Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Wimed w Lipnie

  Dębowa 21

  87-600, Lipno, kujawsko-pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Witold Kozanecki

  Stomatolog, lek. dent.

  • M

   PoPo raz pierwszy i z pewnością ostatni trafiłam na fotel tego pana kilka miesięcy temu. Umówiłam się na zdejmowanie kamienia nazębnego. Panu doktorowi zajęło to dwie godziny. W międzyczasie rozmawiał z innymi lekarzami i odbierał prywatne telefony. Po zakończeniu czynności zadał mi pytanie, to ile by pani chciała zapłacić? Po czym dodał... Tak z 300 to byłoby ok? Wysoka cenę wytłumaczył mi ze wszystko trwało bardzo długo, wyczyścil mi też górę a zwykle tego się nie praktykuje, ale najlepszym argumentem było "przecież jeszcze porada, aaa i receptę pani wpisałem, a człowiek nie po to tyle studiował żeby robić to za darmo" po długiej wymianie zdać zszedł z ceny na 200 informując ze taniej juz się nie da. To na tyle mojej historii, a wszystkim poszukującym stomatologa szczerze odradzam. Człowiek jest nieprofesjonalny do tego czułam się po prostu oszukana


 • Mariusz Strupiechowski

  Internista, Chirurg Naczyniowy, Kardiolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ŁubnaUsługa: leczenie żylaków

   Pan dr bardzo sympatyczny, uprzejmy, kompetentny. Potrafi świetnie doradzić, cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania.

  • D

   Leczy się mój teśc u pana doktora,jest bardzo z niego zadowolony,diagnoza przez pana doktora była trafna.Znakomity specjalista,bardzo sympatyczny,kompetentny.W czasie pobytu teścia w szpitalu znalazł zawsze czas na rozmowę i dodał otuchy w tak trudnych chwilach,za co należy się panu doktorowi wielki szacunek.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu