Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Zespolony

Szpitalna 45

62-504 , Konin , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Maria Lednicka-Budna Inny

  Wspaniała Pani Doktor, przesympatyczna, rzeczowa, poświęci czas, potraktuje z uwagą, odpowie na pytania, lekarz z powołaniem. Leczyłem się u Pani doktor w poradni nefrologicznej w szpitalu na Starym Koninie, niestety wyjechałem i mieszkam obecnie daleko od Konina dlatego byłem zmuszony do zmiany lekarza. Mimo to jest to jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałem.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Myślińska-Olejnik utrata przytomności

  Pani Doktor uratowała życie mojemu synkowi (14mscy). W nocy dostał ataku drgawek gorączkowych i stracił przytomność prawie na godzinę. przyjęła nas w WSZ i nie odstępowała synka na krok ‚... spokojnie wszystko tłumaczyła pomimo mojej histerii... jeszcze raz dziekuję...

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Styczyńska

  Pani Doktor Styczyńska najlepsza z najlepszych!!! Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie życia. Przez całą chorobę Pani Doktor prowadziła moje leczenie bardzo dokładnie co w rezultacie doprowadziło do całkowitego wyleczenia chłoniaka. Jest cudownym człowiekiem. Nadal chodzę na wizyty kontrolne i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam Panią Doktor Styczyńską!!!!

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Józwiak bóle kręgosłupa ledzwiowego

  Wspaniały, młody lekarz z podejściem bardzo fachowym do tego co robi. Miesiąc temu miałem operację kręgosłupa lędźwiowego L4 L5. Pan doktor po operacji przewidywał czas potrzebny do "dojścia do siebie" ok 7_8 miesięcy, a ja już dzisiaj czuję się bardzo dobrze (porównując do stanu przed operacją). Wróciło mi czucie w nodze i co najważniejsze ustąpiły bóle z którymi żyłem od 8 lat. Dodam że inny "fachowiec"lekarz niezależny z tej dziedziny, rok temu uznał że mój kręgosłup jest zdrowy. Pana Jóźwiaka polecam wszystkim którzy cierpią na bóle kręgosłupa, na pewno znajdą u niego pomoc. Dziękuję Panie doktorze. Grzegorz

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Renata Rybczyńska-Matysiak Trądzik

  Wspaniały lekarz! Pani Doktor zawsze pomoże, jest wspaniałą kobietą i może zdziałać cuda. Szczerze polecam trafić w ręce pani doktor.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wiesław Kazimierz Steinke Wysoka gorączka i bóle brzucha dziecka

  Niekulturalny i niemiły. Chirurg dziecięcy a nieczuły na cierpienie dziecka, pomimo wysokiej goraczki, złych wyników krwi i moczu Pan doktor usiłował nam wmówić że dziecko symuluje chorobę. Opryskliwy i wyniosły.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Józwiak operacja dyskopatii

  Z problemami kręgosłupa borykałam się od ok 8 lat.Odwiedziłam niezliczoną liczbę lekarzy (ortopedów,neurochirurgów,neurolgów), ale żaden z nich mi nie pomógł.Trafiłam na dr Jóźwiaka. Na pierwszą wizytę pojechałam dość sceptycznie nastawiona z myślą ,że kolejny raz wydam kasę,a i tak nie uzyskam pomocy. Jednak się pomyliłam. Pan doktor po obejrzeniu moich badań MMR ,,zjechał'' mnie,ze powinnam się operować 5 lat wstecz, wtedy poprawa byłaby pewniejsza. Zaproponował operację i 2 miesiące po wizycie byłam już na stole operacyjnym. Nie obiecywał 100% poprawy ,jasno i rzeczowo objaśnił jak będzie przebiegać operacja,jakie mogą być komplikacje i w jaki sposób może poprawić mi się jakość życia. Niedługo minie 2 miesiące od operacji usunięcia dyskopatii C5-C6 i czuję się rewelacyjnie. Jest to lekarz godny polecenia, fachowiec, któremu nie obca jest przysięga Hipokratesa. Dla Doktora nie liczy się pieniądz, ale człowiek. Roma

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aurelia Jacolik

  Pani Doktor zawsze gotowa pomóc i nawet w nagłych przypadkach. Polecam wszystkim Mamom które chcą dbać o zdrowie swoich dzieci.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Józwiak

  Doktor Jóźwiak to wspaniały lekarz i człowiek o wielkim sercu. Przeprowadził bardzo skomplikowaną operację mojej siostry, która po wypadku samochodowym miała złamany kręgosłup w odcinku szyjnym (krąg c2, c3). Mimo ogromnego ryzyka jakie niosła operacja i najwyższego stopnia jej trudności, przeprowadził ją z największą starannością, ratując mojej siostrze życie. Bardzo dokładnie zajmował się jej przypadkiem podczas całego pobytu w szpitalu, cały czas interesował się jej stanem zdrowia. Z całą pewnością jest to lekarz z ogromną wiedzą, doświadczeniem, który wybrał swój zawód z powołania. Ogromny szacunek i podziękowanie dla pana doktora Grzegorza Jóźwiaka.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania