Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Żołnierska 18, 10-561 Olsztyn
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (43)

Ogólna ocena

  L
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Maroszyk Inny

  dr Jakub Maroszyk to bardzo kompetentny i pomocny lekarz.Przed zabiegiem operacyjnym wyjaśnił mi wszystkie szczegóły mojego problemu, zlecił niezbędne badania i procedury medyczne oraz wytłumaczył zasadność wybranej metody leczenia.Zabieg przebiegł bez żadnych problemów. Podczas rekonwalescencji przeprowadził badania potwierdzające, że wszystko "działa" bez zarzutu. Czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Podsumowując dr Jakub Maroszyk posiada złote ręce i złote serce. Bardzo polecam, wdzięczna pacjentka Lidia S.

  K
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Tutaj Inny

  Jedna wielka tragedia! Nie polecam, omijać takich lekarzy :)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Maroszyk Inny

  pan Jakub jest świetnym lekarzem z dużą empatią co jest szczególnie ważne przy diagnozach onkologicznych. Został mi szczegółowo przedstawiony proces leczenia, czułam się zaopiekowana i miałam poczucie, że jestem w najlepszych rękach, nie tylko ze względu na profesjonalizm i wiedzę ale również na ludzkie podejście.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Maroszyk Konsultacja chirurgiczna

  Kompetentny lekarz, empatyczny, rozmawia z pacjentem, odpowiada na pytania nawet te dla pacjenta trudne, nie traktuje przedmiotowo wyjaśnia, stara się zrobić wszystko co jest możliwe. Przed operacją i po operacji czułam się zaopiekowana.
  Kontakt z doktorem bardzo dobry. Polecam zaufałam i jestem zadowolona.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Błoniecki Inny

  Polecam pana dokorta bardzo sympatyczny wspaniały serdecznny
  Człowiek Polecam

  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Siergiej Inny

  Bardzo niemiły i ironiczny. Nie polecam wizyt i tego pana.

  A
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Tutaj Inny

  Bardzo dobry doktor, mówi prawdę i leczy to, co faktycznie leczenia wymaga. Ma ogromną wiedzę. Polecam tym, którzy potrzebują prawdziwego fachowca. Nie lubi zajmować się bólami kręgosłupa

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Maroszyk Inny

  Wspaniały lekarz, bardzo zaangażowany w swoją pracę. Na wizytach wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, szybka diagnoza i konkretny plan działania. Operacja przebiegła bez komplikacji. Szczerze polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Maroszyk Inny

  „Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku” - dlatego, z całą mocą rekomenduje usługi doktora Jakuba Maroszyka jako specjalisty chirurga. Moje leczenie przebiegło w sposób sprawny, szybki i rzetelny. Szczegółowa diagnoza, zaproponowany przez doktora plan leczenia, osobiście przeprowadzony przez niego zabieg, empatyczna opieka po operacji, finalna kontrola gojenia rany oraz dalsze zalecenia, a to wszystko w miłej i życzliwej atmosferze. Po takich wizytach i takim leczeniu, człowiekowi wraca wiara w stwierdzenie lekarz z powołania :) W skali od jeden do pięciu oceniam ten proces na 6 +.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Leszek Malinowski Inny

  Lekarz nie przeprowadził pełnego wywiadu z pacjentem. Za słuszne argumenty uważał tylko swoje, pokazując swoją wyższość cyt. " nie będzie rozmawiał z kimś na dany temat, kto wiedzy w danym temacie nie posiada". Mowa o korzystaniu z NFZ - a kto jak nie pacjent, wie najlepiej jak to w praktyce działa. Nie oceniam wiedzy tego lekarza, lecz jego podejścia do pacjenta. Nieempatyczny, nieuprzejmy i zapomniał, że do on jest dla pacjenta, a nie odwrotnie! Czekałam rok na wizytę ! Jako pacjent mam prawo zadawać pytania i nie Panu oceniać moją wiedze, bo może się Pan zdziwić. Typy pacjentów - na pewno w szkole uczyli. Nie zawsze będzie miło. Nie polecam ! Wizyta odbyła się o czasie - jedyny plus.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania