Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy

Kornela Ujejskiego 75

85-168 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Fabisiak chirurgia naczyniowa

  Dawno nie spotkałam tak przyjaznego lekarza. Pan doktor to pełen profesjonalizm, a do tego pełen empatii i przyjazny pacjentowi. W 100% polecam lekarza, ja akurat korzystałam ze specjalności choroby naczyń i jestem wdzięczna za pomoc.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogna Prusowska Inny

  Trafiłem do pani chirurg z zapaleniem kaletki łokciowej, szybko rozpoczęła leczenie. W trakcie kuracji kontakt jest bardzo dobry, przemiła pani doktor, kompetenta i z ogromną wiedzą. Podejście do pacjenta jest znakomite, cały czas poczucie, że pani doktor nie zostawia pacjenta samemu sobie. Z czystym sumieniem polecam każdemu takiego lekarza!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Głogiewicz Inny

  Bardzo dziękuję za opiekę okołoporodową. Wielkie wsparcie i profesjonalizm. Otrzymałam niezbędne informacje oraz ciepłe wsparcie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Świtoński Inny

  Jesli jest taka opcja, idzcie do innego specjalisty. Czulam sie upokorzona, przy bolesnym badaniu per rectum nazwal mnie histeryczka. Brak diagnozy i leczenia. Czulam, ze moje obawy jak i objawy byly nie tylko niezrozumiane, ale wysmiane. Wrocilam do domu z jeszcze wiekszym bolem i uczuciem ponizenia. Stanowczo odradzam, szczegolnie wszystkim kobietom.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Maria Mykowska Inny

  Doktor Joanna Mykowska jest bardzo dobrym specjalistą reumatologiem, zawsze skupiona na swoiej pracy. Nie bez zaczenia jest to, że Doktor ma wiele empatii dla chorych i zawsze wspiera dobrym słowem. Mam ogromne szczęście, że po wielu latach choroby trafiłam na takiego lekarza.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Banaszkiewicz Inny

  Pełen profesjonalizm połączony z empatią i dobrym humorem. Lekarz przy którym każdy pacjent może czuć się bezpiecznie ale też ma świadomość, ze jest pod opieką profesjonalisty. Wysoka kultura osobista, świetny kontakt i cierpliwość. Polecam z całego serca dr !!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Borysiak cewnikowanie pęcherza moczowego

  Bardzo miły lekarz, z poczuciem humoru, szeroki zakres wiedzy mimo młodego wieku dokładnie wytłumaczył problem i podał jasne wytyczne co dalej. Polecam z całego serca.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dawid Dziedzic Inny

  Na Pana Doktora trafiłam na IP w Szpitalu Biziela. Trafiłam tam w 12 tyg. ciąży bliźniaczej, z mocnym plamieniem. Pan Doktor przeprowadził badanie niezwykle delikatnie i dokładnie. Wszystko wyjaśniał, omawiał, nie pędził z przebiegiem wizyty. Czułam się zaopiekowana, dzięki czemu początkowy stres minął, nie tylko dzięki pozytywnym informacjom, ale także profesjonalnemu podejściu Pana Doktora. Polecam szczerze tego specjalistę, a jednocześnie życzę nam pacjentom rzeszy lekarzy z takim zaangażowaniem.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Maria Kłopocka Inny

  Cudowny człowiek. Lekarz, który słucha i na prawdę chce pomóc. Pani Profesor uratowała mi życie. Potrafi zrobić taką magię, że mimo pełnego korytarza, masy ludzi, nawału spraw pacjent ma wrażenie, że istnieje tylko tu i teraz. Pani Profesor i problem z którym się przyszło. Mimo upływu lat -nie zapomnę tego momentu


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dawid Dziedzic Inny

  Super lekarz, spotkałam dr. Dziedzica w szpitalu im. Biziela w Bydgoszczy na izbie przyjęć, kiedy to zgłosiłam się do szpitala z powodu pewnych dolegliwości bólowych będąc w ciąży. Miałam szczęście, że to właśnie on przeprowadził badanie ginekologiczne oraz USG, lekarz bardzo dokładny, komunikatywny, profesjonalny oraz sympatyczny. Odpowiedział wyczerpująco na każde moje pytanie. Bardzo dobrze wspominam spotkanie z doktorem.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania