Informacje o placówce

Gabinety

Medrem Poliklinika

Katowicka 55

45-061 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jan Sokołowski Inny

  Bardzo miły lekarz spokojnie wytłumaczy wyjasni ja jestem osobą niesłyszącą czytam z ust nie miałam problemu z tym pan doktor był bardzo cierpliwy nawet przy gastroskopi polecam

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Łuczak konsultacja urologiczna + USG

  Bardzo ale to bardzo polecam tego lekarza, niesamowicie uprzejmy, cały stres z człowieka zabiera :) profesjonalne podejście do problemu, nie ma zbędnej wymądrzającej się gadki, o wszystkim można porozmawiać gdy ma się wątpliwości

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Łuczak konsultacja urologiczna

  Pełen profesjonalizm, dokładne wyjaśnienie problemu. Kompetentny i sympatyczny lekarz. Gorąco polecam.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Łuczak konsultacja urologiczna

  Polecam bardzo Pana doktora, profesjonalne podejście do pacjenta, szeroka wiedza i zaangażowanie w problem. Ponadto doktor jest bardzo sympatyczny w bezpośrednim kontakcie.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Piernik konsultacja ortopedyczna

  Wspanialy Lekarz z powolania.Poswieca czas na dokladne przeanalizowanie problemu. Polecam z calego serca.Po jednym prostym zastosowaniu jego zalecen jest o niebo lepiej z bolem plecow.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Eliza Pietranek Inny

  Na początku wizyty w sobotę, odniosłam wrażenie, że Pani dermatolog jest miłą osobą. Niestety rzuciła tylko okiem na stan zapalny węzłów chłonnych, wypisała receptę, a po zwolnienie z pracy kazała mi pójść do lekarza rodzinnego. Za wizytę zapłaciłam 160 zł. Oczywiście w czasie pandemii dostanie się do lekarza rodzinnego było niemożliwe - kazano mi przyjść w poniedziałek. Wróciłam więc do Pani doktor i poprosiłam o wypisanie zwolnienia. Dowiedziałam się, że jej za to nie płacą, i kazała mi czekać, aż obsłuży wszystkich pacjentów. Korzystałam ze względu na duże kolejki i trudność uzyskania szybkiej porady z płatnej usługi lekarskiej, ale dowiedziałam się, że za wypisywanie zwolnienia lekarskiego jej nie płacą. I zadała mi pytanie: "czy pani robiłaby coś za darmo?". Jako pacjentka uważam, że wypisanie zwolnienia związane ze stanem zdrowia jest integralną częścią wizyty i diagnozy lekarskiej. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Nocek-Mazur Inny

  Bardzo polecam Panią Doktor. Zgłosiłam się do gabinetu z problemami zajęcia w ciąże. Po pół roku udało się i teraz prowadzi moją ciąże Jestem bardzo zadowolona Pani Doktor zawsze miła, poświęca dużo czasu odpowiada z uśmiechem na każde pytanie. Naprawdę szczerze polecam.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Łuczak chirurgia urologiczna

  Pan Doktor Marek Łuczak to wyjątkowy lekarz, pod każdym względem. Empatia, profesjonalizm, intuicja połączona z wiedzą, usługa medyczna na najwyższym światowym poziomie, dostępność o każdej porze, w razie dolegliwości po zabiegu, wysoka kultura osobista. Połączenie fachowości z troską o zdrowie i komfort pacjenta.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Hobot Inny

  Pan doktor ma bardzo szeroka wiedze z wielu dziedzin. Jest niezwykle fachowy i dokładny a przy tym bardzo empatyczny i sympatyczny. Bardzo polecam bo to naprawdę świetny fachowiec ! Wyczerpująca odpowiedź na zadawane pytania, dokładne i wnikliwe przeprowadzenie badania USG. Trafna diagnoza.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Andrejczuk chirurgia urologiczna

  Pan Doktor jest bardzo kompetentny i rzeczowy. Dobry fachowiec, posiadający doświadczenie w szybkim i sprawnym wykonywaniu zabiegów. Dziękuję Panie Doktorze za pomoc, dzięki Panu pozbyłem
  się problemu. Polecam wszystkim Pana Doktora. Pozdrawiam Zbigniew

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania