Lek.

Przemysław Życiński verifiedCreated with Sketch.

Internista, Gastrolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Lekarz Przemysław Życiński wykonywał mi kolonoskopię w szpitalu w Nowym Targu, badanie przebiegło sprawnie, Pan doktor jest bardzo miłym ,sympatycznym , kulturalnym człowiekiem. Pełen profesjonalizm, cały czas byłem informowany o przebiegu badania.

 • Szukasz internisty? Pacjenci polecają:

  Mikołaj Głowacki
  Mikołaj Głowacki
  Gastrolog, Hepatolog, Internista
  Kolejowa 31, Nowy Targ
  Rozmowa i badanie usg byly bardzo dokladne i rzeczowe. Pan Doktor zadawal pytania i sluchal odpowiedzi. Zalecil… więcej

  Edyta Runger-Kafara
  Edyta Runger-Kafara
  Internista, Endokrynolog
  Nowotarska 294, Waksmund
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Miła osoba o przyjaznym usposobieniu,fachowa i kompetentna. więcej

  Adam Markiewicz
  Adam Markiewicz
  Diabetolog, Nefrolog, Internista
  Rynek 26, Mszana Dolna
  Bardzo dobry i rzeczowy lekarz, wszystko tłumaczy, na każde pytanie odpowiada, miły i bardzo uprzejmy. więcej

  Tadeusz Czopek
  Tadeusz Czopek
  Kardiolog, Internista
  ul. Rynek 26, Krościenko nad Dunajcem
  Lekarz w porządku. Ma wiedzę, jest przystępny, potrafi powiedzieć pacjentowi i rodzinie , co się choremu dzieje. więcej

  Krzysztof Lorens
  Krzysztof Lorens
  Gastrolog, Internista, Lekarz rodzinny
  Wiśniowa 317/4, Wiśniowa
  Kompetentny, prze miły, po prostu fachowiec, zaangażowany w 100% , słucha pacjęta ze zrozumieniem . Dziękuję Panie… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • lek. Przemysław Życiński
   specjalista chorób wewnętrznych, specjalista gastroenterolog
   Ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Od 2013 roku jest specjalistą gastroenterologiem. Pracował m.in. w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie. Aktualnie wykonuje badania i zabiegi endoskopowe w Pracowni Endoskopii Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu. Posiada dyplomy umiejętności wykonywania badań endoskopowych Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii w zakresie panendoskopii i kolonoskopii oraz certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie ultrasonografii ogólnej. Jest również wykładowcą Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii.
   W pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przewodu pokarmowego, wątroby i trzustki, ze szczególnym uwzględnieniem chorób zapalnych jelit, zaburzeń czynnościowych, nieprawidłowości w wynikach badań laboratoryjnych i obrazowych wątroby oraz zapaleń trzustki.
   Ponadto od 13 lat wykonuje badania ultrasonograficzne jamy brzusznej.

  Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Gastroenterologia

  Usługi

  ALLMEDICA

  Kolejowa 31, 34-400 Nowy Targ, małopolskie

  Diagnostyka i leczenie chorób przewodu pokarmowego
  Diagnostyka i leczenie chorób wątroby i trzustki

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz Przemysław Życiński wykonywał mi kolonoskopię w szpitalu w Nowym Targu, badanie przebiegło sprawnie, Pan doktor jest bardzo miłym ,sympatycznym , kulturalnym człowiekiem. Pełen profesjonalizm, cały czas byłem informowany o przebiegu badania.

  • Pan dok.to wspaniały człowiek,lekarz z powołania do każdego pacjenta ma czas i potrafi zrozumieć pacjenta,to lekarz jak z serialu,badanie robiłam w szptalu w nowym targu a miałam wrażenie że jestem na wizycie prywatnej,bo lekarz okazał wsparcie,ciepło,zainteresowanie i oddanie to wspaniały człowiek -powtórzę się:) dziękuję,katarzyna szeliga ps,gdyby każdy lekarz był taki....szpital byłby ostoją....

  • K

   bardzo miły i konkretny lekarz polecam go z czystym sumieniem oby więcej takich lekarzy którzy interesują się pacjentem. Normalny facet

  • -

   Polecam tego lekarza. Miałam z nim do czynienia w szpitalu. Jest miły, konkretny i bardzo kompetentny. Troszczy się o pacjenta, zleca potrzebne badania i poświęca czas na rozmowę. Podejmuje trafne decyzje.

  • M

   Lekarz z powołania!!!! duże zainteresowanie pacjentem, udzielanie fachowych porad, miły, uprzejmy, kulturalny

  • P

   Dr Przemysław Życiński to nie tylko wspaniały lekarz, ale również cudowny człowiek. Miły, uprzejmy, wrażliwy, ciepły. Zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze poda rękę na przywitanie i uśmiechnie się. Pan doktor zna się nie tylko na internie, ale odnoszę wrażenie, że całą medycynę ma w jednym palcu. Świetnie wykonuje badania USG i zawsze tłumaczy to, co widzi na ekranie. Wykonywał mi również gastroskopię, bardzo się bałam, ale nawet się nie zorientowałam kiedy było po badaniu i nic mnie nie bolało. Pełny profesjonalizm. Wszystkim polecam kontakt z Panem doktorem. U mnie bardzo szybko postawił prawidłową diagnozę ciężkiej, przewlekłej choroby i włączył właściwe leczenie. Od kilku miesięcy jestem w remisji i nic mnie nie boli. Specjalista wysokiej klasy, wspaniały człowiek. Gorąco polecam!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG