Umów wizytę 399 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem CM UJ oraz Sutherland College of Osteopathic Medicine, rehabilitantem i osteopatą. Swoje doświadczenie zdobyłem pracując i szkoląc się przez kilka lat w 5 krajach.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: ból barku, przedramienia i problemy jelitowe

  Pan Przemysław jest pierwszym fizjoterapeutą, który w ciągu 2ch wizyt zdiagnozował i całkowicie wyleczył moje dolegliwości. Miałem ból barku oraz przedramienia spowodowany kontuzjami na siłowni. Dodatkowo jestem po operacji serca, mam bliznę na klatce piersiowej, co powodowało (o czym dowiedziałem się właśnie od Niego), że miałem problem z jelitami! Nikt wcześniej nie potrafił mi pomóc. Wiedza i umiejętności jakie Pan Przemysław posiada zasługują na jeszcze wyższą opinię, ale niestety skala jest tylko do 5. Wywiad, obserwacja oraz sam zabieg był jednym z najbardziej profesjonalnych jakie kiedykolwiek widziałem. Polecam każdemu, kto ma kilku lub kilkunastoletnie dolegliwości i stracił nadzieję na ich wyleczenie. Pan Przemysław na pewno pomoże.

 • M
  Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: skręcenie kostki

  Świetny lekarz, rehabilitant. Miałem problem po kontuzji kostki, który dzięki pomocy pana Przemysława całkowicie ustąpił. Przy szybkim chodzie kuła niemiłosiernie. Wystarczył 3 sesje, aby ból całkowicie odszedł.

 • S

  Bardzo polecam pana Przemysława, jest wspaniałym lekarzem. Miałam regularny bol głowy, pod czas zabiegu pan lekarz szukał napięte miejsca i robił masaża w tych miejscach. Po zabiegu stałam lepiej się czuć, takie wrażenie że mam "swieżą" glowę.

 • R
  Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: ból pleców

  Pan Przemek zna się na swoim fachu, wie że dane problemy mogą wynikać z całkiem innego miejsca. U mnie, przykładowo, plecy (środek łopatek) bolały przez blokadę w udzie. Już po jednej sesji ból prawie całkowicie odszedł, druga była dla polepszenia efektu

 • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: ból pleców

  Ból pleców towarzyszył mi już jakiś miesiąc. Doszło do tego, że nie byłam w stanie normalnie spać. Pan Przemysław w (dla mnie) magiczny sposób uwolnił mnie od bólu, a dodatkowo zauważył, iż mogę mieć problem ze zgagą, co się akurat zgadzało. Rozpracował coś na brzuchu i w kilku innych miejscach, stwierdzając, że nieprzyjemne uczucie powinno się zmniejszyć. Sprawdziło się.

 • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

  Od kilku lat cierpiałem z powodu drętwienia prawej nogi, bólu w okolicach dolnego odcinka kręgosłupa i prawego pośladka. Diagnoza jaką lekarz postawił w 2013 roku to dyskopatia. Dodatkowo w wyniku przeprowadzonych badań stwierdzono u mnie skoliozę. Odbyłem od tamtego czasu 3 turnusy rehabilitacyjne pod kątem dyskopatii, które nie przyniosły żadnej poprawy.
  Do gabinetu Kinesia Osteopatia trafiłem w listopadzie 2017. Od samego początku byłem pod dużym wrażeniem podejścia Pana Przemka do pacjenta, jego wnikliwością podczas przeprowadzonego wywiadu i badania. Na pierwszej wizycie po wywiadzie i badaniu ruchowym dowiedziałem się że nie mam żadnych objawów związanych z dyskopatią, a przyczyną dolegliwości są bardzo mocne napięcia mięśniowo powięziowe. W ciągu 3 wizyt Pan Przemek pracował nad napięciami które były w moim ciele. Byłem wręcz zdumiony w jak precyzyjny sposób znajdował każdą nieprawidłowość ruchową czy miejsce które było przyczyną bólu. Wszystkie napięcia zostały usunięte, a ja zostałem uwolniony od bólu i wcześniejszych dolegliwości. Co więcej okazało się, że napięcia mięśni były tak duże że powodowały skrzywienie kręgosłupa. Wraz z usunięciem napięć mój kręgosłup się wyprostował. Teraz mogę się cieszyć całkowitą sprawnością i prostym kręgosłupem :). Polecam!

 • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: jelito grube

  Leczyłam się już drugi rok na spastyczne jelito grube. Między innymi wiązało się to z anoreksją (ważyłam nieco ponad 40 kg przy 174 cm). Po praktycznie każdym pożywieniu występowała biegunka. Przyznam, życie stało się jednym wielki polem udręki. Pan Przemysław okazał się bardzo pomocną osobą. Miałam z 7 zabiegów osteopatycznych (brzuch, miednica, nogi). Już po 4 widziałam bardzo dużą różnicę, później było już tylko lepiej. Bardzo polecam.

 • K
  Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: łękotka

  Miałam problem z kolanem - praktycznie łękotka do operacji. Szukałam jednak alternatywy i zaproponowano mi terapię osteopatyczną, o której wcześniej nie słyszałam. Po kilku terapiach (3-4) kolano przestało boleć, sprawnie funkcjonuje, nie mam z nim żadnych problemów. Bardzo polecam tego lekarza.

 • K

  Podczas treningu i nieudanego zeskoku skręciłam kostkę. Nie było to dość miłe przeżycie, jednakże gorsza okazała się sytuacja po wyleczeniu. Kostka nadal była niesprawna - nie było opcji na jakąkolwiek aktywność. Dopiero rehabilitacja u p. Przemysława pomogła. Po pierwszej wizycie zauważyłam znaczącą poprawę, a po dodatkowych 2 sesjach ból, jak i obrzęk całkowicie zniknął. Rekomenduję tego fachowca.

 • E
  Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: rehabilitacja po urazie

  Pan Przemysław pomógł mi dojść do siebie po dość nieprzyjemnym wypadku samochodowym. Mimo, że jestem na co dzień dość mało aktywna (a raczej leniwa), to na rehabilitację chodziłam bez wyrzutów - od początku widać było drobne kroczki ku poprawie. Proces zakończony sukcesem - czuję, że mam sprawne ciało.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem CM UJ oraz Sutherland College of Osteopathic Medicine, rehabilitantem i osteopatą. Swoje doświadczenie zdobyłem pracując i szkoląc się przez kilka lat w 5 krajach. Łącznie przeszedłem ponad 3000 godzin szkoleń podyplomowych. Od 2 lat jestem jednym z dwóch w Polsce osteopatów będących Trainee Teacher prestiżowej włoskiej Metody Stecco Fascial Manipulation.

  Oprócz odbytych szkoleń i studiów podyplomowych przez okres ponad 2 lat miałem przyjemność tłumaczyć zajęcia w 2 niezależnych szkołach osteopatii FICO (Flanders International College of Osteopathy) oraz PAO (Polskiej Akademii Osteopatii będącej filią znanej brytyjskiej szkoły ESO) oraz na konferencjach o zasięgu ogólnopolskim.

  Obserwacja różnych nurtów i sposobów pracy czy jej organizacji w różnych znaczących ośrodkach (Paryż/Cambridge/Nicea/Padwa) pozwoliła wypracować swój własny sposób pracy.

  Jestem pasjonatem, zafascynowanym całościowym patrzeniem na człowieka. W oparciu o zebrane doświadczenia staram się kłaść nacisk na całościowe podejście ponieważ tylko on może dać trwałą poprawę, ale również nauczyć nowego, lepszego sposobu życia oraz podejścia do samego siebie.

Specjalizacje

 • Osteopatia
 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum, magister fizjoterapii
 • Sutherland College of Osteopathic Medicine (Burxelles-Warszawa)
 • Stecco FM Instytute - Trainee Teacher (Padwa, IT)

Znajomość języków

 • angielski
 • hiszpański
 • francuski

Staże

 • Centre de Reeducation ADAPT (k/Paryża) 2008-2010
 • Prywatne Gabinety Rehabilitacji (Nime, LaRochelle, k/Nicei -FR) 2011
 • Cambridge Health Center 2012
 • University of Santo Tomas (Manila, Filipiny) 2013
więcej

Certyfikaty

 • Przemysław Sekuła, fizjoterapeuta w mieście Kraków - Certyfikaty

Zdjęcia