Wielospecjalistyczna Przychodnia Lekarska Centrum

(37 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wielospecjalistyczna Przychodnia Lekarska Centrum

Pułaskiego 15

41-800 , Zabrze , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Witkowski

  Ortopeda, Chirurg,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Poprzednie opinie trafne. Lekarz traktuje pacjenta zdawkowo. Zmianę skórną potraktował niejako zza biurka. Na pierwszej wizycie ok.26/07 stwierdził, że potrzebna jest biopsja ,którą trzeba wykonać w innym ośrodku Uni Brackiej(tam gdzie pan doktor również ma praktykę) na drugim końcu miasta. Na drugiej wizycie(30.07), po kolejnym wychyle zza biurka, że jednak trzeba zrobić USG. Następny termin wyznaczono na 10 sierpnia. Drugie badanie można było wykonać w pierwszej placówce. Takim działaniem wydłuża diagnostykę w nieskończoność zwiększając tylko stres u pacjenta.

  • T

   Wizyty u pana doktora są dla mnie bardzo stresujące i muszę przyznać, że są to moje jedne z najgorszych wizyty u lekarzy, a niestety mam ich trochę. Czy pan doktor jest taki w stosunku do większości pacjentów? przypuszczam, że tak, ponieważ trzy wizyty to potwierdziły. Został mi polecony, ponieważ podobno jest dobrym specjalistą. Tego się jednak nie dowiem, ponieważ zrezygnowałam z jego usług. Na moje: "Dzień dobry" nawet nie zareagował, przez ok. 5 minut się do mnie nie odzywał, nawet na mnie nie spojrzał. Kiedy chciałam się dowiedzieć, co mi jest to powiedział, że nic - a „guz rośnie niestety”, kiedy zapytałam o zabieg to powiedział, że mam się szczepić na wzwb i czekać, czekałam już ponad rok! Analizował moje wyniki nic mi nie mówiąc, a na moje pytania też nie odpowiadał. Sprawiło to, że wychodząc z gabinetu wiedziałam, że już tam nie wrócę i nie chcę mieć z tym panem nic do czynienia. Nie ma podejścia do pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andżelika Wawrzkiewicz

  Ginekolog, Genetyk,

  • A
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia Lekarska "CENTRUM" S. C.Usługa: Inny

   Do Pani doktor chodziłam 10 lat temu.
   Moim problemem było całkowity brak miesiączki przez niedoczynności tarczycy i przysadki mózgowej. Byłam kilkakrotnie u pani doktor. Zawsze uśmiechnięta,miła ale i dobrze leczyła.

  • M
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia Lekarska "CENTRUM" S. C.Usługa: Inny

   Trudny przypadek- mutacja Leiden i MTHFR. Poznałam panią doktor podczas diagnozowania mojej pierwszej mutacji genetycznej. W toku badań wykryto jeszcze dwie kolejne, które sprawiają spory problem w ciąży. Niestety część ginekologów nie ma pojęcia z czym się to je. Ba! Nie wiedzą nawet co to jest. Pani doktor z sukcesem poprowadziła moją pierwszą ciążę. Duże wsparcie, zadaniowe podejście do sprawy, twarde stąpanie po ziemi- zdecydowanie nam to pomogło. Byliśmy bardzo zadowoleni z przebiegu ciąży i jej rozwiązania. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Ryszard Filip Pasieka

  Ginekolog,

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan doktor ma zawsze mnóstwo czasu dla pacjentek co zawsze jest dla mnie bardzo ważne . Wizyta w ciąży trwa godzinę albo I więcej. Rzetelnie wyjaśnia, dokładnie bada, pyta o wszystko.

  • P

   Rewelacyjny, dokładny i delikatny. Badanie przebiega bez zerkania na zegarek, przy prowadzeniu ciąży przy każdej wizycie, badanie i usg, konkretnie odpowiada na pytania, tłumaczy. poprostu rewelacyjny. polecam


Powiązane wyszukiwania