O nas

Klinika TOTUMEDICA to nowoczesna wielospecjalistyczna placówka w samym centrum Łodzi. Eleganckie, klimatyzowane i przestronne wnętrza zapewniają komfort, a zespół specjalistów
z zakresu stomatologii, fizjoterapii i medycyny estetycznej z zaangażowaniem oraz empatią dba o zdrowie pacjentów. Jesteśmy Laureatem konkursu "Orły medycyny". Wyróżnia nas posiadanie nowoczesnego sprzętu oraz własnej pracowni rentgenowskiej i tomografii komputerowej 3D.
Dzięki obecności specjalistów z każdej dziedziny stomatologii (specjalistyczne leczenie kanałowe pod mikroskopem, implantologia, protetyka, ortodoncja, leczenie chorób przyzębia, stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna i szczękowa) obejmujemy Pacjenta pełną opieką w ramach jednej placówki. Nowoczesne metody leczenia implantologicznego przy wykorzystaniu szablonów implantologicznych pozwalają na precyzyjne i minimalnie inwazyjne wykonanie zabiegu oraz natychmiastową odbudowę protetyczną (#IMPLANT W JEDEN DZIEŃ). Jesteśmy pierwszym gabinetem w Polsce, który zaczął stosować komórki macierzyste jako opatrunek w chirurgii stomatologicznej i implantologii (po usunięciu zęba), co daje zmniejszenie bólu i obrzęku po zabiegu, a także szybsze gojenie. (#BEZBOLESNE USUWANIE ZĘBÓW, #BEZBOLESNA CHIRURGIA)

TOTUMEDICA Beauty to młodsza córka Kliniki, w której zakres wchodzą zaawansowane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej, wedle zasady smart-aging. Głównym celem jest podkreślenie naturalnego piękna oraz spowolnienie procesów starzenia poprzez wykorzystanie naturalnego potencjału organizmu i komórek macierzystych. O bezpieczeństwo Pacjentów oraz gwarantowane efekty dba dyplomowany lekarz medycyny estetycznej Magdalena Trzcińska-Kubik, której wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do Pacjenta pomaga uzyskać naturalny i promienny wygląd bez zmiany rysów twarzy. Pani Doktor to pasjonatka naturalnej koncepcji piękna i terapii łączonych, dla której każda Pacjentka i Pacjent jest wyjątkowy. Specjalizuje się m.in. w wolumetrii twarzy, naturalnym modelowaniem ust kwasem hialuronowym, mezoterapii osoczem i fibryną, zabiegami z użyciem stymulatorów tkankowych, zabiegach na okolicę oka oraz z powodzeniem wygrywa walkę z wypadaniem włosów. W swoich terapiach wykorzystuje także możliwości nowoczesnych sprzętów medycznych takich jak radiofrekwencja mikroigłowa, laser frakcyjny nieablacyjny, mikronakłuwanie. Klinika wyposażona w lampę LED (na podstawie z technologii NASA), która ma zastosowanie w przyspieszeniu trudno gojących się raz, zmniejszeniu obrzęków, wspomaganiu terapii na wypadanie włosów oraz leczeniu trądziku.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (52)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Nowakowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pan Doktor jest bardzo zainteresowany pacjentem, szczegółowo pyta o samopoczucie i niepokojące objawy, z uwagą słuch odpowiedzi. Dostałam "zadanie domowe" czyli spisane na kartce zalecenia do pracy własnej. Szczerze polecam

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Trzcińska-Kubik Powiększanie ust

  Rewelacja. Pani Doktor ma talent w łapkach wzbogacony fachową wiedzą, doswiaczeniemi i wspaniałą osobowością. W jej gabinecie czuje się swobodnie. Wszystko na spokojnie wyjasnila. Dba o samopoczucie pacjenta. A efekty po zabiegach- powalające. dziękuję i na pewno do zobaczenia

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Załęska wizyta bólowa (zaopatrzenie pacjenta)

  Pani Magdalena to jeden z lepszych stomatologów jakich odwiedziłam. Każdy element wyjaśniała. Jako pacjent czułam się dobrze zaopiekowana i rozumiałam ,co jest w danym momencie robione. Przez co łatwiej było przejść bolesną wizytę. Zdecydowanie polecam!


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Trzcińska-Kubik konsultacja chirurga szczękowego

  Serdecznie polecam zabiegi u Pani Doktor. Pełen profesjonalizm, rzetelny wywiad i omówienie wszystkich etapów leczenia. Czułam się zaopiekowana, zabieg przebiegł pomyślnie. Pani Doktor jest w pełni zaangażowana i empatyczna. Polecam :)


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Trzcińska-Kubik Botoks

  To była już moja kolejna wizyta u Pani Doktor.
  Mam problem z nadpotliwością pod pachami - i tu z pomocą przychodzi botoks - powtarzam taki zabieg co pół roku i efekty są niesamowite!
  Nie należy on może do najbardziej przyjemnych, natomiast Pani Doktor wie jak doskonale jak mnie przygotować do zabiegu i wręcz perfekcyjnie go przeprowadza.
  O tym, że miejsce jest wspaniałe, przyjazne i dobrze skomunikowane wspominać nawet nie trzeba.

  Do zobaczenia za pół roku


  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Trzcińska-Kubik konsultacja chirurga szczękowego

  Jestem zachwycony podejście Pani Magdy od samego początku mojej wizyty. Wszystko dokładnie sprawdzone, rzetelny wywiad, rozmowa i przede wszystkim podejście do mnie.
  Czułem empatię, zrozumienie i szacunek. W dzisiejszych czasach normalność to cnota, a taka jest właśnie Pani doktor!
  Zachęcam wszystkich, bo dzięki Pani doktor wizyta u lekarza może okazać się zaskakująco pozytywna :)
  Pozdrawiam ciepło i dziękuję za troskę!:)
  Wesołych Świąt!


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Trzcińska-Kubik Botoks

  Bardzo polecam usługi wykonywane przez Panią doktor. Pełen profesjonalizm, szczegółowe wyjaśnienie etapów każdego zabiegu i indywidualne podejście powodują, że z chęcią wraca się do takiej osoby. Bardzo mi się podoba, że zabiegi są dobierane do aktualnych potrzeb i stanu skóry. Z niecierpliwością czekam no kolejne wizyty, bo efekty są naprawdę doskonałe :)


  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Trzcińska-Kubik Inny

  Bardzo doceniam wielkie zaangażowanie i profesjonalne podejście. Wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze, a Pani Doktor wyjaśniała na bieżąco każdy etap leczenia. Polecam :)


  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Trzcińska-Kubik Inny

  Z przyjemnością będę wracała na zabiegi do tak profesjonalnej, empatycznej, uśmiechniętej i wyrozumiałej Pani doktor :)
  Do zobaczenia !


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Trzcińska-Kubik konsultacja chirurga szczękowego

  Pani Magda jest lekarzem , pełnym empatii , współczucia i zrozumienia co w połączeniu z ogromną wiedzą i doświadczeniem daje niesamowite efekty. Dziękuję za już i do zobaczenia wkrótce.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania