Wojewódzki Szpital Zespolony im. prof. dr. Witolda Orłowskiego w Częstochowie

(90 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Zespolony im. prof. dr. Witolda Orłowskiego w Częstochowie

PCK 1

42-200 , Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Lemański cesarskie cięcie

  Spotkałam Pana Doktora w szpitalu na porodówce kiedy moje dziecko traciło tętno. Dzięki jego szybkiej interwencji i decyzji o cc mój synek jest ze mną cały i zdrowy. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Polecam


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Łatacz stany lękowe

  Lekarz kompetentny i rzeczowy, wysłuchał zdiagnozował bez zbędnych mądrości. Leki dobrane i wszystko przeszło.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Karoń

  Doktor może i zna się na rzeczy, ale dla mnie jako pacjenta był bardzo niemiły. Przyjechałem na sor do szpitala, gdzie dyżurował doktor Karoń. Zanim przystąpił do leczenia dostalem porządny ochrzan 'Po co przychodzisz z takimi bólami do szpitala?', 'Takie rzeczy leczy się u swojego specjalisty!' (Powiedziałem mu wczesniej że chodziłem do fizjoterapeuty, ale to nie pomagało, a w dniu dzisiejszym dostałem bardzo silnych bólów i już nie wiedziałem co robić). Na koniec gdy po wydaniu wyników badań poprosiłem o zwolnienie z wychowania fizycznego w szkole (jestem jeszcze uczniem trzeciej klasy, mam 19 lat), dostałem kolejne kazanie. W tym samym czasie gdy mi je wygłaszał zdążyłby bez problemu wypisać jeden papierek, a on odesłał mnie z wypisem do mojego lekarza rodzinnego aby na tej podstawie wypisał zwolnienie. W mojej opinii nie jest najcudowniejszym lekarzem pod względem podejścia do pacjenta, spotkałem wielu o wiele fajniejszych.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Karoń podejrzenie udaru

  Profesjonalista z sercem, który nie tylko zajął się mną jako pacjentką przywiezioną przez pogotowie, ale przez cały czas leczenia dbał o to, żeby udar, który mi groził został powstrzymany. Przez cały czas pobytu w szpitalu otoczył mnie troskliwą opieką. Czułam, że jestem w dobrych rękach, a najbardziej ujęło mnie to, że przy wypisie znalazł czas, żeby dokładnie wytłumaczyć rodzinie jak powinna się odbywać dalsza część leczenia poza szpitalem i w domu.


  H
  Lekarz: lek. Jerzy Karoń

  Szalenie sympatyczny, życzliwy, troskliwy , dbający o pacjenta. Znalazłam się pod opieką doktora przywieziona przez pogotowie. Zajął się mną z wielką troskliwością, wykonał potrzebne badania. Jestem bardzo wdzięczna.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania