Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Zofiówka-Honestus

Wodeckiego 21

44-335 , Jastrzębie-Zdrój , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
4 opinie

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Adam Huras Inny

  Jest najlepszym lekarzem,którego spotkałam w swoim życiu. Wszystko bardzo dobrze tłumacze,dzwoni sam po otrzymaniu wyników. Jestem bardzo wdzięczna również za opiekę,troskę i leczenie moich rodziców.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Adam Huras Inny

  Lekarz który naprawdę dba o pacjenta po tak zwanej tele poradzie kazał odrazu przyjechać zrobił wszystkie badania i po otrzymaniu wyników odrazu zadzwonił i wytłumaczył co i jak a z powodu moich dość nietypowych dolegliwości otrzymałam recepty i jeżeli nie będzie poprawy to otrzymałam odrazu skierowanie do szpitala i jeżeli będę miała jakieś pytania mogę odrazu dzwonić i pytać


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Dziwińska Inny

  Dr skutecznie postawiła diagnozę, poinstruowała dokładnie prostym językiem co robić, nie mam zastrzeżeń, polecam


  D
  Użytkownik zweryfikowany

  W mojej ocenie to najlepsza przychodnia w Jastrzębiu -Zdroju . Przyjmujący w niej lekarze specjaliści to bardzo dobrzy , cieszący się bardzo dobrą opinią pacjentów . Miałam okazję skorzystać z pomocy lekarzy tu pracujących , leczenie było bardzo skuteczne . Chciałam wspomnieć tutaj o paniach rejestratorkach , w przeciwieństwie do innych przychodni , obsługa pacjentów jest godna wyróżnienia . Miłe , bezpretensjonalne panie , zawsze grzecznie udzielają odpowiedzi , bez zbędnych komentarzy ( jak bywa w innych przychodniach) , rozmowy telefoniczne również bardzo konkretne , sympatyczne i dzwonić można już od godziny 7 rano , a nie jak w większości przychodni od 8 .


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania