Zespół Praktyk Specjalistycznych Omega-Med

(67 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Praktyk Specjalistycznych Omega-Med

Targowa 5

39-400 , Tarnobrzeg , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Szymańska

  Internista, Reumatolog,

  • S

   super fachowiec. super człowiek. pacjent władysław mieczysław szczeklik


 • Barbara Frańczak

  Lekarz Rodzinny, Internista, lek.

  • A

   Bardzo dobry lekarz, jak w moim przypadku zawsze trafne diagnozy, bardzo sympatyczna, uśmiechnięta, skupiona na swojej pracy, umie wysłuchać pacjenta, opanowana. Ciesze się że jest moim lekarzem rodzinnym. Wszystkiego dobrego dla Pani i dla rodziny.

  • L

   Bardzo dobry lekarz pierwszego kontaktu. Diagnozuje schorzenia na podstawie dociekliwych i kompetentnych pytań. Jest na bieżąco z wszelkimi nowymi i nowoczesnymi metodami leczenia. Doskonała orientacja w zakresie szerokiej gamy leków, zarówno tych znanych i stosowanych od lat, jak i tych nowych dopiero wprowadzanych na rynek farmaceutyczny

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Wioletta Okoń

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • Bardzo życiowa Pani Doktor. Zero stresu i trafna diagnoza. Skupia się na przyczynie, szeroka znajomość wiedzy medycznej. Polecam.

  • K

   Empatyczna pani lekarz. Przyjmowała mnie na Targowej po dyżurach niemal, rozumie co to ostre zapalenie pęcherza najwidoczniej jak mało kto. Komunikatywna, bardzo pomocna, z wiedzą, która lubi się dzielić. Od niej się dowiedziałam, że ginial już nie jest w sprzedazy, bo koniki morskie sa pod ochroną w unii. Duzo ciekawych rzeczy mozna się od niej dowiedzieć, przytomna, wesoła osoba. Co do potencjalnego rozmnażania się też mi udzieliła parę dobrych rad. Bardzo fajna, ludzka babka (zwłaszcza w porównaniu z konfrontacją 15 minut wcześniej ze Stępniową w sąsiednim gabinecie). Polecam. I mnie polecono ją w pracy jako rodzinnego.
   W.W.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Aleksandra Milarska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry lekarz chodze do tej Pani od dziecka, kompetentna mila i zawsze pomocna nawet jak trzrba na wiztyt domowe lub prywatne nigdy nie odmawiala czasu i pomocy pacjetowi. Polecam.

  • P
   Lokalizacja: "Puls" S.C. Centrum Medyczne Grupowa Praktyka Lekarska

   Bardzo życzliwa lekarka, od dziecka do niej chodzę. Pomogła mi skierować się na odpowiednie badania i leczenie zarówno przy drobniejszych problemach (grypa), jak i trudniejszych (problemy z tarczycą, kręgosłupem). Nie bagatelizowała objawów i nie zbywała byle czym. Na pewno jest to lekarka o szerokiej wiedzy.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Elżbieta Nocoń

  Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • I
   Lokalizacja: "Puls" S.C. Centrum Medyczne Grupowa Praktyka LekarskaUsługa: serce , zerwane więzadło

   mam 28lat i nigdy nie zawiodłem się na pani doktor. Nawet gdy nie pojawiałem się,sama starała sie skontaktować,dowiedzieć czy wszystko jest dobrze. Zdecydowanie polecam !a osobom które twierdzą ze pani doktor ma problem z sama sobą muszę powiedzieć ze jiestety one same powinny udać się do specjalisty,bo lepszego lekarza rodzinnego sobie niebwyobrazam . I.wasik

  • N

   Pani Doktor wspaniała,przemiła jakieś bzdury co niektórzy o niej piszą!
   Zawsze umie mnie wyleczyć,zawsze trafia w dziesiątkę antybiotyk daje w czasie potrzeby..jest naprawdę miłą i przekochaną osobą, szkoda ze nie mieszkam w Tarnobrzegu bo napewno do dziś bym była jej pacjentką. :

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Jacek Gamrot

  Neurochirurg, dr n. med.

  • Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w MielcuUsługa: bóle w karku i ramieniu

   Serdecznie dziękuje za profesjonalna i szybka pomoc dr Gamrota. Spokój doktora i jego pewność siebie w diagnozie spowodowało ze nie miałem wątpliwości co do zabiegu. Operacja szybka i bez komplikacji. Dr precyzyjnie oszacował czas rekonwalestencji. Na wszystkie pytania spokojnie odpowiadał. Rozmawiał ze mną w gabinecie w normalnych warunkach. Jeszcze raz wielkie dzieki i gorąco pozdrawiam. Grzegorz F. Z Krakowa

  • Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w MielcuUsługa: operacja kręgosłupa

   w imieniu swoim i mojego męża chciałam bardzo podziękować panu dr Jackowi Gamrot za pomyślne przeprowadzenie operacji kręgosłupa w dniu 23 maja br.Pan dr jest bardzo miły i dokładnie potrafi wysłuchać pacjenta,Serdecznie polecamy i życzymy dalszych sukcesów,Wdzięczny pacjent Władysław Kołodziej

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Małgorzata Świergul

  Dermatolog,

  • G
   Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny Małgorzata ŚwiergulUsługa: Diagnoza

   Nawet nie podniosła się z za biurka żeby zobaczyć co się dzieje w ciemno wypisała receptę i tak było 3 krotnie za każdym razem nic nie pomagało/przepisywanie leków.
   Odradzam stanowczo !!!
   Leczenie nie pomogło nawet po kilku wizytach za każdym razem nie zobaczyła co ma leczyć tylko pisała kolejne recepty

  • J
   Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny Małgorzata Świergul

   Odradzam leczenie u tej Pani dermatolog.
   Chodziałam na ul. Targową do Pani Świergul bo tak kierował mnie PZU gdzie koszt wizyt prywatnych pokrywało za mnie PZU z ubezpieczenia i bardzo żałuję ,że akurat ta Pani doktor ma podpisaną umowę z tym ubezpieczycielem ponieważ nic w chorobie mi nie pomogła . Ja dojeżdzałam do Tarnobrzegu na wizyty, brałam antybiotyk który Pani doktor bez zrobienia żądnych badan mi przepisywała i nic to nie skutkowało. Wreszcie sama prywatnie poszłam po jakichś 4 miesiącach leczenia przez Panią doktor i zrobiłam badania w laboratorium i okazało się ,że ten antybiotyk który mi Pani Świergul przepisywała wogóle na ten szczep gronkowca który mam nie działa. Czyli leczenie na darmo a tylko żołądek sobie psułam . Stanowczo nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Wojciech Wiśniewski

  Chirurg, lek.

  • J
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Inny

   Pan doktor to bardzo miły i wydawało mi się kompetentny lekarz . Na pierwszej wizycie prywatnej wszystko mi dokładnie wyjaśnił zbadał czułam że jestem w dobrych fachowych rękach. Jednak nie wiem od czego to zależy potrafił źle wykonać wydawałoby się prosty zabieg na hemoroidy. Po operacji hemoroidy wyszły od nowa pieką bolą i nadal są moją zmorą. Do tego niestety fałdy odbytu tak perfekcyjnie mam źle wyciete przez Pana Doktora Wiśniewskiego że wyglądają paskudnie a przy biegunce puchna i obrzmiewaja co dodatkowo boli. Absolutnie nie polecam.

  • N

   Świetny lekarz, znający się na tym co robi. Duże doświadczenie, dokładny, leczenie zaczyna od badań, a nie od leków. Precyzyjnie wykonuje operacje. Szczerze polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu