Tolasz Stomatologia została założona w 1983. Specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej, ortodoncji, endodoncji ( leczenie kanałowe ), a także w leczeniu protetycznym osób starszych i osób z dentofo... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Tolasz Stomatologia

Ludwika Solskiego 100

32-800 , Brzesko , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Tolasz Stomatologia została założona w 1983. Specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej, ortodoncji, endodoncji ( leczenie kanałowe ), a także w leczeniu protetycznym osób starszych i osób z dentofobią. W gabinecie pracuje 3 lekarzy stomatologów, oraz wykwalifikowana asysta stomatologiczna. Gabinet posiada salę edukacyjną na której prowadzone są warsztaty dla dzieci. Recepcja 720 865 279

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz Inny

  Pani doktor bardzo sympatyczna. Mimo mojego panicznego strachu przed wizytą w gabinecie, atmosfera jest bardzo rozluźniana. U mnie padło na ruchomy aparat ortodontyczny i po 2 miesiącach pierwsze efekty są widoczne, szczerze mogę polecić Panią Doktor Tolasz!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz ból

  Przyjęta zostałam o czasie, a naprawde sporo osób było na poczekalni. Sama wizyta bardzo fachowa i co dla mnie najważniejsze odpowiedziano na wszystkie moje pytania dotyczące leczenia. Recepcja bardzo przyjemna, jak w domu, z wygodnymi fotelami. W moim przypadku można było zastosować aparat stały lub ruchomy, zdecydowałam się na ruchomy ze względu na tańszy koszt oraz na to że można go ściągać na dzień.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz aparat ruchomy

  Nie będę za dużo się rozpisywać. Byłam na wizycie konsultacyjnej, gdzie przedstawiono mi diagnozę i zaproponowano aparat ortodontyczny. Pani doktor bardzo miła, asystentka również. Widziałam również kilka wyleczonych przypadków z podobną wada. Gabinet bardzo mały, jednak wystarczający. Koszt leczenia tańszy ze względu na aparat ruchomy, a nie stały co w moim przypadku jest kluczowe. Jestem po pierwszej wizycie kontrolnej i narazie jestem bardzo zadowolona. Uwaga z wejściem, furtka od Hugo Kołłątaja, a nie Solskiego jak podaje adres w Google.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz złamana jedynka

  Pani doktor jest niezwykle ciepłą, życzliwą osobą, która podchodzi z sercem do pacjenta, przyjęła mnie mimo ważnych, osobistych planów , ponieważ złamałam sobie jedynkę. Za jedną wizytą udało się wykonać dodatkowe zabiegi (ściągnięcie kamienia, naprawienie ubytków).Jest to jedna z najlepszych dentystek, do jakich trafiłam i w ciężkiej sytuacji naprawdę pomogła. Szczerze polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz

  Byłem z córką z wadą zgryzu, na szczęście nie potrzeba aby nosiła aparat ortodontyczny. Pomimo że wizyta była bezpłatna, otrzymaliśmy darmowe konsultacje ortodontyczne na warsztatach stomatologicznych to całość była zrobiona bardzo dokładnie i trwała około 50 minut. Bardzo dziękuję i polecam również warsztaty organizowane przez Panią stomatolog.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz

  Pani Doktor jest fantastycznym fachowcem, nie spotkałem się jeszcze z takim profesjonalizmem. Każdy zabieg był dokładnie omawiany i tłumaczony, wizyty w dogodnych terminach a sama Pani Maria niebywale życzliwa. W 100% polecam ten gabinet stomatologiczny.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz

  Pani Doktor jest wspaniała , miałam wielki problem z córką , gdyż panicznie bała się dentystów ,a Pani Doktor sprawiła że córka bez strachu idzie na kolejną wizytę. Polecam gorąco!!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz aparat ortodontyczny

  Idealne podejście do dzieci
  Duża cierpliwość
  Pani doktor odpowiada na każde pytanie
  Bardzo profesjonalna
  Polecamy


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz konsultacje ortodontyczne

  Trafiłam do gabinetu z ubytkiem, nie licząc bardzo szybkiego rozwiązania problemu dziury, Pani Doktor uświadomiła mi i pokazała dokładnie na czym polega moja wada zgryzu oraz jakie są możliwości jej leczenia. Myślałam, że z moimi krzywymi zębami już nic się nie da zrobić. Teraz jestem już kilka miesięcy od początku leczenia, a efekty coraz bardziej widoczne! Polecam :):) Atmosfera bardzo rodzinna, Pani doktor bardzo cierpliwa i uśmiechnięta.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz naprawa protez

  Byłam u Doktor Tolasz w Szczepanowie, z tego co słyszałam to wiele osób ją chwali i jeździ do Brzeska do jej prywatnego gabinetu. Chodziłam po lekarzach i nie mogli mi pomóc z moimi bólami głowy, całkiem przypadkiem jak byłam u niej zrobić plombe powiedziała mi że problem nie jest z brzuchem tylko może być z nieprawidłowo wykonaną protezą. Wystarczyło ją delikatnie podpiłować i bóle głowy minęły. Szkoda że nikt wcześniej na to nie wpadł, a ja tyle się ochodziłam. Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania