Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

ZOZ Psie Pole sp. z o.o. posiada cztery Przychodnie Zdrowia, w których świadczone są usługi zarówno lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej jak i lekarzy specjalistów. W zakres badań wchodzi również: EKG, KTG, RTG, spirometria i badania laboratoryjne. Przychodnie znajdują się we Wrocławie pod adresami:
- Przychodnia Zdrowia nr 1 ul. Boya-Żeleńskiego 22
- Przychodnia Zdrowia nr 2 ul. Potockiego 2
- Przychodnia Zdrowia nr 3 ul. Brucknera 47-49
- Przychodnia Zdrowia nr 4 (Kminkowa) ul. Szałwiowa 21.

Wszystkie cztery placówki świadczą usługi od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00.
Dowiedz się więcej

Adresy (4)

Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE
al. Boya-Żeleńskiego 22, 51-160 Wrocław
Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE logo
Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE
A.Brücknera 47-49, 51-411 Wrocław
Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE logo
Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE
ul. Potockiego 2, 51-153 Wrocław
Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE logo
Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE
Szałwiowa 21, Wrocław
Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (36)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Antoniewicz-Tusznicka konsultacja pediatryczna

  Wspomniałam, że zastanawiam się nad szczepionkami skojarzonymi, bo to mniej wkłuć na co lekarka stwierdziła, że to nie o ilość wkłuć chodzi. Kiedy później zapytałam o szczepienie przeciw meningokokom to stwierdziła, że po 1 r.ż. będzie tylko jedna dawka. Nagle ilość wkłuć zaczęła się liczyć, a statystyki zachorowań zostały pominięte.
  Przed szczepieniem każą wypełniać ankietę, a lekarka nawet na nią nie patrząc stwierdziła, że rozumie, że dziecko było zdrowe, mając jak wół wpisany pobyt w szpitalu.
  Zauważyła pelno nieistniejących problemów, ale na połowę nie zaproponowała rozwiązania, a na drugą połowę zasugerowała badania lub konsultacje, ale nie wystawiła żadnego skierowania.
  3 razy musiałam powtarzać, że nie karmię piersią.
  Na koniec podała pielęgniarce niewłaściwą nazwę szczepionki, po czym nie podjąwszy nawet próby zapytania czy może jednak bym się nie zgodziła na szczepionkę, którą już rozrobiły z fochem stwierdziła, że skoro życzę sobie inną szczepionkę to ona za tę złą zapłaci.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Anna Miadziołko-Bronowicka Inny

  Nie polecam… jestem po dość traumatycznych wydarzeniach, miałam z Panią doktor rozmowę telefoniczną podczas, której dowiedziałam, że to co mówię jest wątpliwe, rozmowa z nią doprowadziła mnie do łez i bezsilności. Zgłosiłam się po pomoc a dostałam… tabletki nasenne, bo przecież nic się nie dzieje…

  Profil zweryfikowany
  Anna Miadziołko-Bronowicka Inny

  Ego przeszkadza tej pani w prawidłowej interpretacji zachowania i wypowiedzi pacjentów. Bardzo nieprofesjonalny lekarz, odradzam.

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Dagmara Witkowska konsultacja dermatologiczna

  pani dr pozbawiona empatii. byłam przed czasem. słyszałam, że pani dr rozmawia z kimś o podróżach. Odczekałam12min (7min po rozpoczęciu mojej wizyty),rozmowy trwały, więc zapukałam żeby dać znać,że ktoś czeka. 0 odzewu. 5min dalej były rozmowy.W końcu weszłam-już od samego początku pani dr stanęła nade mną -postawa traktująca z góry. Mam trądzik,faktycznie miałam mało korektora do niedoskonałości a dr stwierdziła że mnie nie zbada -nie ma co oglądać jak jestem wymalowana. Zaczęła na mnie naskakiwać-skąd ja sobie wymyślam że jestem na coś chora.Jak mam problemy z hormonami to logiczne,że taka cera i nic mi ona na to nie poradzi,co spodziewam cudów czy żądam wyniku.Nie mogłam nawet wbić się w słowo,chcąc coś dopowiedzieć.W trakcie wizyty chciałam się rozpłakać,byłam potraktowana ŹLE.Ponadto- dziecko za drzwiami było głośno.Pani dr wyszła i kazała uciszyć dziecko, gdy wrocila-powiedziała że 2 rodziców a nie mogą sobie poradzić. Gdy wyszłam okazało się że to było dziecko z zespołem Downa..

  A
  Profil zweryfikowany
  Anna Miadziołko-Bronowicka Inny

  Miałam z panią rozmowę telefoniczną z prośbą o skierowanie do psychologa. Pani drwiła z mojej wady mówienia i ciągle mnie poprawiała. Zamiast tego by zrozumieć i wysłuchać mnie po 2 minutach z góry stwierdziła, że skierowania nie potrzebuje, bo nie mam żadnych chorób psychicznych. Nie rozumiem jak można to stwierdzić po tak krótkiej rozmowie, brak profesjonalizmu

  P
  Profil zweryfikowany
  Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE Inny

  Pani Magdalena to wspaniała kobieta, duża wiedza, empatia, profesjonalizm, nie spodziewałam się,że można czuć się tak dobrze zaopiekowanym. Każda wizytą patronażowa to była sama przyjemność. Dzięki Pani Magdalenie szybciutko wrociłam do pełni sił i funkcjonalności po ciężkim porodzie, jestem za to bardzo wdzięczna.

  R
  Profil zweryfikowany
  Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE Inny

  Nie spodziewałem się takiego podejścia w tak eleganckim ośrodku jak LUX MED. Położna, o której mowa, powiedziała recepcjonistce przez telefon, kiedy przyszłam na wizytę, że nie chce ze mną rozmawiać, ponieważ nie mówię zbyt dobrze po polsku. Odmówiła też komunikowania się ze mną po angielsku. A w recepcji dziewczyna powiedziała, że usuwają mnie z systemu, ponieważ nie mówię po polsku i nie mogą mi w ogóle pomóc. Co mogę powiedzieć.... Taka gościnność i pomoc w pilnej sytuacji. Pamiętajcie o tym przy wyborze tej położnej....

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Mateusz Kaczmarek konsultacja ginekologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u doktora. Atmosfera podczas wizyty i badania - niecodzienna :D Pan doktor tryska humorem i jest bardzo otwarty. Dokładnie mi wyjaśnił co mam robić i bmwystawil skierowania. Więcej takich lekarzy!

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Magdalena Niwińska-Terlecka Inny

  Do Pani Niwińskiej-Terleckiej chodziłam w ramach NFZ, przy ul. Potockiego we Wrocławiu. Leczyłam się na trądzik. Leczenie mi pomogło. Do tego pamiętam, że co jakiś określony czas miałam przychodzić na konsultację w celu konsultacji zaleconego leczenia, co odebrałam jako plus, że Pani Doktor chce doprowadzić sprawę do końca i zależy jej na efektach. Zwłaszcza, że moje wcześniejsze doświadczenia z dermatologami nie były najlepsze i miałam wrażenie, że coś przepiszą, może to pomoże i radź sobie sama. Do Pani Doktor chodziłam już ileś lat temu, ale wspominam ją jako lekarza godnego polecenia.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Dagmara Witkowska Inny

  Od ponad roku krążyłam pomiędzy dermatologami (zalecano kurację izoteryną, której nie chciałam się podjąć), endokrynologiem (brak wskazań do leczenia), naturoterapeutami (brak długotrwałych pozytywnych efektów przepisanych kuracji). Dopiero po badaniu i konsultacji u Pani Doktor Witkowskiej dostałam plan leczenia, zalecenia (wszystkie okazały się strzałem w "10") i nadzieję na zwalczenie problemu, a nie tylko jego wyciszenie. W sytuacjach nagłych wracam do gabinetu Pani Doktor po poradę. Ale już coraz rzadziej, bo sam proces leczenia mamy zakończony. Teraz z mądrości p.Dagamary Witkowskiej korzysta moja Córka (ATP) i już widać znakomite rezultaty trafnie dobranych preparatów/maści. Polecam tę Specjalistkę!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania