Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Tomaszowskie Centrum Zdrowia
Jana Pawła II 35, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Tomaszowskie Centrum Zdrowia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (26)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Szlachciński Inny

  Z Panem doktorem miałam okazję widywać się na wizytach w Poradni Neonatologicznej z moim 3 miesięcznym synem. Pan doktor sprawował opiekę do ukończenia pierwszego roku życia mojego syna. Rzetelny, konkretny, skrupulatny, bardzo dokładny, zawsze służący radą i pomocą. Polecam z całego serca.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Szlachciński Inny

  Wspaniały lekarz i człowiek. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Zawsze wysucha i szczegółowo odpowiada na każde pytanie.
  Z dr Szlachcińskim pierwszy raz do czynienia mieliśmy 5 lat temu na oddziale noworodkowym wówczas dr zaniepokoiły szmery w klatce piersiowej u córki. Po wykonaniu USG przez dr okazało się że mała ma wadę serca VSD. Dzięki szybkiej i trafnej diagnozie szybko mogliśmy trafić pod opiekę specjalistów i rozpocząć leczenie.
  Tydzień temu po urodzeniu trzeciego dziecka znów udało nam się trafić na dr na oddziale noworodkowym. Dr Szlachciński po wywiadzie zlecił dodatkowe badania, aby upewnić się, że bobas jest zdrowy. Dziękujemy za wspaniałą opiekę.
  Michalinka 2.03.2023

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Szlachciński Inny

  Super podejście, godny polecenia lekarz. Zawsze wszystko precyzyjnie wytłumaczy.

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Szlachciński Inny

  Polecam! Dr Szlachcinski jest świetnym specjalista z wyjątkowym podejściem do dziecka i rodziców. Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę nad Pola w szpitalu na oddziale po urodzeniu oraz w poradni neonatologicznej

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Szlachciński Inny

  Nie znam lepszego pediatry od dr. Szlachcińskiego. Jestem wdzięczna za opiekę nad synkiem w szpitalu przez długi okres czasu. Doktor wzbudza zaufanie od samego początku. Od razu widać, że to lekarz z pasją. Wszystko dokładnie tłumaczy, sprawdza, wykonuje badanie za badaniem. Zawsze poświęca tyle czasu ile trzeba. Ma podejście zarówno do dzieci jak i do zaniepokojonych rodziców. Potrafi podnieść na duchu. Oby więcej takich lekarzy. Żaden pediatra, z którym miałam styczność do tej pory nie dorównuje doktorowi. Nie ma takich słów by opisać jak bardzo jestem wdzięczna, za to co dr. Szlachciński zrobił dla Leosia.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Szlachciński Inny

  Serdeczne podziękowania dla doktora Szlachcinskiego za wspaniałą opiekę nad Filipkiem w poradni neonatologicznej w Tomaszowskim Centrum Zdrowia oraz na oddziale tuż po urodzeniu.Dziekuje za mega ogromną pracę włożona w ratowanie życia oraz zdrowia takich maluszków jak Filip.Mama Filipa G.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Mateusz Nowak Inny

  Napiszę tylko to, co usłyszałam na sali operacyjnej gdy wykonywano mi cesarskie cięcie : "Brawo! Uratowałeś jej życie. To Twój sukces" Gdyby nie Pan doktor, nie byłoby na świecie mojej córeczki. Pan doktor jako jedyny na oddziale wysłuchał moich obaw, monitorował stale ktg i podjął natychmiastową decyzję o cesarskim cięciu. Nie miałam okazji do końca podziękować za uratowanie Jej życia. Do końca pobytu na oddziale gdy tylko miał dyżur zaglądał do nas i jako jedyny się interesował. Widać, że to bardzo skromny i oddany pacjentowi lekarz. Jeszcze raz dziekuję Panie Mateuszu.
  Mama Idy.

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Mateusz Nowak Inny

  Świetny lekarz Podejście i ciepło jakim obdarza pacjentki jest mega wsparciem w trakcie leczenia Coraz trudniej spotkać tak pozytywnych ludzi Wsparcie jakie otrzymałam jest dla mnie bardzo budujące i nie do ocenienia Dobrze że mogłam spotkać takiego pełnego optymizmu lekarza to trudne w obecnym czasie I to zupełnie przypadkiem Dziękuję za leczenie ,wsparcie i gorąco polecam Pana Doktora

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Mateusz Nowak Inny

  Jeden z najlepszych lekarzy specjalistów jakich poznałam. Niestety nie mogłam prowadzić ciąży u Pana Mateusza ale poznaliśmy się i tak na oddziale i w efekcie na sali porodowej. Bardzo empatyczny i pomocny. Widać, że ma ogromną wiedzę i zaangażowanie w życie szpitala oraz kobiet które tam są. Dziekuje za szczęśliwy poród o szycie. Nie ma co dużo pisać, zdecydowanie polecam. Mam nadzieję, że takich lekarzy będzie więcej i że ten nie ucieknie nam daleko z Tomaszowa. Pozdrawiam, szczęśliwa mama Kordiana z 14.02

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Mateusz Nowak Inny

  Witam, zdecydowałam się dodać tę opinie, bo wiem jakie to ważne dla przyszłych pacjentek.
  Na Pana doktora trafiłam po raz pierwszy w 2017 roku w szpitalu, podczas porodu starszej córki. Kiedy w marcu 2020 dowiedziałam się, że spodziewamy się drugiego maluszka, nie wyobrażałam sobie iść do jakiegokolwiek innego lekarza.
  Mimo pandemii doktor zaopiekował się nami najlepiej jak tylko mógł i sytuacja mu na to pozwalała.
  Na każdej wizycie robił dokładny wywiad, uspokajał, kierował na badania, wykonywał usg i wszystko tłumaczył.
  Zawsze mogłam liczyć na konsultacje między wizytami, jeśli coś mnie niepokoiło, nie było problemu z odebraniem telefonu czy odpisaniem na sms'a przez doktora.
  To doskonały lekarz pod każdym względem. Cierpliwy, taktowny i bardzo miły, (zarówno na wizytach prywatnych jak i tych na nfz), a przede wszystkim wspaniały ginekolog!
  Z czystym sumieniem polecam każdemu!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania