Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy

  Kornela Ujejskiego 75

  85-168, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Dane kontaktowe +48 52 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej W. Socha

  Ginekolog, Onkolog, Androlog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Witam. Bardzo długo zastanawiałam się co napisać... zdecydowałam nie opisywać całej historii mojego porodu ale muszę zaznaczyć, że przy niekompetencji całego personelu oddziału położnictwa - od pielęgniarek, przez położne z lekarzami włącznie, Pan doktor Socha okazał się jedyną autorytatywną osobą odpowiedzialną i pewną swoich decyzji, dzięki którym dzisiaj jestem szczęśliwą mamą. Nie znam słów by wyrazić swoją wdzięczność za uratowanie życia mojej córeczki. Tylko i wyłącznie dzięki Panu mogę się dzisiaj cieszyć z macierzyństwa. Dziękuję, że pojawił się Pan na oddziale jak anioł stróż i wziął Pan sprawy w swoje ręce... jak Anielka podrośnie to na pewno dowie się, że żyje dzięki Panu... Jeszcze raz z całego serca dziękuję. Pozdrawiam Monika i Anielka

  • bardzo dobry

   Ginekolog jakich mało. Ze swoim problemem borykałam się bardzo długo. Od lekarza do lekarza. Każdy z inną diagnoza i leczeniem. Czułam się jak królik doświadczalny. Może się uda może nie, jak loteria. Wspólnie z mężem postanowiliśmy zasięgnąć opinii kolejnego lekarza. Dr Maciej Socha okazał się profesjonalista w każdym calu. Nowoczesne metody leczenia i wiedza jaka posida pozwolily na prawidłowe zdiagnozowanie problemu i szybkie leczenie a tym samym powrót do zdrowia. Lekarz godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (78) o tym lekarzu

 • Michał Duczmal

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz, rzeczowy, odpowiada na każde pytanie ze spokojem. Wizyta bardzo miła, atmosfera w gabinecie również.

  • bardzo dobry

   pan doktor bardzo przyjazny dla pacjentki, rzetelny, wyczerpujace odpowiedzi na pytania, widac ze zalezy mu na kazdej pacjentce. polecam

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu

 • Sławomir Mariusz Listopadzki

  Urolog, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista z ludzkim podejściem do pacjenta. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Polecam

  • dobry

   W moim odczuciu bardzo dobry i rzetelny specjalista - udzielił mi pełnej i satysfakcjonującej informacji na zadane przeze mnie pytania + wykonał niezbędne, a także dodatkowe, sprawdzające badania,

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu

 • Renata Bijata-Bronisz

  Alergolog, Internista,

  • bardzo dobry

   Witam trafiliśmy z naszym pięciolatkiem do Dr.B gdy był bardzo chory od pięciu miesięcy (taj jak do Niej chodzimy) nie choruje .Polecam wszystkim rodzicom.Gdy chodziliśmy do przychodni to były ciągle te same historie ciągle to samo co dwa miesiące lub częściej byliśmy z wizytą w przychodni,nie mówię że już nigdy nie pójdę do przychodni bo być może że będzie taka potrzeba (oby nie) .Dr Bijata wspaniała , miła osoba .....bardzo dobry lekarz....

  • bardzo dobry

   Wyśmienita specjalistka w chorobach alergicznych. Od kilku lat leczymy naszą starszą pociechę, rezultaty wspaniałe teraz jest odczulana. Z młodszą ledwie ponad roczną także co problem, porada. Za każdym razem pełne trafienie z diagnozą. Czy zapalenie pieluszkowe, czy skaza białkowa same sukcesy w diagnozach. Z pełnym przekonaniem polecamy tą Panią w chorobach alergicznych.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Wiesława Kuczma

  Położna,

  • bardzo dobry

   Gorąco polecam Panią Wiesię! We wrześniu urodziłam z jej pomocą zdrowego, pięknego synka :) Poród trwał krótko, wystarczyło stosować się do jej poleceń. Cały czas czułam się otoczona najwyższej jakości opieką!

  • bardzo dobry

   bardzo polecam Panią Wiesię!rodziłam 4 lata temu. z natury jestem straszną panikarą i myślę że byłam bardzo trudną pacjętką ale mimo to pani Wiesia potrafiła mnie uspokoić i zadbała żebym jak najkrócej się męczyłą. Badania owszem, nie należały do przyjemności ale trzeba to przeżyć. teraz znów jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie porodu bez nieocenionej Pani Wiesi ;-)

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu

 • Jacek Budzyński

  Kardiolog, Gastrolog, dr hab. n. med.

  • bardzo dobry

   Pan Doktor to lekarz z "szóstym zmysłem". Nie myśli sztampowo (a to wielka zaleta), jest niekonwencjonalny, ale w tym przejawia się jego geniusz. Ma świetny kontakt z pacjentami. Zawsze uśmiechnięty, wysłucha i doradzi, nawet, jeśli jest bardzo zajęty. To polski dr. House i nie ma w tym żadnej przesady. Jeśli ma z czymś kłopot, chętnie konsultuje się z innymi specjalistami, poszukuje alternatywnych źródeł wiedzy. Nie uważa się za "wszechwiedzącego" jak spora część polskich lekarzy. Wciąż pogłębia i poszerza swoją wiedzę, a przekłada się to wprost proporcjonalnie na jego umiejętności. Z czystym sumieniem polecam go pacjentom kardiologicznym i angiologicznym. W obu dziedzinach jest wspaniały. Jestem jego pacjentem i bardzo się cieszę, że do niego trafiłem. Lepiej trafić nie mogłem. Dziękuję, Panie Doktorze.

 • Jerzy Cholewiński

  Ginekolog,

  • bardzo dobry

   Rodziłam drugie dziecko w Bizielu i nie ukrywam, że miałam wiele wątpliwości...Jak się potem okazało personel i obsługa zdała egzamin na 100%. Mimo tego, że p. Jurek nie odbierał mi porodu to uważam, że świetny z niego facet - nie tylko jako specjalista ale i przyjaciel...Z całą odpowiedzialnością polecam!!!! Pozdrawiam Cię Jurku!!!!

  • bardzo dobry

   Pana Jurka poznałam u Dr. Sarapa. Odbierał mój pierwszy poród. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest konkretny, miły, wyrozumiały i delikatny! Tak jak wyraziła się koleżanka poniżej on działa motywująco na pacjentkę :) Polecam go serdecznie!!! Jak położna - to tylko Pan Jurek! :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Piotr Korbal

  Pediatra,

  • bardzo dobry

   Jest ordynatorem na OIT w Bizielu. POLECAM!!!! Moje dziecko też dzięki niemu i reszcie wspaniałych lekarzy jest z nam mimo iż stan był krytyczny i nie dawano nam nadzieji!!!! Miły, odpowiada na wszystkie pytania

  • bardzo dobry

   Wspaniały lekarz!!!!!!!! Uratował mi dziecko!!!!! Bardzo mu jestem wdzięczna!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Jacek Frasz

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   Pan doktor Jacek Frasz jest wspaniałym, ciepłym człowiekiem.Oceniam bardzo wysoko jego kwalifikacje zawodowe.Wyprowadził mojego męża z ciężkiej , śmiertelnej choroby jaką jest rak jelita grubego.Zawsze uczynny, pomocny w kazdej sprawie dotyczącej chorego.Zczystym sumieniem mogę polecić go jako wspaniałego fachowca i specjalistę

 • Paweł Jarmocik

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   Lekarz świetny - był moim lekarzem prowadzącym przy usunięciu wyrostka, pojawiły się po zabiegu ogromne powikłania. Dr Jarmocik wykazał wiele zaangażowania, zainteresowania i troski moim zdrowiem. Człowiek niesamowity, serdeczny, życzliwy, pomocny, perfekcjonista w tym co robi. Będę się o nim wypowiadać w samych superlatywach :)))

  • bardzo dobry

   Przewspaniały człowiek. Jest bardzo miły, życzliwy, przystępny. Rozmowa z Nim jest przyjemnością bo nie stwarza dystanu, odpowiada wyczerpująco i jasno na każde pytanie związane z chorobą. Potrafi wysłuchać chorych i stara się spełniać ich oczekiwania. W marcu 2012 był lekarzem prowadzącym w Bizielu mojej 92 Mamy. Po Jej powrocie do domu, na moją prośbę, przyjechał zdjąć szwy pooperacyjne i nie wziął za to grosza. Jego wizyta zaoszczędziła mi ogromnego wysiłku związanego z transportem niechodzącej osoby. Z tak sympatycznym lekarzem w szpitalu spotkałam się poraz pierwszy.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu