Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy
Kornela Ujejskiego 75, 85-168 Bydgoszcz
Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (57)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Sławomir Jeka Inny

  Pan dr tylko spojrzy na pacjenta i wie juz wszystko najlepiej.Badania dg tylko przeszkadzają i nie mają znaczenia

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Profil zweryfikowany
  Paweł Jarmocik Inny

  Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Przez 20 lat byłam nieudolnie i nieskutecznie diagnozowana przez gastroenterologów. Mój stan był na tyle poważny, że doktora Jarmocika pierwszy raz zobaczyłam na sali operacyjnej. Praktycznie uratował mi życie, a po roku operował kolejny raz, by mój stan zdrowia jeszcze polepszyć. Szczerze polecam wszystkim, którzy mają problemy z jelitem. Doktor Jarmocik ma duże doświadczenie, jest bardzo rzetelny w tym, co robi, zaangażowany, pomocny i cierpliwy.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Artur Mieczkowski Inny

  Oby jak najwięcej takich specjalistów! Polecam i dziękuję z całego serca

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Witold Wrzesiński Inny

  Bardzo polecam Pana doktora. Wszystko ze spokojem wyjaśnia, sympatyczny, punktualny :)

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Agnieszka Kęsiak konsultacja reumatologiczna

  Wspaniały lekarz,polecam z całego serca!Nie wpada w rutynę,fachowiec i człowiek jakich mało. Dziękujemy

  J
  Profil zweryfikowany
  Krzysztof Pałgan Inny

  Jestem pod opieką doktora od około 7 lat. Bardzo uprzejmy, uważnie słucha. Nie lekceważy problemów, które pacjent opisuje. Po, zdawałoby się, nietypowych objawach, potrafi zalecić odpowiednie badania lub skierować do innego specjalisty, by dowiedzieć się co pacjentowi dolega. U mnie zauważył zmiany, na które nie zwracałam uwagi, a które okazały się początkiem innej choroby, niezwiązanej z alergią. Korzystam z wizyt na NFZ. Jestem bardzo zadowolona z opieki i polecam dr Pałgana.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Głogiewicz Inny

  Trafiłam do Pani Doktor z polecenia i się nie zawiodłam. Wyjątkowo sympatyczna i empatyczna osoba z indywidualnym podejściem do sytuacji każdej pacjentki. Pani Doktor wyczerpująco odpowiada na każde pytanie i wątpliwość. Z doswiadczenia mogę zapewnić, że bardzo dba o swoje pacjentki. Polecam z całego serca !

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Głogiewicz Inny

  Pani doktor jest bardzo uprzejmą i sympatyczną osobą. Ma duże doświadczenie, wiedzę i świetne podejście do pacjenta. Mialam wykonane CC przez Panią doktor. Na sali czułam wyjątkową opiekę, byłam informowana odnośnie wykonywanych czynności. Operacja była wykonana bardzo starannie i dokładnie pod każdym względem również estetycznym. Poprzednia blizna która była kiepsko zrobiona została przez Panią doktor usunięta i wykonana poprawnie nowa. Po operacji Pani Małgorzata przyszła do mnie do sali opowiedzieć co było zrobione i jak, z dokładnym wyjaśnieniem, również mogłam dopytać w sprawie jakichkolwiek wątpliwości. Polecam z czystego serca Panią doktor. Rzadko kiedy spotyka się lekarza z takim podejściem do pacjenta, profesjonalizmem i zaangażowaniem.

  J
  Profil zweryfikowany
  Paweł Jarmocik Inny

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, odpowiedź na każde zadane pytanie, cierpliwość i pełne zaangażowanie. Polecam serdecznie.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Bogna Prusowska Inny

  W swoim życiu nie spotkałem drugiej tak kompetentnej, a jednocześnie przemiłej i całym sercem oddanej swojej pracy osoby jak Pani Doktor Bogna. Operowała moją mamę, w bardzo ciężkim stanie, po nieprawidłowo przeprowadzonym zabiegu w innym szpitalu. Dzięki Pani Doktor moja mama dziś żyje. Po operacji, nie była jej lekarzem prowadzącym, a mimo to przychodziła sprawdzić jak się mama czuje, znając na pamięć jej parametry i wyniki badań. Bardzo ciężko znaleźć większy profesjonalizm i podejście do pacjenta. Szczegółowo, spokojnie i przystępnie omawia z pacjentem badania, diagnozę, wdrożenie dalszego leczenia. Pani Doktor ma ogromną wiedzę, którą potrafi stosować w codziennej praktyce, a jednocześnie ma w sobie wiele współczucia, empatii i takiej zwyczajnej sympatii do drugiego człowieka, co w chorobie jest niezwykle istotne. Pani Doktor potrafi pomóc również drugiemu człowiekowi bezinteresownie, o czym sam się osobiście przekonałem. Bardzo serdecznie za wszystko dziękuję Pani Doktor.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania