Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego

Koszarowa 5

51-149 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Grzegorz Madej Inny

  Wizyta odbyla się w oparciu o dostarczone przeze mnie wyniki badań. Doktor wdzystko wyjaśnił i zalecił zmianę trybu życia, dieta i ruch. Zalecenia przynoszą efekty i wyniki znacznie się poprawiły. Dziękuję bardzo.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agata Żarska Inny

  Serdecznie dziękuję pani doktor Agacie Żarskiej za empatię, profesjonalizm, wysokiej jakości opiekę na Izbie Przyjęć SOR WSS im. J.Gromkowskiego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu 24 listopada 2021 r. podczas stwierdzonego u mnie udaru niedokrwiennego mózgu.
  Z wyrazami wdzięczności i niziutkimi ukłonami
  pacjent Jerzy Rafał Baniak
  prezes Stowarzyszenia Europejski Instytut Edukacji i Komunikacji Społecznej e-X z Wrocławia


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Anna Galińska Inny

  Ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i zredukowanie stresu do minimum podczas pobytu w szpitalu. Polecam Panią Doktor!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Gul Inny

  Wspaniała Pani Doktor. Czery lata temu Pani Doktor badała mojego dwuletniego synka po tym jak włożył śrubokręt do kontaktu. Nic się nie działo ale dla pewności pojechaliśmy na ostry dyżur. Pani Doktor była mega zaangażowana w badanie, zwróciła mi także uwagę na to że jedno oczko zezuje i powinnam to zbadać. Tak zrobiłam. Okazało się że mój synek ma nowotwór w oku. Obecnie jesteśmy po leczeniu, Tymek nadal ma swoje oczko. Dziękujemy za wyczucie i wyjątkowe podejście do małego pacjenta.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Rotter Zwykła wizyta

  Przeczytałam opinie innych pacjentów na temat pani doktor, są w pełni adekwatne w odniesieniu do tej niezwykłej lekarki.Kilka moich wizyt to pod każdym względem profesjonalne działania pani doktor, a co za tym idzie,końcowy pozytywny efekt leczenia.Podejście do pacjenta jest wyjątkowe ,imponująca wiedza i taka zwyczajna ludzka dobroć. Moja biografia jest bogata w historie chorób i mam różne doświadczenia, lecz z takim lekarzem spotkałam się po raz pierwszy.Zapamiętam panią jako świetnego specjalistę i cudownego człowieka.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Katarzyna Wielgos Inny

  To najlepszy i najbardziej zaangażowany lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Doktor nie bagatelizuje obaw rodzica, cierpliwie wszystko tłumaczy, szuka rozwiązań. I na wizycie w prywatnym gabinecie i podczas pobytu w szpitalu czułam, że moje dziecko jest w dobrych rękach. Dla mnie, to lekarz z prawdziwym powołaniem. Oby więcej takich:)


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Katarzyna Wielgos Inny

  Pani Dr bardzo zaangażowała się w naszą diagnostykę. Zawsze była na bieżąco z wynikami, pamiętała o wszystkim. Słowna, empatyczna, dająca poczucie, że wszystko jest pod kontrolą i nie trzeba się zamartwiać. Ogromnie doceniam jej profesjonalizm, serdeczność i taką ludzką chęć pomocy. Prawdziwy lekarz z powołaniem.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lucyna Benben konsultacja neurologiczna dzieci

  Kompetentna i zaangażowana Pani doktor z super podejściem do dzieci. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Szybka diagnoza i pomoc.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lucyna Benben konsultacja neurologiczna dzieci

  Przecudna wszystko wyjaśnione, rewelacyjnie szybkie badania. Super podejście do pacjenta. Więcej takich lekarzy z powołania


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Myśliwiec Inny

  Pani doktor ratowała moje życie, kiedy COVID zniszczył mi płuca. Zawsze wspierająca, niezwykle zaangażowana, a przy tym konkretna, komunikatywna i skuteczna. Nie mógłbym wymarzyć sobie lepszej opieki!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania