Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

Żołnierska 18

10-561 , Olsztyn , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Norbert Kwella

  Internista, Nefrolog, lek.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział OlsztynUsługa: konsultacja nefrologiczna

   Profesjonalne podejście, bardzo miła rozmowa. Lekarz dużo mówił i wyjaśniał, doradzał. Bardzo polecam

  • Jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy do jakich trafiłam. Konkretny rzeczowy , bardzo szeroko rozpatrujący problem , z którym się udałam do Pana doktora. Przy tym niezwykle życzliwy i ludzki.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Zygmunt Martynowski

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Olsztyn, ul. Jagiellońska 26/1AUsługa: Inny

   Profesjonalna konsultacja,wyjasnienie co człowiekowi dolega,proste wyjasnienie co wykonuje lekarz i pozytywne efekty,a co najwazniejsze empatia i niezbywanie pacjenta.polecam na 200%

  • P
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital SpecjalistycznyUsługa: konsultacja ortopedyczna - pierwsza wizyta ze stanem zapalnym stawu-zmiana lekarza prowadzącego po ośmiomiesięcznym leczeniu stawu barkowego po zwichnięciu wraz ze złamaniem.

   Zdecydowanie polecam. Lekarz z wiedzą, praktyką i pasją.

   Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem medycznym w swojej specjalności. Dokładnie analizujący wyniki badań ogólnych jak i specjalistycznych (RM TM, RTG), i właściwie interpretujący stan po urazach na bazie obrazów i metod badań bezpośrednich.
   Lekarz o bardzo dużej skrupulatności w ocenie stanu pacjenta i trafności diagnozy w dalszym leczeniu stanów wymagających interwencji.
   Do Pana Doktora zostałam przekierowana przez innego lekarza na konsultacje ze stanem zapalnym stawu barkowego po zwichnięciu ze złamaniem - po ośmiomiesięcznym leczeniu tzw. "obligatoryjnym".
   Efekt- wręcz nieprawdopodobny - po kilku tygodniach pozbyłam się przede wszystkim bólu i drętwienia - normalnie funkcjonuję, mogę swobodnie regenerować stan ruchowy barku i mięśni w wyniku rehabilitacji, która dotychczas była niemożliwa.
   Jestem wdzięczna "losowi", że trafiłam na takiego lekarza i bardzo dziękuję za pomoc.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Joanna Dzikowska-Dałek

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • A

   Pani dr Joanna Dałek jest wspaniałym lekarzem. Kompetentnym, życzliwym i pełnym ciepła dla "różnych połamańców". Znajomość zawodu pozwala jej na zastosowanie skutecznej terapii, co sam znam z autopsji. Życzę każdemu spotkania w przypadku nieszczęścia takiego lekarza.

  • A

   Miałem przyjemność spotkać panią Doktor podczas badania i ustalania zabiegów rehabilitacyjnych złamanej ręki. Wyjatkowa uprzejmość, kompetencja i życzliwość to cechy Pani Doktor. Życzę wszystkim spotkania w nieszczęściu takiego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Maciej Sadowski

  Chirurg,

  • A

   Jeden z nielicznych lekarzy w wojewodzkim szpitalu ktorzy staraja sie ratowac reputacje tak beznadziejnego szpitala z wieloma konowalami (ten szpital ma chyba najgorsza opinie w olsztynie a szczegolnie oddzial chirurgi zwany w miesicie \"Rzeznicy\") Czlowiek bardzo oddany swojej pracy i pacjentowi Bardzo dobry specjalista Przy nim mozna czuc sie bardzo bezpiecznie zarowno w czasie operacji jak i po niej Kultura osobista tego pana jest na bardzo wysokim poziomie Bardzo konkretny Wszystko czarno na bialym bez zadnych ubarwien Ogolnie mowiac Lekarz z prawdziwego zdarzenia

  • Ł

   Świetny specjalista. Podejście do pacjenta i kultura osobista na najwyższym poziomie. Podczas leczenia daje poczucie bezpieczeństwa, choć nie obiecuje cudów. Serdecznie polecam.


 • Leszek Malinowski

  Neurochirurg, lek.

  • P

   Lekarz idealny. Zainteresowany pacjentem, rzeczowy, bezinteresowny! Gdybym miła mieć jeszcze jedn operację to tylko ON!


 • Antoni Kołakowski

  Ortopeda,

  • M

   Kilka lat temu, po ciężkim wypadku, skazał moją rękę na amputację. "Nikt i nigdzie nie zrobi nic innego" - taka była Jego diagnoza. Nie zrobił podstawowych badań, nie zlecił rehabilitacji, nie pomógł w załatwieniu transportu do Kliniki, która podjęła się leczenia. Za Jego plecami stał wtedy w szpitalu baner, że mamy 5-tą ortopedię w kraju. Dzisiaj moja ręka jest w 80% sprawna. Na własny koszt pojechałam na drugi konec Polski. Moja rekomendacja - jak najdalej od Niego.

  • V

   Bardzo dobry specjalista zlota raczka, wiadomo szkola pr. Boloczki,polecam.

   Viki

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Wojciech Biedawski

  Chirurg,

  • M

   Uratował mojego tate, najpierw przeszczepione zyly z reki do lydek, pozniej stendy na udach, wreszcie by passy na bijacym sercu i tata zyje i ma sie dobrze:) nogi odbieralo, stopa cukrzycowa, nogi zaczely gnic przez zastoje krwi, jeden przechodzony zawal...ten lekarz to cudotworca ze wyciagnal z tego tak schorowanego czlowieka...

  • D

   Dzisiaj byłam z wizytą u Pana doktora. Dawno, w służbie zdrowia, nie byłam potraktowana tak życzliwie i profesjonalnie. Dziękuję, a innym pacjentom gorąco polecam.
   Pacjentka z Olsztyna (57 lat)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Joanna Marzena Rutkowska

  Internista, Diabetolog, Endokrynolog,

  • F
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

   Bardzo niesympatyczna wręcz arogancka osoba. Zostałam potraktowana przedmiotowo i byle jak. Nie zleca dodatkowych badań. Przy mojej chorobie znaczący jest poziom witaminy D, zrobiłam więc jej badanie i okazało się, że mam bardzo duży niedobór. Zaczęłam suplementację we własnym zakresie, bo na moje pytanie o dawkę Pani Rutkowska odpowiadała lekceważąco "zimą brać, latem się nie bierze" . Na pytanie o jod stwierdza, że w Polsce nie ma niedoborów jodu. Na moją odpowiedź, że nie używam jodowanej soli, zaczyna ironicznie pytać czy wszystko robię sama i wędliny też. A tak się akurat składa, że faktycznie robię wszystko sama. Moje pytania natomiast wciąż zostają bez odpowiedzi... wyszłam z gabinetu zniesmaczona. Rok czekałam na wizytę, która okazała się zwykłą stratą czasu.

  • E

   Niesympatyczna! Uprawia tzw. spychologię - w obliczu śmiertelnej choroby, wyników badań potwierdzających problem o podłożu hormonalnym i opinii kilku innych lekarzy, zbywa pacjenta, twierdząc, że to nie jej działka.


 • Mariusz Błoniecki

  Chirurg Naczyniowy, lek.

  • Lokalizacja: Oddział Chirurgii Naczyniowej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny OlsztynUsługa: przewlekła niewydolność żył odpiszczelowych z owrzodzeniem i zapaleniem

   Bardzo serdecznie dziękuję za ludzkie i profesjonalne podejście Pana Doktora do mojego schorzenia . Już jestem po zabiegu , cieszę się , że już nie boli mnie noga . Goi się bez komplikacji . Bardzo dziękuję całemu zespołowi , który przeprowadzał zabieg . Profesjonaliści . Pozdrawiam , Irena Koniecko .

  • Lokalizacja: Oddział Chirurgii Naczyniowej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny OlsztynUsługa: operacja ratujaca nogę, wszczepienie pomostu udowo podkolanowego

   Wspaniały specjalista i bardzo dobry człowiek,pomógł i nadal pomaga zupełnie bezinteresownie.Uwierzyliśmy ,że człowiek na swojej drodze spotyka anioła.Dziękujemy

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Waldemar Michalak

  Ortopeda,

  • P

   Bardzo pozytywne wrażenia, doktor rzeczowy, kompetentny, miła rozmowa i szybka diagnoza. Miałem ból kolana i obrzęk po upadku na nartach, a doktor pomimo braku wolnych terminów danego dnia, zgodził się przyjąć mnie dodatkowo. Cała diagnostyka na miejscu szybko i sprawnie, jestem wdzięczny i polecam

  • S
   Lokalizacja: NZOZ Olsztyńscy OrtopedziUsługa: konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

   Lekarz jest bardzo Rzeczowy, kompetentny, niezawodny i pomocny. Super specjalista z super podejsciem do pacjenta. Pomogl mi wyleczyc kolano ktore bolalo od roku i nikt nie znal przyczyny.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania