Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Fizjoterapeuta, Osteopata.

Głowa
Bóle głowy, zaburzenia koncentracji i widzenia pochodzenia szyjnego, napięciowe bóle głowy i karku, neuralgie nerwu twarzowego,…
więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Fizjoterapeuta, Osteopata.

  Głowa
  Bóle głowy, zaburzenia koncentracji i widzenia pochodzenia szyjnego, napięciowe bóle głowy i karku, neuralgie nerwu twarzowego, stany pourazowe, bóle i przeskakiwania stawów skroniowo-żuchwowych ect.
  Szyja
  Dyskopatie, bóle szyi pochodzenia mięśniowo-szkeletowego, bolesne lub niebolesne ograniczenia ruchomości („zablokowania”), stany pourazowe i powypadkowe (np.: samochodowe), niestabilności, zmiany przeciążeniowy-zwyrodnieniowe układu kostno-mięśniowego, zespoły uciskowe okolicy szyi zaburzenia powięziowe, podrażnienia nerwów/splotów ect.
  Bark
  Zmiany zwyrodnieniowo-przeciążeniowe, bolesne barki, zwapnienia w ścięgnach, obrzęki Ściegien, zapalenia kaletek, zamrożone barki, ograniczenia ruchomości pochodzenia powięziowego, zespoły uciskowe struktur nerwowo-naczyniowych, stany pooperacyjne, zwichnięcia ect.,
  Łokieć
  Łokieć tenisisty, golfisty, zapalenia przyczepów ścięgien, zespoły uciskowe n.promieniowego łokciowego, ograniczenia ruchomości, naderwania mięśni, stany pooperacyjne lub pourazowe ect.
  Nadgarstek
  Zespół cieśni nadgarstka, kanału Guyona, zaburzenia czucia, bóle, drętwienia, mrowienia, ograniczenia ruchomości, ubytki siły, obrzęki, zwichnięcia, „trzaskające palce” ect.
  Kręgosłup
  Nieprawidłowa postawa, zmiany zwyrodnieniowe kości czy dysków, wzmożone napięcia mięśniowe, ograniczenia ruchomości, nadmierny stres czy obciążenia emocjonalne.
  Miednica i Jama brzuszna
  Zaburzenia na poziomie stawów krzyżowo biodrowych a także tkanek otaczających, praca na powięziach okolicy brzucha i podbrzusza na poziomie powierzchownym i trzewnym. Zaburzenia oddawania moczu, stany poporodowe i pooperacyjne, bolesne miesiączki ect.
  Biodra
  Zmiany zwyrodnieniowe, przygotowania do operacji, stany pooperacyjne, stany zwyrodnieniowe, usuwanie nadmiernych napięć tkankowych ect.
  Kolana
  Koślawości, szpotawości, zmiany łąkotkowe, nierównowagi mięśniowe, zapalenia więzadła rzepki, naderwania i stłuczenia mięśni, obrzęki ect.
  Stopy
  Koślawy paluch, paluch usztywniony, zapalenia rozcięgna, stany po skręceniach i zwichnięciach kostek, złamania zmęczeniowe drętwienia i mrowienia, obrzęki, płaskostopie ect.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: ból pleców, skręcenie stawu skokowego

  Trafna diagnoza ośrodków bólu.
  Skuteczna terapia manualna.
  Zalecenia po wizycie.
  Miła atmosfera podczas wizyty.

 • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

  pan Przemysław jest profesjonalistą w tym co robi, od kilku lat korzystam z jego usług przy leczeniu różnych kontuzji związanych z uprawianiem alpinizmu (łokieć golfisty...) i biegów długodystansowych, obecne centrum zapewnia kompleksową terapię, szczerze polecam Marek

 • K
  Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

  Trafiłam do Pana Przemka jako do "ostatniej deski ratunku", z codziennie drętwiejącą ręką, nieznośnym bólem barku, kręgosłupa w odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym, powtarzającą się rwą kulszową oraz z problemem przeskakiwania stawu skroniowo-żuchwowego. Problem kręgosłupa i barku konsultowałam z kilkoma niezależnymi neurologami i neurochirurgami, z których każdy jako jedyne wyjście widział skomplikowaną i obarczoną dużym ryzykiem operację. Odwiedziłam również wielu fizjoterapeutów i rehabilitantów, jednak żaden nie był w stanie mi pomóc.
  Dopiero Pan Przemek przywrócił mi nadzieję na normalne funkcjonowanie i wyleczenie z dolegliwości. Po zbadaniu mnie i zapoznaniu się z dokumentacją, rzeczowo wyjaśnił mi skąd biorą się moje dolegliwości i jak można je wyleczyć. Już po kilku spotkaniach moje problemy zaczęły ustępować. Zaczęło zanikać uczucie drętwienia ręki, ból barku, uczucie ciągłego "napięcia" w plecach i bóle kręgosłupa. Podczas jednej wizyty rozwiązał też problem dotyczący przeskakiwania stawu skroniowo-żuchwowego. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić Pana Przemka. Oprócz tego, że jest świetnym fachowcem z ogromną wiedzą nabytą i praktykowaną w kraju i za granicą, jest również (a może przede wszystkim) bardzo miłą, ciepłą i serdeczną osobą, z którą świetnie się rozmawia i która potrafi podtrzymać pacjenta na duchu i wlać mu w serce nadzieję na wyleczenie. Ponadto Pan Przemek dał mi mnóstwo praktycznych zaleceń i wskazówek jak unikać nawrotów moich problemów (czego unikać, jakie ćwiczenia stosować a jakich nie itp.). Kasia S.

 • D
  Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: rwa kulszowa

  W lutym tego roku zdiagnozowano u mnie wypadnięty dysk kręgosłupa 6 mm (tzw. Rwa kulszowa).
  Nie mogłem wstać i poruszać się a każdy ruch powodował silny ból promieniujący od pośladka do stopy. Trafiłem do szpitala, gdzie skierowano mnie na operację. Na wizycie zapytałem neurochirurga czy poddanie się operacji to jedyna droga do pozbycia się bólu. Odpowiedź byłą jednoznaczna „operacja może nie rozwiązać problemu całkowicie a operacja może spowodować powikłania ale w Pana przypadku operacja to chyba konieczność”. Jednak sam lekarz dam mi do zrozumienia, że operacji by się nie poddał a wybrałby fizjoterapie.
  Po kilku wizytach w różnych gabinetach fizjoterapii w Krakowie które nie przyniosły poprawy otrzymałem kontakt do Pana Przemka. Wiedza z jaką się spotkałem i włożona praca szybko stopniowo przekładała się na poprawę stanu mojego zdrowia.
  Zostałem wyprowadzony do stanu normalnego funkcjonowania.
  Po za wizytami zalecono mi ćwiczenia domowe co przyspieszało powrót do sprawności.
  Zdecydowanie polecam Pana Przemka i jego gabinet.
  Dziś już biegam ! ????
  Dziękuję!!!

 • M
  Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: ból głowy

  Polecam serdecznie Pana Przemka. Ma ogromną wiedzę. Wszystko tlumaczy w bardzo przystępny sposób. Pomógł mi pozbyć się męczącego mnie od roku bólu głowy.

 • M
  Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: Ból nadgarstka

  W gabinecie u Pana Przemysława pojawiłem się ze względu na bolący nadgarstek, po niefortunnym upadku. Profesjonalne podejście Pana Przemka i ogromne doświadczenie sprawiło że w kilkanaście minut mój problem znikł.
  Mówiąc o całości, gabinet w świetnym stanie, wyposażenie pierwsza klasa nic dodać nic ująć.
  Zapraszam i polecam!

 • K
  Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

  Z usług Pana Przemysława miałam przyjemność kilkakrotnie skorzystać. Zawsze byłam miło i profesjonalnie przyjęta. Po traktowaniu pacjenta łatwo zauważyć, że Pan Przemysław jest pełen zaangażowania i pasji jeśli chodzi o swoją pracę. Zawsze tłumaczy co robi oraz szczegółowo odpowiada na każde moje pytanie, co świadczy o tym, że ma bardzo szeroką wiedzę medyczną. Zawsze kiedy zachodziła nagła potrzeba pomocy, byłam przyjęta na wizytę w bardzo szybkim czasie. Ratował mnie kilkakrotnie w przypadku ostrych bólów mięśni i stawów. Jak dotąd miałam same pozytywne doświadczenia, także serdecznie polecam Pana Przemysława.

 • B
  Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

  Ja również do gabinetu Pana Przemysława trafiłam z polecenia.
  Profesjonalista z ogromną wiedzą.
  W bardzo szybkim czasie usprawnil mnie ruchowo .
  Przed pierwszą wizytą miałam poważny problem z chodzeniem,odczuwalam ból kręgosłupa i prawej nogi.
  Po trzeciej wizycie tanczylam na weselu do białego rana; )
  Serdecznie polecam

 • M
  Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

  Bez wahania polecam pana Przemka!
  Doceniam jego profesjonalizm i ogromną wiedzę. Starannie przeprowadza wywiad i diagnozuje, zawsze szczegółowo wyjaśnia, co jest przyczyną problemu, z czego on wynika, na czym polegać będzie leczenie, jak długo będzie trwać i czego można się spodziewać. Lubię być zorientowana w tym, co dzieje się z moim ciałem, dlatego często dopytuję o szczegóły – pan Przemek zawsze odpowiada w przystępny i zrozumiały sposób na moje pytania.
  Jako pacjentka czuję się w trakcie zabiegu komfortowo, przebiega on zawsze w profesjonalnej atmosferze.

  Najpierw trafiłam do pana Przemka z bólami odcinka szyjnego i napięciem całej górnej części ciała, a potem ze skręconą kostką i bólem w lędźwiowym odcinku kręgosłupa (nie miałam wątpliwości do kogo się zwrócić!). W każdym przypadku odczuwałam ulgę w bólu już po pierwszym zabiegu, poprawę komfortu funcjonowania w miarę kolejnych. Oprócz zabiegów w gabinecie otrzymywałam zalecenia i wytyczne odnośnie ćwiczeń we własnym zakresie.

  Chciałabym też zaznaczyć, że sam gabinet jest miejscem bardzo estetycznym, higienicznym i przyjemnym, co dla mnie samej ma bardzo dużej znaczenie. Obsługa jest uprzejma i pomocna (recepcja), wychodzi naprzeciw moim potrzebom, jako pacjenta.

 • J
  Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: ból stopy po złamaniu w stawie skokowym

  Człowiek z ogromną pasją i bardzo dużą wiedzą.W maju 2016 uległam wypadkowi-złamanie nogi w stawie skokowym,2,5 m-ca w gipsie i prawie żadnej rehabilitacji po zdjęciu gipsu. Noga bolała, puchła,trydności z chodzeniem po schodach i na dalsze spacery. Pan Przemysław zdiagnozował problem i po 2-ch zabiegach jest rewelacyjna poprawa, chodzę po schodach bez bólu,mogę spacerować i jeździć na rowerze, Bardzo profesjonalny człowiek.