Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital w Śremie

Chełmońskiego 1.

63-100 , Śrem , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Henryk Brukarczyk

  Chirurg,

  • R

   28 sierpnia 1982r. w Środzie Wlkp. potrącił mnie pociąg. Miałam wówczas 16 lat i 11dni. Złamanie kości potylicznej z głowo-wgnieceniem i stłuczony pień mózgu. Mam do dziś amnezję ale wiem z opowiadań , że drugie życie dał mi dr. Henryk Brukarczyk. Perfekcyjnie przeprowadzona operacja i nie powiększone pole operacyjne dało mi szansę normalnego życia. Mimo wątpliwych rokowań udało się-NIE JESTEM ROŚLINĄ. Po czterech miesiącach mogłam już chodzić do szkoły i nie straciłam roku w liceum. Skończyłam studia. Mam troje wspaniałych dzieci.
   Neurolodzy w Poznaniu twierdzili, że to cud. EEG to potwierdzało.
   Panie doktorze nie zaskoczyła bym medycyny bez Pana perfekcyjnej ręki.
   Ogromne podziękowania za drugie życie.!!!
   Renata Izydorczak-Mitschke

  • T

   Z ręką na sercu mogę napisać, że dr Brukarczyk uratował życie mojej Mamy. Mama trafiła do Śremu z poważnymi powikłaniami po zabiegu wykonanym przez beznadziejny zespół chirurgów w Gostyniu. Ekspresowa decyzja i mistrzowsko przeprowadzona przez dr Brukarczyka operacja zadecydowały o jej życiu. Dr Brukarczyk to znakomity chirurg, u którego cała moja rodzina ma ogromny dług wdzięczności. Nie da się go spłacić żadnymi dobrami doczesnymi... Panie Doktorze serdecznie dziękuję za to co Pan zrobił !


 • Stefania Ellmann-Vitali

  Neurolog,

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie po tętniaku i wylewie podpajęczynówkowym

   Od 6 lat leczę się u Pani doktor i lepiej nie mogłem trafić ... to również opinia profesora z Poznania ,który wykonywał mi zabieg embolizacji ... bardzo sympatyczna kobieta, która dba o pacjenta i przejmuje się nim .Serdecznie polecam każdemu takiego lekarza .

  • Dotyczy pobytu żony na oddziale P.Doktor od 03.01.2007 do 05.01.2007,skierowana do szpitala z oznakami postępującego niedowładu rąk.Trzydniowe leczenie do niczego nie doprowadziło,zalecenie by pacjentka zgłosiła się do psychiatry??.Podobno badanie KT niczego nie wykazało/żona jest pewna że takiego badania nie było/.Moja prośba o RM,bez skutku.Co dalej po wypisaniu 05.01.2007,rezonans za 700zł,oponiak 2cm*2cm na poziomie s-1/s-2,operacja sześciogodzinna i trudny powrót do zdrowia.??.Dzięki Bogu tak się to skończyło,rola P.Doktor??
   S.Ratajczak

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Paweł Jackowski

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: poprowadzenie ciąży

   Dzięki Niemu i Jego szybkiej decyzji odnośnie cesarskiego cięcia,mogę dziś cieszyć się córeczką.Na wizytach zawsze rzetelnie odpowiada na pytania, próbuje znaleźć takie wyjście z sytuacji,aby obu stronom to odpowiadało.Miły i sympatyczny lekarz.

  • Sympatyczny i Profesjonalny jak i w gabinecie prywatnym i na fundusz.Prowadzi moją 2 ciążę i jestem bardzo zadowolona.Gdy zamartwiałam się o ciążę w środku nocy odebrał telefon i udzielił ceny rad.Lekarz godny zaufania pacjentek Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Tomasz Przybyła

  Ortopeda,

  • A
   Lokalizacja: ORTOMEDYK - Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: zwyrodnienie stawu biodrowego

   Wspaniały lekarz. Bardzo sympatyczny. Poświęca czas pacjentowi , wszystko wyjaśni A przede wszystkim bardzo pomocny.
   Trafiłam z teściową do doktora z ogromnym bólem stawu biodrowego. Bardzo szybko zajął się jej chorobą i w przeciągu kilku miesięcy miała operację.Bardzo szybko doszla do sprawności . Byliśmy na kolejnej wizycie bo niestety drugie biodro też dokuczalo i teraz czekamy na kolejną operację. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni że istnieją jeszcze lekarze z powołania , bo takim jest właśnie Doktor Tomasz Przybyła!
   Ps operacja szpital Śrem

  • A
   Lokalizacja: Szpital w ŚremieUsługa: artroskopia stawu kolanowego

   Rewelacyjny lekarz. Leczy. Zoperował mi kolano. Jest jak nowe. Do tego skromny lekarz. Teraz mam problem ze stopą i też pójde do niego. Innym nie ufam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Emilia Tomczak

  Pediatra, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Teleporady "Doktor Jola" Gabinet Pediatryczny i NefrologicznyUsługa: konsultacja pediatryczna

   Świetny specjalista i super podejście do dziecka. Jeśli nie ma potrzeby podawać dziecku antybiotyku to na pewno nie będzie nim niepotrzebnie obciążać dziecka. Bardzo polecam!

  • A
   Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Emilia Tomczak

   Od dluzszego czasu szukalam lekarza w okolicy, do ktorego mialabym zaufanie, ktory bylby otwarty na rozmowe oraz nie negowal innych wspomagajacych, naturalnych metod leczenia. Nie zapisuje lekow na wyrost, na wszelki wypadek, co niestety w moim odczuciu jest zjawiskiem dosc powszechnym. Pani doktor jest bardzo ciepla osoba, czym szybko zjednala sobie sympatie mojego syna. Duzym atutem jest możliwość wizyt domowych. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania