Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Medrem Poliklinika
Katowicka 55, 45-061 Opole
Medrem Poliklinika logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (65)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Jan Sokołowski Inny

  Pan doktor Sokołowski uratował mi życie. Po wizycie u sześciu innych gastroenterologów, na skraju wycieńczenia trafiłam do Pana doktora, który po kompleksowych badaniach postawił trafną diagnozę - celiakię. Przekazał szczegółowe zalecenia, o czym inni lekarze nawet nie wspominają, że oprócz glutenu (nawet śladowych ilości) należy przykładowo wyeliminować początkowo laktozę czy cytrusy. Nadal mnie leczy, tak już od prawie sześciu lat nas inne przypadłości żołądkowo-jelitowe. Poleciłam już rodzinie i przyjaciołom i wszyscy są bardzo zadowolenia z zaangażowania Pana Doktora Sokołowskiego.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Maria Kuleta Inny

  Dziś byłam na badaniu USG tarczycy, piersi oraz jamy brzusznej. Pani doktor jest profesjonalistką, inteligentna, rzeczowa, z pasją. Wszystko objaśnia w sposób wyczerpujący i pomaga holistycznie w leczeniu choroby, daje wsparcie, nadzieję. Na pewno do niej wrócę.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Violetta Noparlik konsultacja laryngologiczna

  Polecam Panią Doktor. Konkretna, empatyczna, odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Chodziłem do wielu laryngologów, jednak dopiero Pani Doktor mi pomogła.

  M
  Profil zweryfikowany
  Maria Kuleta Inny

  Byłem na badaniu USG tarczycy. Pani doktor była zainteresowana bardzo wynikami badań laboratoryjnych przed wykonaniem badania i dokładanie się z nimi zapoznała. Wyjaśniła dokładnie wynik badania USG oraz podała dalsze zalecenia. Bardzo bezpośrednia i konkretna osoba (nie wszystkim może to odpowiadać). Polecam!

  T
  Profil zweryfikowany
  Medrem Poliklinika Inny

  Po 30 min czekania na umówioną wizytę, Pani z recepcji postanowiła zadzwonić do lekarza z zapytaniem czy dzisiaj będzie. Te odpowiedział, że zapomniał powiedzieć, że go nie będzie bo jest chory. Z całym szacunkiem dla lekarza ale idąc prywatnie na wizytę można mieć chociaż odrobinę szacunku do drugiej osoby i powiadomić placówkę na tyle wcześniej by można było poinformować pacjenta o odwołaniu wizyty.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Iwona Kraszewska-Godoś konsultacja laryngologiczna

  Wspaniała Pani doktor! Lekarz z powołania! Zawsze trafne leczenie, bardzo zaangażowana, wszystko szczegółowo wyjaśnia, bardzo sympatyczna . Polecam !!

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Bogusław Lorenc Inny

  Pan doktor jest bardzo życzliwy oraz pomocny, odpowiada na wszystkie pytania, polecam dziękuję za pomoc

  J
  Profil zweryfikowany
  Janusz Mamicki Inny

  Polecam wizytę u dr Mamickiego. Jak się po raz kolejny okazuje- trafna diagnoza i skuteczne leczenie, przy tym życzliwość.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Iwona Kraszewska-Godoś konsultacja laryngologiczna

  Wizyta przebiegła bardzo komfortowo. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Byłem z 2 letnim synkiem i wszystko przebiegło bardzo dobrze. Widać że jest to lekarz z powołania. Polecam z całego serca.

  I
  Profil zweryfikowany
  Robert Stępień konsultacja laryngologiczna

  Lekarz nie przeprowadził podstawowego wywiadu. Wizyta trwała może 4 minuty, z których polowe czasu lekarz pisał notatki w komputerze (wiem że to musi zrobić ale jednak). Obejrzał niedbale, o wszystko musiałam się dopytywać i podrzucać jakieś swoje wersje co się ze mną dzieje. Wypisał odrazu antybiotyk, na recepcji skasowali 200 zł i po wizycie. Rozumiem wszystko, ciężka praca, ale jednak człowiek ma nadzieje że mu poświęci się trochę czasu i się pomoże, a otrzymuje ignorancję, obojętność, brak rozwiązania problemu i -200 zł na koncie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania