Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (55)

Ogólna ocena

  W
  Profil zweryfikowany
  Grzegorz Franciszek Ryguła Inny

  Pragnę podziękować Panu Grzegorzowi Rygule za profesjonalizm, cierpliwość i życzliwość. Dzięki temu czułem się podczas wizyty bezpiecznie i miałem pewność, że jestem w dobrych rękach. Jednocześnie życzę dużo pomyślności, zdrowia oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Sajdok-Kostka Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Moniki, jest osoba bardzo otwartą, i sympatyczną o dużej wiedzy, indywidualnym podejściu do każdego.
  10 kg spadło nawet nie wiem kiedy, dieta dopasowana do moich potrzeb, bardzo smaczna (a tego bałam się bardzo) wiele produktów które jadłam zostało, tylko zostały odpowiednio dopasowane. Posiłki były tak urozmaicone że zostaną już ze mną :)
  Ponadto czas przygotowania jest bardzo szybki nawet parę minut, nie chodziłam głodna, a kilogramy spadały.
  Bardzo cieszę się że zdecydowałam się na wizytę u Pani Moniki, bo dużo dobrego słyszałam i nie zawiodłam się.

  N
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Sajdok-Kostka Inny

  Wspaniała pani dietetyk, a przede wszystkim bardzo wyrozumiała. Zdrowe podejście do diety i ogromne zaangażowanie :) polecam!!!


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Sajdok-Kostka Inny

  Pani Monika to profesjonalistka. Żałuję, że tak długo zwlekałam z pierwszą wizytą. Stosując się do zaleceń Pani Moniki odniosłam sukces - minus 12 kg w ciągu 4 miesięcy. To nie było trudne. Na każdej wizycie była radość z osiąganych efektów.
  Proponowane przepisy są nieskomplikowane, tanie i mało czasochłonne. Te przepisy zostają ze mną na zawsze.
  Dzięki Pani Monice zrozumiałam na czym polegały moje dotychczasowe porażki w odchudzaniu i utrzymywaniu odpowiedniej wagi.
  Nie ma już powrotu do starych nawyków!
  Jestem wdzięczna Pani Monice za prowadzenie mnie w czasie tej przygody.
  Dziękuję!


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Sajdok-Kostka Inny

  Bardzo polecam Panią Monikę! Dzięki niej jestem teraz przeszczęśliwa! Razem udało nam się osiągnąć coś co przez lata wydawało mi się nieosiągalne: - 16 kg! Pani Monika to cudowna, ciepła osoba, jest niezwykle skrupulatna, wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca nam tyle czasu ile tylko potrzebujemy, odpowie na każde pytanie i rozwieje nawet najmniejszą wątpliwość. Dzięki niej zmieniły się moje nawyki żywieniowe i wręcz przywykłam do diety, której z perspektywy czasu nie nazwałabym dietą, bo słowo "dieta" zawsze kojarzyło mi się źle, a ja tak ją polubiłam, że chętnie zostałabym na niej dłużej. Dzisiaj skończyłam moją walkę ze zbędnymi kilogramami i każemu życzę takiego sukcesu jaki ja osiągnęłam, a wszystko dzięki Pani Monice! Z całego serca polecam!


  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Sajdok-Kostka Inny

  Serdecznie polecam. Profesjonalne podejście, jadłospis przygotowany idealnie pod moje potrzeby. Smaczne, szybkie posiłki. Niewiarygodne, ale po 50-ce też można schudnąć.


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Sajdok-Kostka Inny

  Gorąco polecam wizytę u Pani Moniki. Profesjonalizm na najwyższym poziomie!!! Po pierwsze kontakt z panią Moniką super! Osoba ciepła, miła, serdeczna i bardzo zaangażowana! Spadające kilogramy bardzo mnie cieszą a Pani Monika dopinguje dalej że chce się więcej i więcej!
  Po drugie to co oferuje nam na wizycie to nie jest dieta na której się katujemy i przez to nie chce się rano z łóżka wstać.... to jest inny sposób żywienia! Zalecenia żywienia są świetne! Jemy wszystko!!! Tylko w odpowiedniej ilości i proporcji oczywiście. Nawet ukochane parówki
  Jeżeli chcesz podjąć się mądrego i zdrowego odchudzania to wizyta u Pani Moniki będzie najlepszą decyzją w tej dziedzinie!


  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Sajdok-Kostka Inny

  Współpracuje z Panią Moniką od roku. Przez ten czas udało się zejść 3 rozmiary w dół (prawie 30kg). Dieta nie uciążliwa, posiłki bardzio smaczne, zniknęły popołudniowe drzemki i nawyk podjadania. Pani Monika jest osobą bardzo kontaktową, w pełni zaangażowaną i profesjonalna, z całą pewnością godną polecenia.


  S
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Sajdok-Kostka Inny

  Polecam z całego serca! Pani Monika to świetny dietetyk z bardzo indywidualnym podejściem do pacjenta i jego oczekiwań a dieta smaczna i prosta w realizacji ! ;)


  K
  Profil zweryfikowany
  Grzegorz Franciszek Ryguła Inny

  Lekarz z powołania. Pan Doktor postawił prawidłową diagnozę odnośnie mojego zdrowia. Leczenie przyniosło zamierzony skutek.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Garbarska 1, 32-600 Oświęcim Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania