Zdrowa Rodzina

(16 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zdrowa Rodzina

Niedziałkowskiego 31/13

42-400, Zawiercie, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ireneusz Orman

  Ginekolog, lek.

  • A

   Gorąco polecam pana doktora. Bardzo miły i przede wszystkim kompetentny. Zawsze odpowiada na pytania pacjentki i ma dla niej czas. Średnio wizyta trwa około 30 minut. Zawsze dokładnie analizuje przyczyny dolegliwości, a w razie wątpliwości kieruje na dodatkowe badania. Atmosfera bardzo przyjazna jak na specyfikę miejsca. Nie zamieniłabym na żadnego innego lekarza pomimo znacznej odległości od miejsca zamieszkania. Polecam w szczególności kobietom, które mają wielkie obawy przed pójściem do ginekologa - do tego lekarza naprawdę chce się wracać ;)

  • M

   Dzisiaj byłam u pana Ormana,jestem bardzo zadowolona,jestem pełna podziwu że jeszcze tacy lekarze istnieją,oby jak najwiecej takich lekarzy było jak pan Orman,był bardzo delikatny,polecam wszystkim kobietą,bo naprawdę warto pójść do takiego lekarza

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Katarzyna Chmaj

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontrola

   Pani doktor dość kompetentna: dużo wie, uśmiechnięta i miła. Jedyny minus to to, że jest niedelikatna.

  • M
   Lokalizacja: Praktyka PrywatnaUsługa: wizyta kontrolna

   Pani Kasia śmiało mogę napisać ze jest aniołem. Chodziłam do niej przed ciąża jak również w trakcie. Na każdej wizycie było szczegółowe badanie, Pani doktor wszystko tłumaczyła powoli, jeżeli czegoś nie wiedziałam to tłumaczyła od początku. Jedynym minusem było to ze Pani doktor zapisywała na konkretną godzinę a i tak czasem musiałam czekać ok 2 godz na swoja kolej. Polecam z czystym sercem :)

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania