ZOZ Psie Pole sp. z o.o. posiada cztery Przychodnie Zdrowia, w których świadczone są usługi zarówno lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej jak i lekarzy specjalistów. W zakres badań wchodzi również: EK... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE

A.Brücknera 47-49

51-411 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE

al. Boya-Żeleńskiego 22

51-160 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE

ul. Potockiego 2

51-153 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE

Szałwiowa 21

Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

ZOZ Psie Pole sp. z o.o. posiada cztery Przychodnie Zdrowia, w których świadczone są usługi zarówno lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej jak i lekarzy specjalistów. W zakres badań wchodzi również: EKG, KTG, RTG, spirometria i badania laboratoryjne. Przychodnie znajdują się we Wrocławie pod adresami:
- Przychodnia Zdrowia nr 1 ul. Boya-Żeleńskiego 22
- Przychodnia Zdrowia nr 2 ul. Potockiego 2
- Przychodnia Zdrowia nr 3 ul. Brucknera 47-49
- Przychodnia Zdrowia nr 4 (Kminkowa) ul. Szałwiowa 21.

Wszystkie cztery placówki świadczą usługi od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Rawdanowicz Inny

  Kompetentny, empatyczny lekarz z dużą wiedzą. Dużo czasu przeznacza na badania i z cierpliwością tłumaczy wynik badania. Czułam się zaopiekowana i czułam troskę o moje oczy. Otrzymałam skierowania na badania specjalistyczne i informację gdzie są najkrótsze terminy. Leczę się już 2 lata i każda wizyta jest perfekcyjna. Wspaniały o dużej wiedzy lekarz.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Kaczmarek Inny

  Byłam u Pana doktora w ramach NFZ i wizyta była świetna. Lekarz miły, uprzejmy, szybko łapiący kontakt z pacjentem. Bez problemu przebiegło badanie i otrzymałam skierowania na wszystkie interesujące mnie badania. Serdecznie polecam. Będę wracać!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Antoniewicz-Tusznicka Inny

  Ciężko mi dać obiektywna ocenę, jednak zaważyła jedna rzecz. Brak badania na poziom żelaza u wczensiaka.

  Od wizyty patronazowej aż do dzisiaj (syn skończył 6 msc) bylismy pod opieką pani dr. Zrobiła na nas dobre wrażenie, wydała dużo skierowań na samym początku, ponieważ syn był urodzony w 34 tyg. Stan ogólny dobry, ale pani dr wolała sprawdzić więcej niżeli zalecili na wypisie ze szpitala-ogromny plus. Nie zaszczepi dziecka bez badania moczu i krwi - jak dla mnie bardzo odpowiedzialne podejście.
  Generalnie wizyty ok, mówiła do syna ciepłym głosem, tłumaczyła nam co trzeba.

  Aż do momentu kiedy sama z siebie zleciłam synowi badanie krwi i trafiliśmy do szpitala ze skrajną anemia ( hemoglobina 7.4, żelazo 16).
  Jako wczensiak powinien mieć suplementowane żelazo od początku profilaktycznie albo przynajmniej powinna być wykonywana kontrolna morfologia!
  Uważam to za skrajnie niedopilnowanie że strony lekarza, bo to nie moim obowiązkiem jest wiedzieć, że dzieciom donoszonym starcza żelaza do maks 6 miesiąca życia, a wczensiakiem jeszcze na krócej! Dziecko juz po pierwszej dawce żelaza to inne dziecko, żywsze, bardziej enrgiczne, dłużej śpiące..
  Jest to na tyle poważne zaniedbanie, że musimy zmienic lekarza.

  Dodatkowo po informacji że byliśmy u neurologa, która zasugerowała sprawdzenie słuchu dziecka oraz neurologopedy, fizjoterapeuty którzy stwierdzili niegotowosc do rozszerzania diety oraz zbyt duże napięcie mięśniowe zanegowała to, bo od rozszerzania diety jest pediatra a dziecko rozwija się prawidłowo.

  Trzeba jednak oddać pani dr, że nawet jeżeli uważa konsultacje ze specjalistą za zbędna, to wypisuje skierowanie jakie rodzic chce.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Rawdanowicz Inny

  Zmieniłam okulistę ponieważ podczas każdej wizyty u Pani Rawdanowicz, czułam się przez nią pogardzana. Kilka razy machała mi rękoma przed oczyma, kiedy próbowałam zadać pytanie. Nie wiem, skąd taka reakcja, ale dla mnie nie jest to do zaakceptowania. Kiedy nie wiedziałam, że każdy problem okulistyczny wymaga innego skierowania, Pani doktor podniosła głos wyrzucając mi moją niewiedzę. Po każdej wizycie u Pani doktor czułam się źle potraktowana, stąd decyzja zmiany lekarza.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Lewczuk stan po zawale

  Najlepszy lekarz na świecie!! Uratował moja Babcie( zawal 2010 r.)
  Doskonale dobrane leczenie, Babcia w styczniu kończy 93 lata jest pod stałą opieka tego wspaniałego specjalisty.
  Polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Rawdanowicz leczenie okulistyczne

  Nie polecam, lekarz spieszy się, zamyka kilkakrotnie kartę rejestracji pacjenta w czasie wizyty, twierdząc, że już koniec czasu wizyty. Prosząc o wydanie zwykłego zaświadczenia lekarskiego dostałam odmowę, gdyż lekarka zamknęła dane pacjenta w komputerze, dopiero na wyrazna prosbe otworzyla ponownie te dane. Nie chciala wydać przekierowania na badanie jaskry, twierdząc, ze kiedys wydala (mimo, ze to bylo 4 lata temu i powinno sie odnowic takie badanie) i dodając, ze już zamknęła rejestrację w komputerze. Zrobiła to 3 razy podczas jednej wizyty. Przy innej wczesniejszej wizycie u tego samego lekarza, lekarka spozniła się do poradni okulistycznej (panstwowa placówka), zostałam zarejestrowna na godz. 8.00, okulistka przyszła o 8.20 i otworzyła gabinet.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Szczerba-Rokita

  Moja ulubiona Pani doktor- ciepła, rzetelna z bardzo dobrym podejsciem do pacjenta. Żaden inny psychiatra tak mi nie pomógł.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Eugenia Kik

  Polecam wszystkim Pani Doktor. Prawdziwa profesjonalistka z bardzo duża wiedzą i życzliwym podejściem do człowieka. Wszystko bardzo dokładnie analizuje. Budzi sympatię i zaufanie. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu i uwagi, co jest bardzo ważne.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania