Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Zespolony

Szpitalna 45

62-504 , Konin , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tadeusz Wawrowski Inny

  Zarówno ja jak i moja rodzina odwiedzamy gabinet Pana Doktora raz na NFZ raz w gabinecie prywatnym. Leczenie jest zawsze skuteczne. Dlatego wracamy. Pełen profesjonalizm.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Myślińska-Olejnik Inny

  Anioł nie człowiek. Pani doktor zawsze cierpliwa (pomimo obecnie panującego natłoku w szpitalu). Naprawdę czuję się że jest lekarzem z powołania.Dużo dobrego można by pisać.Bardzo polecam i dziękujemy.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Prządka Inny

  Pan Doktor jest doskonałym specjalistą.Cechuje się niezwykłą uprzejmością, życzliwością i empatią. W sposób wyjątkowo troskliwy zajął się moim niepełnosprawnym synem, za co jestem bardzo wdzięczna.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Maria Lednicka-Budna Inny

  Wspaniała Pani Doktor, przesympatyczna, rzeczowa, poświęci czas, potraktuje z uwagą, odpowie na pytania, lekarz z powołaniem. Leczyłem się u Pani doktor w poradni nefrologicznej w szpitalu na Starym Koninie, niestety wyjechałem i mieszkam obecnie daleko od Konina dlatego byłem zmuszony do zmiany lekarza. Mimo to jest to jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałem.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Myślińska-Olejnik utrata przytomności

  Pani Doktor uratowała życie mojemu synkowi (14mscy). W nocy dostał ataku drgawek gorączkowych i stracił przytomność prawie na godzinę. przyjęła nas w WSZ i nie odstępowała synka na krok ‚... spokojnie wszystko tłumaczyła pomimo mojej histerii... jeszcze raz dziekuję...


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Styczyńska

  Pani Doktor Styczyńska najlepsza z najlepszych!!! Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie życia. Przez całą chorobę Pani Doktor prowadziła moje leczenie bardzo dokładnie co w rezultacie doprowadziło do całkowitego wyleczenia chłoniaka. Jest cudownym człowiekiem. Nadal chodzę na wizyty kontrolne i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam Panią Doktor Styczyńską!!!!


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Józwiak bóle kręgosłupa ledzwiowego

  Wspaniały, młody lekarz z podejściem bardzo fachowym do tego co robi. Miesiąc temu miałem operację kręgosłupa lędźwiowego L4 L5. Pan doktor po operacji przewidywał czas potrzebny do "dojścia do siebie" ok 7_8 miesięcy, a ja już dzisiaj czuję się bardzo dobrze (porównując do stanu przed operacją). Wróciło mi czucie w nodze i co najważniejsze ustąpiły bóle z którymi żyłem od 8 lat. Dodam że inny "fachowiec"lekarz niezależny z tej dziedziny, rok temu uznał że mój kręgosłup jest zdrowy. Pana Jóźwiaka polecam wszystkim którzy cierpią na bóle kręgosłupa, na pewno znajdą u niego pomoc. Dziękuję Panie doktorze. Grzegorz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Renata Rybczyńska-Matysiak Trądzik

  Wspaniały lekarz! Pani Doktor zawsze pomoże, jest wspaniałą kobietą i może zdziałać cuda. Szczerze polecam trafić w ręce pani doktor.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wiesław Kazimierz Steinke Wysoka gorączka i bóle brzucha dziecka

  Niekulturalny i niemiły. Chirurg dziecięcy a nieczuły na cierpienie dziecka, pomimo wysokiej goraczki, złych wyników krwi i moczu Pan doktor usiłował nam wmówić że dziecko symuluje chorobę. Opryskliwy i wyniosły.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Józwiak operacja dyskopatii

  Z problemami kręgosłupa borykałam się od ok 8 lat.Odwiedziłam niezliczoną liczbę lekarzy (ortopedów,neurochirurgów,neurolgów), ale żaden z nich mi nie pomógł.Trafiłam na dr Jóźwiaka. Na pierwszą wizytę pojechałam dość sceptycznie nastawiona z myślą ,że kolejny raz wydam kasę,a i tak nie uzyskam pomocy. Jednak się pomyliłam. Pan doktor po obejrzeniu moich badań MMR ,,zjechał'' mnie,ze powinnam się operować 5 lat wstecz, wtedy poprawa byłaby pewniejsza. Zaproponował operację i 2 miesiące po wizycie byłam już na stole operacyjnym. Nie obiecywał 100% poprawy ,jasno i rzeczowo objaśnił jak będzie przebiegać operacja,jakie mogą być komplikacje i w jaki sposób może poprawić mi się jakość życia. Niedługo minie 2 miesiące od operacji usunięcia dyskopatii C5-C6 i czuję się rewelacyjnie. Jest to lekarz godny polecenia, fachowiec, któremu nie obca jest przysięga Hipokratesa. Dla Doktora nie liczy się pieniądz, ale człowiek. Roma


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania