Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (33)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Madej Inny

  Wspaniały człowiek ,bardzo dobry i dokładny lekarz. Ma czas dla pacjenta i odpowie szczegółowo na każde zadane pytanie. Pierwszy raz leżałam na oddziale u P. Doktora we wrześniu 2022r. Kolejny raz na początku 2023 r. Jestem bardzo zadowolona Miła i przyjazna atmosfera zawsze można liczyć na pomoc Pana Doktora. W razie choroby polecam II oddział zakaźny prowadzony przez Dr. G. Madeja Na 5 gwiazdek dałabym 10. Pozdrawiam

  lek. Grzegorz Madej

  Bardzo dziękuję, za ten komentarz, za miłe słowa. I też bardzo dziękuję za słowa uznania dla pracy personelu oddziału którym kieruję.
  Bardzo dziękuję

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Katarzyna Wielgos Inny

  Po raz pierwszy spotkałam lekarza, który tak wyczerpująco odpowiada na pytania, nie nakładając na pacjenta presji czasowej. Tym bardziej jest to wyjątkowe, że tak wyglada komunikacja w Panią Doktor na wizycie w ramach NFZ. Wizyty u kilku specjalistów razem wzięte nie wniosły tyle, co konsultacja z dr Wielgos.
  Zalecenia Pani Doktor są przemyślane. Bazują na aktualizowanej wiedzy.
  Pani Doktor wspiera karmienie piersia.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Czerwony Inny

  Leczył mnie od 04.do16.12.2022 w Szpitalu na zapalenie płuc. Przyjety byłem prawie bez świadomości, słaniający się na nogach z gorączką prawie 40°C. Zastosował swoją terapię. Był zdecydowany w leczeniu. W procesie leczenia uwzglednił moją podstawową chorobę, ostrą białaczkę szpikową. Dzięki temu postawił mnie szybko na nogi. Ze Szpitala wyszedłem wyleczony do tego z doskonałymi wynikami krwi, które w białaczce są bardzo potrzebne. Nie piszę żadnych pochwał i zachwytów, gdyż wszystko to było by za mało.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego Inny

  Wszystko się zgadza to co mój poprzednik napisał, po prostu lekarz z powołania, miła, sympatyczna osoba, wszystko wyjaśni i nie zbywa

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Jarowicz Inny

  Niesamowita Pani Doktor. Trafiłem do niej przez przypadek, w szpitalu i na pewno zostanę jej pacjentem. Niesamowicie miła osoba, fachowa, wszystko pięknie tłumaczy, zależy jej na pacjencie. Dawno nie spotkałem się z tak zaangażowanym lekarzem, do tego tak niesamowicie miłym. Polecam z całego serca.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Grzegorz Madej Inny

  Wizyta odbyla się w oparciu o dostarczone przeze mnie wyniki badań. Doktor wdzystko wyjaśnił i zalecił zmianę trybu życia, dieta i ruch. Zalecenia przynoszą efekty i wyniki znacznie się poprawiły. Dziękuję bardzo.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agata Żarska Inny

  Serdecznie dziękuję pani doktor Agacie Żarskiej za empatię, profesjonalizm, wysokiej jakości opiekę na Izbie Przyjęć SOR WSS im. J.Gromkowskiego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu 24 listopada 2021 r. podczas stwierdzonego u mnie udaru niedokrwiennego mózgu.
  Z wyrazami wdzięczności i niziutkimi ukłonami
  pacjent Jerzy Rafał Baniak
  prezes Stowarzyszenia Europejski Instytut Edukacji i Komunikacji Społecznej e-X z Wrocławia

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Gul Inny

  Wspaniała Pani Doktor. Czery lata temu Pani Doktor badała mojego dwuletniego synka po tym jak włożył śrubokręt do kontaktu. Nic się nie działo ale dla pewności pojechaliśmy na ostry dyżur. Pani Doktor była mega zaangażowana w badanie, zwróciła mi także uwagę na to że jedno oczko zezuje i powinnam to zbadać. Tak zrobiłam. Okazało się że mój synek ma nowotwór w oku. Obecnie jesteśmy po leczeniu, Tymek nadal ma swoje oczko. Dziękujemy za wyczucie i wyjątkowe podejście do małego pacjenta.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Rotter Zwykła wizyta

  Przeczytałam opinie innych pacjentów na temat pani doktor, są w pełni adekwatne w odniesieniu do tej niezwykłej lekarki.Kilka moich wizyt to pod każdym względem profesjonalne działania pani doktor, a co za tym idzie,końcowy pozytywny efekt leczenia.Podejście do pacjenta jest wyjątkowe ,imponująca wiedza i taka zwyczajna ludzka dobroć. Moja biografia jest bogata w historie chorób i mam różne doświadczenia, lecz z takim lekarzem spotkałam się po raz pierwszy.Zapamiętam panią jako świetnego specjalistę i cudownego człowieka.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Katarzyna Wielgos Inny

  To najlepszy i najbardziej zaangażowany lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Doktor nie bagatelizuje obaw rodzica, cierpliwie wszystko tłumaczy, szuka rozwiązań. I na wizycie w prywatnym gabinecie i podczas pobytu w szpitalu czułam, że moje dziecko jest w dobrych rękach. Dla mnie, to lekarz z prawdziwym powołaniem. Oby więcej takich:)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Koszarowa 5, 51-149 Wrocław Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania