Tolasz Stomatologia została założona w 1983. Specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej, ortodoncji, endodoncji ( leczenie kanałowe ), a także w leczeniu protetycznym osób starszych i osób z dentofo... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Tolasz Stomatologia

Ludwika Solskiego 100

32-800 , Brzesko , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Tolasz Stomatologia została założona w 1983. Specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej, ortodoncji, endodoncji ( leczenie kanałowe ), a także w leczeniu protetycznym osób starszych i osób z dentofobią. W gabinecie pracuje 3 lekarzy stomatologów, oraz wykwalifikowana asysta stomatologiczna. Gabinet posiada salę edukacyjną na której prowadzone są warsztaty dla dzieci. Recepcja 720 865 279

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz konsultacja ortodontyczna

  Jestem osobą która ma duże problemy z zębami i bardzo słabo wierzyłam że leczenie ortodontyczne pomoże mi. Podobało mi się że zostało przeglądnięte u mnie jak to wygląda i przedstawiono mi plan leczenia, koszty, mniej więcej czas ile to będzie trwało. Aktualnie jestem już bardzo blisko wyleczenia mojej wady zgryzu i zakończenia noszenia aparatu ortodontycznego. Polecam wszystkim.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz ból

  Przyjęta zostałam o czasie, a naprawde sporo osób było na poczekalni. Sama wizyta bardzo fachowa i co dla mnie najważniejsze odpowiedziano na wszystkie moje pytania dotyczące leczenia. Recepcja bardzo przyjemna, jak w domu, z wygodnymi fotelami. W moim przypadku można było zastosować aparat stały lub ruchomy, zdecydowałam się na ruchomy ze względu na tańszy koszt oraz na to że można go ściągać na dzień.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz aparat ruchomy

  Nie będę za dużo się rozpisywać. Byłam na wizycie konsultacyjnej, gdzie przedstawiono mi diagnozę i zaproponowano aparat ortodontyczny. Pani doktor bardzo miła, asystentka również. Widziałam również kilka wyleczonych przypadków z podobną wada. Gabinet bardzo mały, jednak wystarczający. Koszt leczenia tańszy ze względu na aparat ruchomy, a nie stały co w moim przypadku jest kluczowe. Jestem po pierwszej wizycie kontrolnej i narazie jestem bardzo zadowolona. Uwaga z wejściem, furtka od Hugo Kołłątaja, a nie Solskiego jak podaje adres w Google.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz złamana jedynka

  Pani doktor jest niezwykle ciepłą, życzliwą osobą, która podchodzi z sercem do pacjenta, przyjęła mnie mimo ważnych, osobistych planów , ponieważ złamałam sobie jedynkę. Za jedną wizytą udało się wykonać dodatkowe zabiegi (ściągnięcie kamienia, naprawienie ubytków).Jest to jedna z najlepszych dentystek, do jakich trafiłam i w ciężkiej sytuacji naprawdę pomogła. Szczerze polecam

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz

  Byłem z córką z wadą zgryzu, na szczęście nie potrzeba aby nosiła aparat ortodontyczny. Pomimo że wizyta była bezpłatna, otrzymaliśmy darmowe konsultacje ortodontyczne na warsztatach stomatologicznych to całość była zrobiona bardzo dokładnie i trwała około 50 minut. Bardzo dziękuję i polecam również warsztaty organizowane przez Panią stomatolog.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz

  Pani Doktor jest fantastycznym fachowcem, nie spotkałem się jeszcze z takim profesjonalizmem. Każdy zabieg był dokładnie omawiany i tłumaczony, wizyty w dogodnych terminach a sama Pani Maria niebywale życzliwa. W 100% polecam ten gabinet stomatologiczny.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz

  Pani Doktor jest wspaniała , miałam wielki problem z córką , gdyż panicznie bała się dentystów ,a Pani Doktor sprawiła że córka bez strachu idzie na kolejną wizytę. Polecam gorąco!!

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz aparat ortodontyczny

  Idealne podejście do dzieci
  Duża cierpliwość
  Pani doktor odpowiada na każde pytanie
  Bardzo profesjonalna
  Polecamy

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz konsultacje ortodontyczne

  Trafiłam do gabinetu z ubytkiem, nie licząc bardzo szybkiego rozwiązania problemu dziury, Pani Doktor uświadomiła mi i pokazała dokładnie na czym polega moja wada zgryzu oraz jakie są możliwości jej leczenia. Myślałam, że z moimi krzywymi zębami już nic się nie da zrobić. Teraz jestem już kilka miesięcy od początku leczenia, a efekty coraz bardziej widoczne! Polecam :):) Atmosfera bardzo rodzinna, Pani doktor bardzo cierpliwa i uśmiechnięta.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz ortodoncja dzieci i dorosłych

  Poszłam do niej po tym jak u mojego syna stwierdziła wadę zgryzu na badaniu w przedszkolu. Uznałam że jeżeli syn nie płakał i dał się przebadać to może podobnie będzie w gabinecie. Teraz jesteśmy po szczegółowej konsultacji i w trakcie leczenia. Mieliśmy na wizytę bardzo dużo czasu i odbyły się one bez płaczu:) Narazie jestem zadowolona i dobrej myśli na przyszłość.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz