporności jest odpowiednia dieta, przyjmuję w Szczecinie, ale jeżeli jest Pani spoza Szczecina to proszę o kontakt indywidualny na gabinet@dietetyk.szczecin.pl.… Więcej
-
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam, dobrze by było zrobić badania z krwi przed wizytą, ale może być również inna kolejność - wizyta i po niej zrobione badania, a wyniki prześle mi je Pani drogą elektroniczną. Wydaje mi się,… Więcej
-
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam Pani Aniu, porad udzielam u siebie w gabinecie lub drogą on-line. Adres mój e-mailowy to gabinet@dietetyk.szczecin.pl. Pozdrawiam, Agnieszka Kowieska
-
Witam mam 26 lat i mam na imie Kasia , mam problemy z tarczyca po odstwieniu tabletek po 4 miesiacac
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Proszę zgłosić się do lekarza endokrynologa, aby zrobione zostały dokładne badania tarczycy. Te wszystkie objawy, o których Pani pisze daje źle funkcjonująca tarczyca.
-
Proszę o interpretację wyników (badanie powtórzone o tej samej godzinie, ok. 7:45, w tym samym labor
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry, konieczna wizyta u endokrynologa. Ma Pan stan zapalny w tarczycy, a świadczy o tym podwyższona i to o dużo wartość anty -TPO.
-
Czy z nadmiernym owłosieniem iść do ginekologa ???
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Tak. Powinny być zrobione badania hormonalne. Zalecana wizyta u ginekologa.
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…