Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy

  Kornela Ujejskiego 75

  85-168, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sławomir Mariusz Listopadzki

  Urolog, Chirurg, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Szpital Św. ŁukaszaUsługa: Porada urologiczna+usg

   Udałem się na wizytę ponieważ boją mnie jądra, zasugerowałem Panu Listopadzkiemu, że może to być wina prostaty. Po zrobieniu USG jąder i nerek lekarz stwierdził że nie wie co mi jest i nie wymagam leczenia urologicznego. A co boli to boli. Lekarz odmówił badania prostaty ponieważ w moim wieku (35 lat) prostaty nie trzeba badać. Szkoda tylko wydanych pieniędzy.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Miałam wrażenie, że lekarz kontroluje czas wizyty. Zadawałam dużo pytań, gdzie odpowiedzi lekarza były "nie wiem", "trudno powiedzieć"..Szłam na wizytę po to, aby dowiedzieć się jak najwięcej na temat swojej choroby, ale niestety dalej zostałam z niewiadomą. Usg trwało 3 sekundy.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Michał Duczmal

  Ginekolog, lek.

  • P

   Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu.Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent.Bardzo dobra współpraca pomiędzy lekarzem a pacjentem,co prowadzi do szybkiego powrotu do zdrowia.Zamierzam nadal korzystać z pomocy Pana Doktora.Jeżeli ktoś szuka znakomitego fachowca a przy tym dobrego człowieka-serdecznie polecam

  • J

   Pan doktor bardzo kontaktowy, pozytywnie nastawiony do pacjenta,uśmiechnięty dzięki czemu badanie, które nie należy do komfortowych przebiegło bezstresowo. Przebieg badania i jego wyniki omowione z pacjentem, wiec duży plus za profesjonalizm. Badanie całkowicie bezbolesne. Znalazłam lekarza, który jako nieliczny po pierwszej wizycie przekonał mnie do siebie. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Maciej W. Socha

  Ginekolog, Onkolog, Androlog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4Usługa: Prowadzenie ciąży

   Ciężko jest wyrazić słowami, jak wiele zawdzięczamy Panu Doktorowi. Opisując swoją historię to chyba za mało, by pokazać innym jak dużo można zyskać trafiając pod tak fachową opiekę. Nasza przygoda zaczęła się od diagnoz innych lekarzy, którzy twierdzili, że nasze szanse na zostanie rodzicami są bardzo małe. Szukając pomocy w całej Polsce, za sprawą świetnych opinii na znanylekarz.pl trafiliśmy do Bydgoszczy. Zostaliśmy zdiagnozowani w ciągu jednej wizyty. Pan Doktor rozpisał nam plan działania i ...dzisiaj jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dwumiesięcznego zdrowego maleństwa. Całą ciążę prowadziliśmy u Pana Doktora, do którego jeździliśmy ponad 150 km. Wizyty zawsze były przepełnione rzetelną wiedzą i przedstawieniem nam tego w sposób, jakiego oczekiwaliśmy. Każde USG było robione skrupulatnie, a wszelkie wątpliwości rozwiewane. Dzięki tak wspaniałej opiece czułam się w ciąży bezpiecznie i byłam pewna, że w razie jakichkolwiek problemów Pan Doktor zrobi wszystko, by pomóc. Nie myliliśmy się. Nie wyobrażaliśmy sobie porodu w innym miejscu niż szpital, w którym Pan Doktor pracuje. Poród przebiegał idealnie, jednak tuż przed końcem nastąpiło pęknięcie krocza IV st., które wymagało operacji chirurgicznej. Sztab osób zajął się mną z pełnym profesjonalizmem. Po operacji opieka, z jaką zetknęliśmy się na oddziale jest po prostu godna, by o niej opowiadać. Na każdym kroku widać pokłosie nowoczesności Pana Doktora Sochy. Spędziliśmy w szpitalu 5 dób i czuliśmy się zaopiekowani do granic możliwości :) Po wyjściu ze szpitala otrzymaliśmy dużo wsparcia i zawsze mogliśmy zwrócić się do Pana Doktora ze swoimi problemami czy wątpliwościami. Cudowna opieka zaskutkowała tym, że po 2 miesiącach od porodu nie czuję jego skutków. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że gdybym rodziła gdziekolwiek indziej to uraz, którego doznałam zakończyłby się wyłonieniem stomii. Także jesteśmy ogromnie wdzięczni za uratowanie mojego zdrowia...psychicznego, społecznego i seksualnego. Jesteśmy pewni, że gdy przyjdzie czas na drugie maleństwo to prowadzić będzie nas Pan Doktor i na poród znów popędzimy 150 km. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, mamy cudownego synka i piękne wspomnienia z porodu...dlatego...ciężko jest wyrazić słowami, jak wiele zawdzięczamy Panu Doktorowi i temu miejscu, w którym nasz Syn przyszedł na świat.
   KT&Sz.

  • K
   Lokalizacja: LEKARZE Mostowa 4

   Lekarz bardzo dobry. Kompetentny, doświadczony, mądry. ALE 400 złotych za konsultacje plus USG to dużo.
   Pan doktor nie prowadzi mojej ciąży, chciałam się tylko dowiedzieć, czy mam szansę na poród naturalny po cesarce. Wszystko zostało mi wytłumaczone, bez ogródek, ale dano mi również do zrozumienia, że powinnam być pod opieką lekarza prywatnego, albo takiego który pracuje w szpitalu. Pan doktor nie chciał osobiście zająć się moim przypadkiem. Bo jest na to za późno. Woli prowadzić ciążę od początku do końca, a nie przejmować bałagan po innym lekarzu. Za tę cenę i tak nie zdecydowałabym się na usługi dr. Sochy

  Zobacz wszystkie opinie (86) o tym lekarzu


 • Jacek Frasz

  Chirurg, Proktolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Stadmedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja proktologiczna

   Dr. Frasz wytłumaczył wszystkie moje wątpliwości i opcje dotyczące leczenia. Mimo iż miałam obawy przed wizytą u proktologa, okazały się one bezzasadne. Lekarz w pełni profesjonalny, polecam

  • E
   Lokalizacja: Stadmedica Centrum Medyczne

   Kulturalny, miły i profesjonalny lekarz. Wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Piotr Słupski

  Urolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet prywatny - Urologiczne Centrum Diagnostyki i TerapiiUsługa: konsultacja urologiczna, badanie USG

   Pan doktor Piotr Słupski to super lekarz ma dobre podejście do pacjenta ,konkretny zalecił badania to naprawde dobry fachowiec w swojej dziedzinie

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet prywatny - Urologiczne Centrum Diagnostyki i TerapiiUsługa: ból jądra

   Pełen profesjonalizm, po badaniu usg od razu postawił dobra diagnozę, będę się na pewno u niego leczył

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Renata Bijata-Bronisz

  Alergolog, Internista,

  • Witam trafiliśmy z naszym pięciolatkiem do Dr.B gdy był bardzo chory od pięciu miesięcy (taj jak do Niej chodzimy) nie choruje .Polecam wszystkim rodzicom.Gdy chodziliśmy do przychodni to były ciągle te same historie ciągle to samo co dwa miesiące lub częściej byliśmy z wizytą w przychodni,nie mówię że już nigdy nie pójdę do przychodni bo być może że będzie taka potrzeba (oby nie) .Dr Bijata wspaniała , miła osoba .....bardzo dobry lekarz....

  • Wyśmienita specjalistka w chorobach alergicznych. Od kilku lat leczymy naszą starszą pociechę, rezultaty wspaniałe teraz jest odczulana. Z młodszą ledwie ponad roczną także co problem, porada. Za każdym razem pełne trafienie z diagnozą. Czy zapalenie pieluszkowe, czy skaza białkowa same sukcesy w diagnozach. Z pełnym przekonaniem polecamy tą Panią w chorobach alergicznych.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Wiesława Kuczma

  Położna,

  • Gorąco polecam Panią Wiesię! We wrześniu urodziłam z jej pomocą zdrowego, pięknego synka :) Poród trwał krótko, wystarczyło stosować się do jej poleceń. Cały czas czułam się otoczona najwyższej jakości opieką!

  • bardzo polecam Panią Wiesię!rodziłam 4 lata temu. z natury jestem straszną panikarą i myślę że byłam bardzo trudną pacjętką ale mimo to pani Wiesia potrafiła mnie uspokoić i zadbała żebym jak najkrócej się męczyłą. Badania owszem, nie należały do przyjemności ale trzeba to przeżyć. teraz znów jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie porodu bez nieocenionej Pani Wiesi ;-)

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Jerzy Cholewiński

  Ginekolog,

  • Rodziłam drugie dziecko w Bizielu i nie ukrywam, że miałam wiele wątpliwości...Jak się potem okazało personel i obsługa zdała egzamin na 100%. Mimo tego, że p. Jurek nie odbierał mi porodu to uważam, że świetny z niego facet - nie tylko jako specjalista ale i przyjaciel...Z całą odpowiedzialnością polecam!!!! Pozdrawiam Cię Jurku!!!!

  • A

   Pana Jurka poznałam u Dr. Sarapa. Odbierał mój pierwszy poród. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest konkretny, miły, wyrozumiały i delikatny! Tak jak wyraziła się koleżanka poniżej on działa motywująco na pacjentkę :) Polecam go serdecznie!!! Jak położna - to tylko Pan Jurek! :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Zbigniew Banaszkiewicz

  Chirurg,

  • Człowiek skromny, schludny, zawsze uśmiechnięty i napawający spokojem. Potrafi wesprzeć na duchu. Do tego, co chyba w tym momencie najważniejsze, bardzo dobry specjalista. Wyprowadził mnie z całkiem niesympatycznego stanu. Ładne cięcie, ładnie i równiutko zszyte. Goi się jak na psie :p. Do tego bardzo dobrze radzi sobie z kierowaniem oddziałem. Cały personel bardzo sympatyczny i uczynny. Nie podchodzą mechanistycznie do człowieka. Mają na tyle wyczucia, by pomyśleć, że na chirurgii człowiek się denerwuje, może być samotny, smutny etc. Zawsze taktowna, wyważona reakcja. Bardzo niskie ukłony w stronę Pana Doktora. Dziękuję za odwleczenie mojej wizyty u grabarza, jak i świetną lekcję podejścia do ludzi. Serdecznie polecam.

  • Podzielam opinię o dr Banaszkiewiczu.Zawsze taktowny i potrafi stworzyć ufność i optymizm..To wzór lekarza o wysokiej etyce a pacjent czuję się przy doktorze b.bezpieczny.Polecam każdemu P.doktora Banaszkiewicza.Urszula L.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Karol Eugeniusz Suppan

  Internista, Chirurg Naczyniowy, Kardiolog, dr n. med.

  • Za profesionalne i precyzyjne przeprowadzenie zabiegow angioplastyki dwu tętnic szyjnych
   i troskliwą opiekę
   D Z I Ę K U J Ę

   pacjent Ferdynand Rzytelewski 4/6.09.2013 r.Bydgoszcz

  • Moim zdaniem najlepszy specjalista w swojej dziedzinie, uratował mnie od utraty przetoki żylnej co jest bardzo istotne w leczeniu dializami. Bardzo dobra opieka na oddziale szpitalnym w czasie zabiegu i po operacji .( cały zespół pielęgniarski Oddział Angiologi Szpital Biziela ) M.RZY......