Wojewódzki Szpital Zespolony im. prof. dr. Witolda Orłowskiego w Częstochowie

(76 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Zespolony im. prof. dr. Witolda Orłowskiego w Częstochowie

PCK 1

42-200, Częstochowa, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Szeląg

  Neurolog,

  • S

   BARDZO MILA ,CIERPLIWA I UPRZEJMA PANI DOKTOR.WYSLUCHA ,ODPOWIE NA WSZYSTKIE PYTANIA ,UDZIELA PORAD JAK ZYC I CO ROBIC NP. PO UDARZE MOZGU JAK BYLO W PRZYPADKU MOJEGO MEZA.JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z LECZENIA I POLECAM PANIA DOKTOR INNYM CHORYM.PANI DOKTOR JEST WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTA ALE ROWNIEZ WSPANIALYM CZLOWIEKIEM ,CO W DZISIEJSZYCH CZASACH JEST ŻADKOSCIĄ


 • Anita Oleksik

  Internista, Nefrolog,

  • Super lekarz kiedy byłem po zabiegu nie raczyła podejść i ocenić jak to wygląda i konkretna - stwierdziła że to nie jej sprawa . A co do innych cech to czasami traktuje to swoje "powołanie" jak zło konieczne .

  • P

   Super lekarz z powołania drugiej takiej osoby dawno nie spotkałam!!! miła przystępna dla przeciętnego człowieka . Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Arkadiusz Blukacz

  Ginekolog,

  • M

   chodze do dr Blukacza od 8 LAT =) zawsze bardzo cenilam jego profesjonalizm i rzeczowe podejscie oraz niesamowity wrecz stoicki spokój . Wspanialy czlowiek o wielkim sercu .Lekarz z powolania . prowadzil moja 1 ciaze teraz prowadzi 2 .
   nie zmieniłabym go na zadnego innego lekarza bo mam do niego pelne zaufanie.

  • N

   Chodziłam do niego prywatnie przez pierwszą połowę ciąży, niestety nie jestem zadowolona. Pan doktor owszem jest miły, cierpliwy i delikatny jednak przez szereg wizyt nie zbadał mnie ani raz, nie zrobił mi również cytologii tylko kazał mi iść zrobić ją w ramach darmowego programu , nie wykazywał. Wizyta to poprostu usg, wypisanie badan i wszystko.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Janusz Kapustecki

  Neurolog,

  • N

   Po 4 latach nieudolnego szukania przyczyny mojej choroby (byłam u 6 "specjalistów" i w 3 szpitalach) trafiłam do dr Kapusteckiego.
   Jako jedyny lekarz nie bał się postawić diagnozy i przepisać odpowiednich leków. Biorę je już 3 lata, dzięki nim przez ten czas nie miałam nawrotu choroby.
   Pan doktor jest bardzo miły, rzeczowo i stanowczo odpowiada na zadane pytania.
   Gdy słyszę, że ktoś ma problemy neurologiczne od razu polecam dr Janusza Kapusteckiego.


 • Jerzy Karoń

  Neurolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny częstochowa

   Doktor może i zna się na rzeczy, ale dla mnie jako pacjenta był bardzo niemiły. Przyjechałem na sor do szpitala, gdzie dyżurował doktor Karoń. Zanim przystąpił do leczenia dostalem porządny ochrzan 'Po co przychodzisz z takimi bólami do szpitala?', 'Takie rzeczy leczy się u swojego specjalisty!' (Powiedziałem mu wczesniej że chodziłem do fizjoterapeuty, ale to nie pomagało, a w dniu dzisiejszym dostałem bardzo silnych bólów i już nie wiedziałem co robić). Na koniec gdy po wydaniu wyników badań poprosiłem o zwolnienie z wychowania fizycznego w szkole (jestem jeszcze uczniem trzeciej klasy, mam 19 lat), dostałem kolejne kazanie. W tym samym czasie gdy mi je wygłaszał zdążyłby bez problemu wypisać jeden papierek, a on odesłał mnie z wypisem do mojego lekarza rodzinnego aby na tej podstawie wypisał zwolnienie. W mojej opinii nie jest najcudowniejszym lekarzem pod względem podejścia do pacjenta, spotkałem wielu o wiele fajniejszych.

  • M
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny częstochowaUsługa: podejrzenie udaru

   Profesjonalista z sercem, który nie tylko zajął się mną jako pacjentką przywiezioną przez pogotowie, ale przez cały czas leczenia dbał o to, żeby udar, który mi groził został powstrzymany. Przez cały czas pobytu w szpitalu otoczył mnie troskliwą opieką. Czułam, że jestem w dobrych rękach, a najbardziej ujęło mnie to, że przy wypisie znalazł czas, żeby dokładnie wytłumaczyć rodzinie jak powinna się odbywać dalsza część leczenia poza szpitalem i w domu.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krzysztof Łatacz

  Psychiatra,

  • T
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: stany lękowe

   Lekarz kompetentny i rzeczowy, wysłuchał zdiagnozował bez zbędnych mądrości. Leki dobrane i wszystko przeszło.


 • Jarosław Lemański

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital ZespolonyUsługa: cesarskie cięcie

   Spotkałam Pana Doktora w szpitalu na porodówce kiedy moje dziecko traciło tętno. Dzięki jego szybkiej interwencji i decyzji o cc mój synek jest ze mną cały i zdrowy. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Polecam

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: szpital

   Bardzo dobre podejście do pacjenta . Miły, zawsze uśmiechnięty , bardzo szybko stawia diagnozę warty polecenia

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania