Informacje o placówce

Gabinety

Vimedica

Milionowa 86

92-334 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Józefowicz-Korczyńska

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra, Laryngolog Dziecięcy, prof. dr hab. n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Wujaka 5Usługa: konsultacja laryngologiczna

   Pani prof. b. sympatyczna , udzieliła wyjaśnień we wszystkich kwestiach .
   Podpowiedziała dalszy tok postępowania w moim schorzeniu ( szumy uszne).

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Wujaka 5Usługa: konsultacja laryngologiczna

   Profesjonalna porada lekarza szybka diagnoza i konkretne leczenie empatyczny lekarz miły w kontakcie z pacientem

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Witold Sadurski

  Ortopeda, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Łódź - Manufaktura

   Bardzo dobry lekarz. Konkretny i rzeczowy. Wizyta przebiegała w dobrej atmosferze. Przeprowadzony wywiad i wystawiona diagnoza. Polecam.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Łódź - ManufakturaUsługa: uraz kolana na nartach

   Na nartach doznałam urazu kolana - ból i opuchlizna. Przy pierwszej wizycie doktor obejrzał powierzchownie kolano, stwierdził wodę w kolanie i dał skierowanie na USG. USG wykazało uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej oraz naderwanie 2 stopnia więzadła bocznego przyśrodkowego. Na następnej wizycie doktor zbadał kolano przez spodnie i stwierdził , że opuchlizna bez zmian. Zasugerowałam prawdopodobieństwo zerwania więzadła krzyżowego przedniego, doktor nic nie mówiąc, na szczęście zlecił rezonans magnetyczny. Jednakże nie chciał wskazać, że badania jest pilne; powiedział, ze nie ma pośpiechu, co innego, gdyby złamała kręgosłup. Z drugiej strony, na pytanie, jak szybko należy wykonać operację, gdyby jednak okazało się, że zerwane zostało więzadło krzyżowe przednie, oznajmił, że bardzo szybko. Nie zlecił żadnej rehabilitacji, powiedział, że kolano można chłodzić, ale tylko raz dziennie. Następnego dnia udałam się do innego ortopedy, który po dokładnym zbadaniu kolana potwierdził moje obawy, że niestabilność i obrzęk to, mi.in. , zerwanie więzadła krzyżowego przedniego. Wykonał podstawowy, prosty test Lachmana, który wyszedł dodatni.
   Chyba nie trudno się domyślić, że absolutnie odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Michał Galicki

  Chirurg, Onkolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Świetny lekarz. Bardzo kulturalny, miły, grzeczny i kompetentny. Potrafi fachowo postawić diagnozę. .

  • G

   polecam tego lekarz.jestem mu wdzięczny za zabieg.pozdrawiam serdecznie tak trzymać

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Katarzyna Piestrzeniewicz

  Internista, Kardiolog, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: USG po przebytm zawale

   Tego lekarza nie trzeba reklamować,jest profesjonalistką w swoim fachu. Wiele jej zawdzięczam
   Lekarz z ogromną wiedzą i bogatym doświadczeniem, kompetentna, budząca zaufanie ,
   podchodząca z wielką kulturą do pacjenta, jej empatia powoduje że po każdym spotkaniu czuję się zdrowszy ,wyrozumiałość i ciepło w kontaktach poprawia mój stan fizyczny Cieszę się że spotkałem taką osobę (,a jest to już siedem lat)Jeśli każdy lekarz byłby tak ludzki to i choroba jest lepiej znoszona.
   Polecam z całego serca.
   Absolutnie 5 gwiazdek.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Pani Doktor jest fenomenem na skalę co najmniej ogólnopolską. Można spotkać takiego lekarza raz w życiu, można nie spotkać wcale. Jestem wdzięczna, że mieliśmy szczęście poznać ogrom kompetencji oraz wzorcowy wymiar człowieczeństwa Pani Doktor Katarzyny Piestrzeniewicz. Będę Ją polecać rodzinie, przyjaciołom. Nigdy nie zapomnę cierpliwej, mądrej, ciepłej postawy, która sprawiła, że chory, uprzedzony do służby zdrowia, w podeszłym wieku człowiek zdecydował się na pomoc kardiologiczną i pełen ufności poddał zabiegowi chroniącemu, o ile nie ratującemu życie. Dziękuję, po stokroć. Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Justyna Wojtera

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani doktor prowadziła moja ciąże, nie od paczatku, ale zdecydowanie lepiej niż inny lekarz. Badania przebiegały bezboleśnie, wizyty kontrolne w przyjaznej atmosferze. W kolejnej ciazy też pojawię się u Pani doktor Justyny.

  • J
   Lokalizacja: MedicoverUsługa: Inny

   Pani doktor miła i to by było na tyle. Zero zleconych badań i zaangażowania w diagnostykę. Mimo próśb o zlecenie dodatkowych badań, pani doktor odmawia twierdząc, że są niepotrzebne i leczy objawowo. Diagnoza endometrioza - postawiona na podstawie jednego usg - jedna mała torbiel. Dobrze, że wybrałam się do innego lekarza. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na leki, które nie pomogą, bo są przepisywane w ciemno, to omijaj szerokim łukiem.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Kamila Sobczuk

  Ginekolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Rewelacyjna Pani Doktor. Polecam każdemu, szczegółowo wszystko omawia, ma cierpliwość, odpowiada na każde zadane pytanie.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Przemiła Pani doktor, dająca uczucie bezpieczeństwa, zaangażowana w problem pacjenta. Czuje że wraz z moim maleństwem które przebywa jeszcze w brzuchu, mamy szansę na dobry rozwój pomimo trudności jakie były do tej pory. Pierwszy lekarz który poważnie potraktował mój problem z macica we wczesnej ciąży. Polecam serdecznie Panią doktor !

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Cegłowska

  Ginekolog, Endokrynolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani doktor dużo czasu poświęciła na wnikliwą analizę wszystkich badań. Przeprowadziła szczegółowy wywiad - nie bagatelizując żadnych objawów. Pani doktor odrazu po tym - przeprowadziła szereg badań specjalistycznych i to na jednej wizycie. USG tarczycy, piersi, ginekologiczne oraz cytologię. Lekarz zaangażowany i konkretny - traktuje pacjenta indywidualnie i profejoanalnie - jestem uatatysfakcjonowana - bardzo dziękuję i serdecznie polecam. Wspaniała kobieta i lekarz! Oby więcej takich - tego życzę sobie i Państwu.

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Niestety nie polecam. Tylko pierwsza wizyta była dobra. Na drugiej wizycie padała propozycja wykonania dodatkowych badań genetycznych z krwi, które można wykonać tylko prywatnie u Pani doktor i nie są obowiązkowe. Po informacji że rezygnuję z ich wykonania nastawienie do pacjenta mogę ocenić na poziomie zero. Każda wizyta odbyła się w milczeniu bez żadnych konkretnych badań, wskazówek. 15 tydzień ciąży i nadal brak badań. Gdy poprosiłam o wykonanie usg które mam w pakiecie odpłatnym i powinno być wykonane już miedzy 11 a 14 tygodniem usłyszałam odmowę.- powód podany wprost zrezygnowałam z dodatkowych badań genetycznych więc nie będzie żadnych usg. Nie polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (87) o tym lekarzu


 • Ryszard Janusz Majka

  Diagnostyk,

  • M
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: Inny

   Może i Pan Doktor jest małomówny, ale widać, że zna się na swojej pracy. Byliśmy na USG brzuszka dziecka i po zadanym pytaniu otrzymaliśmy jasną odpowiedź. Polecamy.

  • F
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: Inny

   Bardzo słaby kontakt z pacjentem, przyszłam z trzema problemami i niestety musiałam wyciągnąć z pana doktora każde słowo. Nie zalecił mi także dalszego postępowania/konsultacji na podstawie opisu badania.


Powiązane wyszukiwania