Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu

Wysokie Brzegi 4

32-600 , Oświęcim , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Jakubowska

  Lekarz Medycyny Pracy, Alergolog,

  • P

   Mnie się wydaje, że jest wyjątkowa, bo jest inna niż Jej koledzy. Po prostu jest prawdziwym lekarzem. Nie bierze łapówek. Dba o pacjenta. Interesuje się jego losem, a przede wszystkim zdrowiem. Oby takich lekarzy jak najwięcej. Jest bezinteresowna po prostu. Tacy lekarze powinni rodzić się "na kamieniu".

  • A

   W zupełności zgadzam się z panią Haliną. Moja matka leżała nz tym oddziale cztery lata temu i to co zobaczyłam co z nią zrobili po czterech dniach to był szok. Szkoda pisać i tracic nerwy. Dodam tylko że historia Pani Haliny bardzo jest podobna do historii mojej matki. Tylko z jedną różnicą: moja matka już nie ma obu nóg.Pani Halino życze powodzenia i oby pani wystarczyło siły na tą resztę, bo mi już zabrakło. Odradzam wszystkim oddział wewnętrzny w szpitalu w Oświęcimiu a szczególnie Panią ordynator Jakubowską.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Jakubowski

  Pediatra,

  • J

   Po kontuzji na łyżwach byliśmy z synem w poradni \\\"z kasy chorych\\\" gdzie zrobiono RTG i po trzyminutowej wizycie u lekarza wyszliśmy z receptą na maść pełni wątpliwości, i obaw, bo lekarz nie był wogóle skory do wyjaśnień i nie powiedział nawet, co zdiagnozował. Co innego u dr Jakubowskiego. Ten wyjaśnił nam co trzeba, postawił diagnozę, zalecił, jak postępować z kontuzją. Przede wszystkim wzbudził moje zaufanie rzeczowością i tym, że potrafi laikowi wytłumaczyć jak będzie przebiegało leczenie. Wiedziliśmy, że będzie tydzień bolało, i że tak musi być przez co oszczędziliśmy sobie nerwów i niepewności.

  • G

   Osobiście przeprowadzał zabieg na przepuklinę pępkową mojej córeczki i śladu nie ma a w dodatku córka już dwa dni po wyjściu ze szpitala zachowywała się jak gdyby nic się nie działo. Gdy brałam skierowanie do szpitala na zabieg od naszego lekarza w przychodni, ten dodał: proszę dopilnować aby zabieg przeprowadził doktor Jakubowski, wtedy córka szybko wrórci do zdrowia a śladu po zabiegu nie będzie, tak jest jak powiedział. Polecam zdecydowanie! S.I.


 • Ewa Wieliczko

  Położna,

  • M

   Witam. W zeszłym tygodniu zakończyłam szkołę rodzenia wraz z partnerem i chciałabym polecić zajęcia Pani Ewy wszystkim przyszłym rodzicą. Po pierwsze koszt zajęć jest bardzo mały, nie ważne czy przychodzisz sama czy z osoba towarz. to i tak płacisz tyle samo. Wiedza która uzyskałam jest mi naprawde niezbedna. Kobiety które pierwszy raz podchodza do porodu tak naprawde nie maja jego swiadomosci poza tymi wszystkimi opowiesciami kolezanek, historiami na internecie. Mam jeszcze dwa miesiące do porodu ale dzieki szkole rodzenia nie myślę o porodzie jako strasznym bólu a raczej o cudownym przezyciu które bede mogła dzielić razem z ojcem dziciątka. Dzięki szkole rodzenia mój partner który uczeszczał razem z nami na zajecia zdecydował sie na porod rodzinny. Uświadomił sobie że poród to nie jest jakaś "rzeźnia" na ktorą bałby się patrzeć a jednak wspólne przezycie w którym bardzo może pomóc mnie. Super, że szkoła odbywa się w szpitalu bo daje to możliwość zobaczenia porodówki, warunków w jakich bedziesz rodzic, informację krok po kroku gdzie sie zglosic przyjezdzajac do porodu, co sie z Toba dzieje zanim wezma Ci na porodówke itp, itd. W szkole rodzenia uzuskasz równiez odpowiedz na wszystkie nurtujace Ci pytania odnośnie porodu, połogu, karmienia dziecka i jego pielęgnacji i nie tylko. Naprawdę polecam:)

  • W

   Do szkoły rodzenia chodziłam zimą, w grudniu zakończyłam. warsztaty były dla mnie nieocenionym źródłem informacji o przebiegu samego porodu, okresie poporodowym, pozwoliły przygotować się do roli mamy ale przede wszystkim wzmocniły mnie psychicznie, poczułam się pewniejsza i spokojniejsza że sprawdzę się w roli mamy, gdyż to moje pierwsze dziecko. Wiedza przekazywana przez Panią Wieliczko oparta była na życiowym doświadczeniu, z jakim spotyka się w codziennej pracy, co mogłam zweryfikować już będąc pacjentką. Zresztą cały zespół położnictwa m.in. Pani Teresa, Pani Beata potwierdza, że są specjalistami w swojej dziedzinie i sprawia, ze pacjentki czuja się prawie jak w domu. Bardzo dziękuję zespołowi za serdeczność, uśmiech i życzliwość oraz ich zaangażowanie i fachowość. Marta Waliczek z Bobrka

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Barbara Joanna Pyrda-Wójcik

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • D
   Lokalizacja: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w OświęcimiuUsługa: ciąża

   Pani Doktor na 6+. Wiedza idzie w parze z empatią i zainteresowaniem pacjentem. Jestem pod wrażeniem tak miłej "obsługi" w ramach NFZ. Polecam z całego serca.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDI-SFERAUsługa: niepokojący wynik TSH

   Pani Doktor jest miła i kompetentna. Wizyta odbywa się w miłej atmosferze. Pani Doktor przeprowadza wywiad, wykonuje USG tarczycy, a potem odpowiada na wszystkie pytania. Leczenie dobiera indywidualnie. Gdy pacjent ma jakiekolwiek wątpliwości odnośnie odczytu wyników badań- odpowie na każde pytanie. Bardzo łatwy i szybki kontakt jest z Panią Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tadeusz Bargiel

  Ginekolog,

  • E
   Lokalizacja: Prywatny gabinet ginekologiczny Bargiel TadeuszUsługa: ciąża

   Bardzo dobry specjalista. Wszystko dokładnie tłumaczy. Chodzę do niego ponad 20 lat i nie zamieniłabym na innego.

  • K
   Lokalizacja: Prywatny gabinet ginekologiczny Bargiel Tadeusz

   Pan doktor to po prostu profesjonalista, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Wszystko dokładnie tłumaczy. Podczas wizyty czułam się po prostu komfortowo. Szczerze polecam Pana Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Wiesław Siergiej

  Pediatra,

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan Doktor jest dokonały neonatologiem, posiada niesamowitą wiedzę. Trafiłam do Doktora ze skrajnym wczesniakiem ur. W 27 tygodniu ciąży z wagą 700 gram. Pan Doktor otoczył nas swoją opieką, doskonale zna się na dzieciach, potrafi bez żadnych problemów wyjaśnić od a do z co dziecku dolega, jak należy postępować. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego kompetencji, wiedzy, zaangażowania i przede wszystkim cierpliwości w odpowiadaniu na każde pytanie. Polecam z czystym sumieniem! Pod jego opieką czyjemy się naprawdę bezpieczni. Jak pediatra to tylko Siergiej jak neonatolog to tym bardziej Siergiej!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Lekarz z powołania. Najlepszy na jakiego trafiliśmy, zawsze miły dla rodzica i bardzo opiekuńczy dla dziecka.
   Bez potrzeby nie daje antybiotykow.
   Wszystko dokładnie wyjaśni.
   Uważam, że w okolicy lepszego lekarza nie ma. Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania