Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Szpital chirurgii jednego dnia MEDICA został uruchomiony w lutym 2012 roku. Placówka mieści się w Siedlcach przy ul Brzeskiej 131. Z usług szpitala można korzystać zarówno w ramach kontraktów z NFZ jak i odpłatnie.

Chirurgia Jednego Dnia jest sposobem leczenia zabiegowego realizowanego w Dziennych Oddziałach, których celem jest wykonanie u pacjenta określonego zabiegu chirurgicznego w minimalnym czasie (tzn. pacjenci są przyjmowani i wypisywani w ciągu 24h).Główne korzyści wykonywania zabiegów chirurgicznych w ramach Chirurgii Jednego Dnia polegają na skróceniu czasu oczekiwania na zabieg, zmniejszeniu ryzyka zakażeń i stresu oraz skróceniu pobytu w szpitalu ponieważ pacjent przebywa na oddziale w komfortowych warunkach nie dłużej niż 24 godziny oraz na umożliwieniu przeprowadzenia większej ilości zabiegów. Powstanie Oddziału Chirurgii Jednego Dnia jest ściśle związane ze wzrostem wiedzy i świadomości społecznej w zakresie zdrowia i choroby oraz ze zmianą oczekiwań pacjenta. Aktualnie wielu pacjentów wykazuje niechęć do przedłużonych okresów przebywania poza domem, a także pragnie skrócenia okresu nieobecności w pracy.
Dowiedz się więcej

Adres

Zespół Chirurgii Jednego Dnia MEDICA
ul. Brzeska 131, 08-110 Siedlce
Zespół Chirurgii Jednego Dnia MEDICA logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (14)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Zespół Chirurgii Jednego Dnia MEDICA Inny

  Świetny lekarz! Polecam!!! Pani wszystko tłumaczy , bardzo dobre podejście do dzieci! Zna się na swoim fachu!

  A
  Profil zweryfikowany
  Zespół Chirurgii Jednego Dnia MEDICA Inny

  Jestem pod ogromnym wrażeniem empatii, zaangażowania i profesjonalizmu pana doktora. Rzadko wystawiam jakiekolwiek opinie, jednak w tym przypadku grzechem byłoby tego nie zrobic. Pan doktor wykonywał mi gastroskopię, a ponieważ bałam się od wielu lat tego badania, było przeprowadzane w znieczuleniu ogólnym. Badanie poprzedziła rozmowa o moich przykrych doświadczeniach,które spotkaly mnie podczas wcześniej wykonywanych zabiegów i operacji. Doktor Kotowski wysłuchał mnie z uwagą, wszystko spokojnie wyjaśniał i rzeczowo tlumaczył. Dzięki niemu badanie, którego do tej pory panicznie się bałam, jest dla mnie wspomnieniem bardzo pozytywnym. Gdybyśmy mieli takich lekarzy system zdrowia w Polsce miałby nieporównywalnie wyższy poziom. Chapeau bas Doktorze!

  Ł
  Profil zweryfikowany
  Zespół Chirurgii Jednego Dnia MEDICA Inny

  Bardzo Miła pani doktor , rzeczowa , ma wiedzę porozmawia doradzi , jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałem w ostatnim czasie
  Super podejście do pacjenta

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Nyk Inny

  Bardzo dobry specjalista, miły i rzeczowy lekarz. Szybka diagnostyka i leczenie. Pełne zaangażowanie ze strony lekarza. Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie za co jestem wdzięczny doktorowi. Polecam go jako bardzo dobrego specjalistę w tym co robi.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Kobielus Inny

  Byłam dwukrotnie na wizycie u Pana Doktora z dzieckiem na zwykłym USG bioderek i pierwszy raz spotkałam się aby lekarz zapytał czy mam jakieś inne problemy z dzieckiem. Poradził na mój problem zupełnie nie związany z USG bioderek. Jestem zachwycona. Nie szarpie dzieckiem, jest bardzo delikatny i uśmiechnięty. Wizyta na fundusz.

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Kobielus artroskopia stawu kolanowego

  Anioł nie człowiek. Do Pana doktora chodzę już od 5 lat. Wyleczył mi jedno kolano i teraz drugie. Profesjonalna obsługa, świetne podejście do pacjenta jak i trafne leczenie. Pozdrawia Tomasz M.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Kobielus artroskopia stawu kolanowego

  Super lekarz i super człowiek. Profesjonalna opieka zarówno przed, jak i po zabiegu. Zrobione już drugie kolano, żadnych najmniejszych nawet problemów. Podejście do pacjenta naprawdę rzadko już w dzisiejszych czasach spotykane. Moim zdaniem w Siedlcach specjalista nr 1. Polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Zespół Chirurgii Jednego Dnia MEDICA

  Gorąco polecam tę klinikę.! Mój syn miał w niej wykonaną operację przepukliny. Zabieg przeprowadzony został bardzo sprawnie i profesjonalnie. Do tego doskonała opieka oraz przyjazne nastawienie pielęgniarki. Serdecznie dziękuję całemu personelowi!!!

  I
  Profil zweryfikowany
  Zespół Chirurgii Jednego Dnia MEDICA

  Bardzo gorąco polecam, taki szpital to przykład dla naszej kochanej służby zdrowia.Syn miał wykonywany zabieg wycięcia 3 migdałka i podcięcia 2 pozostałych. Czas oczekiwania na zabieg łącznie z konsultacjami to tylko jakieś 2 m-ce sam zabieg przeprowadzony szybko i profesjonalnie. Obsługa i personel SUPER !!! Lekarze i pielęgniarki mile i cierpliwie nastawieni do pacjentów, tych małych jak i tych starszych.Syn na początku płakał że nie chce iść na żaden zabieg, a kiedy trzeba było wracać do domu to stwierdził że jeszcze może ze 3 dni zostać.Pani Marlena (pielęgniarka), która miała nocny dyżur SUPER dziewczyna. Więcej takich pielęgniarek z cierpliwością do dzieci. Widać że lubi swoją pracę.Człowiek w takim szpitalu czuje się jak w domu, cisza, spokój.Jakbym miała w przyszłości wybierać się na jakikolwiek zabieg to nigdzie indziej tylko TAM!!!!!!! Gorąco polecam i dziękuje bardzo, bardzo całemu personelowi!!!!Więcej takich lekarzy i pielęgniarek!!!!!!!!!!!!!!!!

  M
  Profil zweryfikowany
  Zespół Chirurgii Jednego Dnia MEDICA

  Całą służba zdrowia powinna brać przykład z tej placówki - ocena celująca za wszystko. Córeczka miała wykonywana zabieg wycięcia 3 migdałka i podcięcia 2 pozostałych. Czas oczekiwania na zabieg łącznie z konsultacjami to tylko jakieś 2 m-ce (w Warszawie byliśmy zapisani za 1,5 roku....) , sam zabieg przeprowadzony sprawnie , szybko profesjonalnie. Obsługa i personel IDEALNI !!! Dziecko nie wyniosło żadnych przykrych wspomnień z pobytu w szpitalu. Gorąco polecam i dziękuje bardzo gorącą całemu personelowi!!!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania