Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

Parzęczewska 35

95-100 , Zgierz , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Arkadiusz Papis Inny

  Pan Doktor prowadził dwie moje ciąże. Każda wizyta przebiegała miło i rzeczowo. Byłam pod opieką doktora w czasie prywatnych wizyt ale również mogłam liczyć na niego w szpitalu aż do momentu opuszczenia oddziału z dzieckiem na rękach. Na uwagę zasługije fakt personalnego podejścia do każdej pacjentki. Doktor zna imię, nazwisko i historię ciąży nawet w kontakcie telefonicznym. Cenię go za umiejętność łączenia wiedzy medycznej i życiowej. Jego optymizm dodaje otuchy na sali porodowej a zaangażowanie zrównoważone pierwiastkiem dystansu czynią z niego lekarza z prawdziwego zdarzenia :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Paweł Wędzikowski Inny

  Pan doktor podczas wizyty był bardzo miły, konkretnie wyjaśnił jak będzie przebiegało leczenie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Majchrzak Inny

  Bardzo dobry lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Przyjazna atmosfera podczas leczenia. Zna się na tym co robi. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Serdecznie polecam, oby więcej takich lekarzy.


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Żurawska-Kliś Inny

  Całkowity brak empatii do pacjenta. Praktycznie podczas każdej wizyty są problemy komunikacyjne. Jestem niedopuszczana do słowa i pouczana niezrozumiałym językiem. Podczas ostatniej wizyty recepta została błędnie wypisana, dlatego też zostawiam przestrogę dla innych.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Kopczyński Inny

  Jestem 16 lat po operacji laryngologicznej (nowotwór fałdu głosowego), którą bardzo udanie przeprowadził Pan doktor Kopczyński. Przez kilkanaście lat dwa razy w roku jeździłem na wizyty kontrolne, które potwierdzały mój dobry stan. Jednak z powodu epidemii koronawirusa, nie można było w ostatnim czasie skorzystać z wizyt kontrolnych, mam jednak nadzieję, że wszystko jest nadal dobrze. Dziękuje doktorowi Kopczyńskiemu za przeprowadzoną operację, cenne wskazówki i życzliwość. Pan Doktor to znakomity fachowiec i człowiek o wielkim sercu. Serdecznie polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Kopczyński Inny

  Bardzo dobry specjalista i dziękuję także całemu personelowi wspaniali ludzie bardzo troskliwi i odpowiedzialni dziękuję ślicznie za opiekę


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Komuński Inny

  Doktor to Człowiek, któremu będę dozgonnie wdzięczna za uratowanie mojego życia. Specjalista najwyższej klasy, wspaniały człowiek, profesjonalista w każdym aspekcie. Trzy miesiące po operacji kręgosłupa funkcjonowałam jak nastolatka; teraz prawie dwa lata "po" w dalszym ciągu czuję się wspaniale.
  Dodatkowo spokój i zaangażowanie Doktora daje siłę i optymizm.
  Bardzo za wszystko dziękuję.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Maria Zgadzaj Inny

  Trafiłam do pani doktor w szpitalu w Zgierzu na oddziale rehabilitacji dziennej , po pierwszej wizycie jestem zadowolona jest starsza powolna osoba ale bardzo dokładną z dużym doświadczeniem. Potrafi wyjaśnić oraz doradzić . Polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Piotr Komuński Inny

  Fantastyczny specjalista. Pół roku po operacji kręgosłupa jestem jak nowa! Wspaniałe podejście do pacjenta.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Białas Inny

  Bardzo polecam Pana Doktora.Moja Mama, starsza osoba jest po udanym zabiegu wstawienia endoprotezy kolana prawego, które przeprowadził w lutym br. Termin operacji został wyznaczony szybko po fachowej i precyzyjnej diagnozie. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo dobra opieka lekarza podczas pobytu w szpitalu i po zabiegu. Polecam tego specjalistę, ponieważ posiada ogromną wiedzę medyczną ,jest bardzo dokładny i wszystko cierpliwie wyjaśnia pacjentowi. Mama ma jeszcze do operacji prawe kolano i tylko Pan Doktor jest według niej godny zaufania. Czekamy zatem na termin drugiej operacji. Dziękujemy Panie Doktorze.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania