Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Wojewódzki Szpital Zespolony
Szpitalna 45, 62-504 Konin
Wojewódzki Szpital Zespolony logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (16)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Joanna Elżbieta Kurzawa konsultacja internistyczna

  Pani doktor wie co robi i zna się na tym . Pozdrawiam

  J
  Profil zweryfikowany
  Joanna Elżbieta Kurzawa Inny

  Jestem pacjętką od wielu lat. Jestem skutecznie leczona na cukrzycę typu drugiego. Mam 86 lat co dowodzi o skuteczności leczenia. jestem w czasie każdej wizyty badana EKG, ciśnienie krwi i przeglądane wyniki pomiaru glukozy.. Na tej podstawie i na podstawie wywiadu. p. Doktor ustala leki i ich dozowanie. Dzięki p. Doktor stężenie glukozy we krwi jest na akceptowalnym poziomie.

  S
  Profil zweryfikowany
  Joanna Elżbieta Kurzawa Inny

  U p. dr J. Kurzawy leczę się od 1998 r na cukrzycę. Dzięki wnikliwym badaniom w 2021r. stwierdziła chorobę serca i skierowała mnie do szpitala. Ostatecznie założono mi stendy i bajpasy. Dobrze się czuję mając 86 lat.

  A
  Profil zweryfikowany
  Arkadiusz Radziszewski Inny

  Po czekaniu miesięcznym na wizytę Pan Radziszewski skierował mnie prywatnie na usg i poinformował, że mam nie zawracać głowy na NFZ. Już nie wspomnę o tym, że byłam zapisana na godzinę 8.30 a weszłam o 11.30.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  Tadeusz Wawrowski Inny

  Zarówno ja jak i moja rodzina odwiedzamy gabinet Pana Doktora raz na NFZ raz w gabinecie prywatnym. Leczenie jest zawsze skuteczne. Dlatego wracamy. Pełen profesjonalizm.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Myślińska-Olejnik Inny

  Anioł nie człowiek. Pani doktor zawsze cierpliwa (pomimo obecnie panującego natłoku w szpitalu). Naprawdę czuję się że jest lekarzem z powołania.Dużo dobrego można by pisać.Bardzo polecam i dziękujemy.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Prządka Inny

  Pan Doktor jest doskonałym specjalistą.Cechuje się niezwykłą uprzejmością, życzliwością i empatią. W sposób wyjątkowo troskliwy zajął się moim niepełnosprawnym synem, za co jestem bardzo wdzięczna.

  S
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Maria Lednicka-Budna Inny

  Wspaniała Pani Doktor, przesympatyczna, rzeczowa, poświęci czas, potraktuje z uwagą, odpowie na pytania, lekarz z powołaniem. Leczyłem się u Pani doktor w poradni nefrologicznej w szpitalu na Starym Koninie, niestety wyjechałem i mieszkam obecnie daleko od Konina dlatego byłem zmuszony do zmiany lekarza. Mimo to jest to jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałem.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Myślińska-Olejnik utrata przytomności

  Pani Doktor uratowała życie mojemu synkowi (14mscy). W nocy dostał ataku drgawek gorączkowych i stracił przytomność prawie na godzinę. przyjęła nas w WSZ i nie odstępowała synka na krok ‚... spokojnie wszystko tłumaczyła pomimo mojej histerii... jeszcze raz dziekuję...

  N
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Styczyńska

  Pani Doktor Styczyńska najlepsza z najlepszych!!! Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie życia. Przez całą chorobę Pani Doktor prowadziła moje leczenie bardzo dokładnie co w rezultacie doprowadziło do całkowitego wyleczenia chłoniaka. Jest cudownym człowiekiem. Nadal chodzę na wizyty kontrolne i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam Panią Doktor Styczyńską!!!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania