Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Tomaszowskie Centrum Zdrowia

Jana Pawła II 35

97-200 , Tomaszów Mazowiecki , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Szlachciński Inny

  Polecam! Dr Szlachcinski jest świetnym specjalista z wyjątkowym podejściem do dziecka i rodziców. Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę nad Pola w szpitalu na oddziale po urodzeniu oraz w poradni neonatologicznej


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Szlachciński Inny

  Nie znam lepszego pediatry od dr. Szlachcińskiego. Jestem wdzięczna za opiekę nad synkiem w szpitalu przez długi okres czasu. Doktor wzbudza zaufanie od samego początku. Od razu widać, że to lekarz z pasją. Wszystko dokładnie tłumaczy, sprawdza, wykonuje badanie za badaniem. Zawsze poświęca tyle czasu ile trzeba. Ma podejście zarówno do dzieci jak i do zaniepokojonych rodziców. Potrafi podnieść na duchu. Oby więcej takich lekarzy. Żaden pediatra, z którym miałam styczność do tej pory nie dorównuje doktorowi. Nie ma takich słów by opisać jak bardzo jestem wdzięczna, za to co dr. Szlachciński zrobił dla Leosia.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Szlachciński Inny

  Serdeczne podziękowania dla doktora Szlachcinskiego za wspaniałą opiekę nad Filipkiem w poradni neonatologicznej w Tomaszowskim Centrum Zdrowia oraz na oddziale tuż po urodzeniu.Dziekuje za mega ogromną pracę włożona w ratowanie życia oraz zdrowia takich maluszków jak Filip.Mama Filipa G.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Nowak Inny

  Napiszę tylko to, co usłyszałam na sali operacyjnej gdy wykonywano mi cesarskie cięcie : "Brawo! Uratowałeś jej życie. To Twój sukces" Gdyby nie Pan doktor, nie byłoby na świecie mojej córeczki. Pan doktor jako jedyny na oddziale wysłuchał moich obaw, monitorował stale ktg i podjął natychmiastową decyzję o cesarskim cięciu. Nie miałam okazji do końca podziękować za uratowanie Jej życia. Do końca pobytu na oddziale gdy tylko miał dyżur zaglądał do nas i jako jedyny się interesował. Widać, że to bardzo skromny i oddany pacjentowi lekarz. Jeszcze raz dziekuję Panie Mateuszu.
  Mama Idy.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Nowak Inny

  Świetny lekarz Podejście i ciepło jakim obdarza pacjentki jest mega wsparciem w trakcie leczenia Coraz trudniej spotkać tak pozytywnych ludzi Wsparcie jakie otrzymałam jest dla mnie bardzo budujące i nie do ocenienia Dobrze że mogłam spotkać takiego pełnego optymizmu lekarza to trudne w obecnym czasie I to zupełnie przypadkiem Dziękuję za leczenie ,wsparcie i gorąco polecam Pana Doktora


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Nowak Inny

  Jeden z najlepszych lekarzy specjalistów jakich poznałam. Niestety nie mogłam prowadzić ciąży u Pana Mateusza ale poznaliśmy się i tak na oddziale i w efekcie na sali porodowej. Bardzo empatyczny i pomocny. Widać, że ma ogromną wiedzę i zaangażowanie w życie szpitala oraz kobiet które tam są. Dziekuje za szczęśliwy poród o szycie. Nie ma co dużo pisać, zdecydowanie polecam. Mam nadzieję, że takich lekarzy będzie więcej i że ten nie ucieknie nam daleko z Tomaszowa. Pozdrawiam, szczęśliwa mama Kordiana z 14.02


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Nowak Inny

  Witam, zdecydowałam się dodać tę opinie, bo wiem jakie to ważne dla przyszłych pacjentek.
  Na Pana doktora trafiłam po raz pierwszy w 2017 roku w szpitalu, podczas porodu starszej córki. Kiedy w marcu 2020 dowiedziałam się, że spodziewamy się drugiego maluszka, nie wyobrażałam sobie iść do jakiegokolwiek innego lekarza.
  Mimo pandemii doktor zaopiekował się nami najlepiej jak tylko mógł i sytuacja mu na to pozwalała.
  Na każdej wizycie robił dokładny wywiad, uspokajał, kierował na badania, wykonywał usg i wszystko tłumaczył.
  Zawsze mogłam liczyć na konsultacje między wizytami, jeśli coś mnie niepokoiło, nie było problemu z odebraniem telefonu czy odpisaniem na sms'a przez doktora.
  To doskonały lekarz pod każdym względem. Cierpliwy, taktowny i bardzo miły, (zarówno na wizytach prywatnych jak i tych na nfz), a przede wszystkim wspaniały ginekolog!
  Z czystym sumieniem polecam każdemu!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Nowak Inny

  Jestem wdzięczna doktorowi,że przyjął mnie z otwartymi ramionami dając mi pomoc, kiedy lekarze w innych szpitalach mnie zbywali. Nie bagatelizował stanu emocjonalnego drugiego człowieka i podał drugą dłoń w chwili mojego załamania nerwowego. Nigdy doktora nie zapomnę i tego co dla mnie zrobił i dla mojego dziecka.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Nowak Inny

  Nigdy nie zapomnę Pana Doktora. 13.04.2016 ratował życie mojego dziecka podczas CC. Tempo, opanowanie a następnie słowo pocieszenia w trudnych chwilach miało istotne znaczenie. Po szyciu nie ma prawie znaku... Polecam serdecznie...


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Nowak Inny

  Byłam pod opieką Pana doktora na ginekologii każde badania było robione dokładnie i delikatnie,lekarz odpowiadał na każde pytanie. Podczas porodu mimo że był inny lekarz Pan doktor przyszedł sprawdzić czy wszystko w porządku i po porodzie także interesował się nami. Wspaniały lekarz na właściwym miejscu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania