Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK

(5 opinii)

Przychodnia UNIMEDYK działa w Poznaniu od 2000 roku. Skupiamy się przede wszystkim na trzech filarach: - poradni lekarza rodzinnego (Podstawowej Opieki Zdrowotnej), - stomatologii, - medycynie ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK

ul. Grunwaldzka 6

60-780 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia UNIMEDYK działa w Poznaniu od 2000 roku.

Skupiamy się przede wszystkim na trzech filarach:
- poradni lekarza rodzinnego (Podstawowej Opieki Zdrowotnej),
- stomatologii,
- medycynie pracy.

Mamy podpisane kontrakty z NFZ z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Stomatologii – większość usług przysługuje naszym Pacjentom bezpłatnie w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

Jesteśmy blisko związani z poznańskim środowiskiem akademickim, rozwiązujemy problemy zdrowotne wielu pracowników naukowych oraz licznego grona studentów.

Z myślą o "zabieganych" studentach uruchomiliśmy Przychodnię Studencką - u nas nie trzeba czekać w długich kolejkach - mamy dla studentów dedykowanych lekarzy.

Badania

 • Badania będące w kompetencji lekarza POZ
 • EKG
 • Badania laboratoryjne
 • USG
więcej

Choroby

 • Choroby osób dorosłych
 • Profilaktyka zdrowotna

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Skrzypczak badanie

  Znakomity Lekarz. Prawdziwy pozytywista i 100 % profesjonalista. Jestem wdzięczny za wszystkie porady i już dwukrotne uchronienie mnie przed najgorszym. Wszystkiego dobrego Panie Doktorze !!!

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Skrzypczak badanie

  Wspaniały Lekarz o ogromnej wiedzy, celnie "odkrywający" dolegliwości pacjenta i dający zalecenia. Zarazem bardzo kulturalny, uprzejmy i sympatyczny, a swoją świetną kondycją, formą fizyczną i psychiczną, figurą - niezmiennością od lat - na własnym przykładzie pokazuje, jak należy dbać o zdrowie.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Krzywdziński Inny

  Byłam u dr. Krzywdzińskiego z podrażnioną skórą oraz silnym swędzeniem wokół oczu. Lekarz wystawił pochopną diagnozę nie spoglądając nawet na podrażnione miejsce oraz przypisał leki, które bardziej podrażniły chorą skórę, która zaczęła piec.
  Kolejny lekarz, który badał to miejsce po 4 dniach dokonał dokładnej analizy zmian skórnych wokół oka oraz w innych miejscach i stwierdził, że leki wypisane przez dr. Tomasza bardziej szkodzą niż pomagają. Wydałam na nie 60 PLN, nikt tych leków już ode mnie nie odkupi.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ilona Gradecka-Kubik konsultacja lekarza rodzinnego

  Bardzo profesjonalne i konkretne podejście do pacjenta. Pani Doktor wszystkiego wysłuchała bardzo uważnie, zaproponowała szeroką diagnostykę i regularnie kontrolowała stan zdrowia i efekty leczenia. Bardzo jestem zachwycony z wysokiego profesjonalizmu i bardzo pozytywnego podejścia do pacjentów. Pani Doktor wszystko bardzo dokładnie tłumaczy i poświęca bardzo dużo czasu na pacjenta. Podczas wizyty panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera! Bardzo się cieszę, że tam trafiłem do Pani Doktor.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Skrzypczak konsultacja lekarza medycyny pracy

  Pan Doktor jest wspaniałym profesjonalistą. Wywiad przeprowadzony rzetelnie. Badanie przedmiotowe wykonane bardzo szczegółowo. W moim życiu drugi raz spotkałam lekarza, który oprócz osłuchiwania rownież opukiwał pacjenta i przeprowadził badanie palpacyjne. Poza nadzwyczajnym profesjonalizmem najbardziej ujęło mnie to że, Pan doktor jest też bardzo przesympatycznym człowiekiem, potrafiącym okazać szacunek drugiej istocie, to tak banalne, a jednak w wirze pracy często zapominane. Mam nadzieje, że będę miała okazję być jeszcze raz pacjentką Pana Doktora. Baaaardzo serdecznie polecam!

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ilona Gradecka-Kubik

  Bardzo dobra lekarka, leczę się u niej od kilku lat, z jakim problemem bym nie przyszła, zawsze wysłucha, dopyta, doradzi, skieruje na odpowiednie badania lub do specjalisty, wyznacza termin do kontroli, wszystko dokładnie sprawdzi, osłucha, zbada, wytłumaczy. Leczę się u niej od kilku lat i wyciągnęła mnie z niejednej choroby. Lekarka autentycznie zaangażowana w pomoc pacjentowi. Oby więcej takich lekarzy.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania