Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Rejonowy

Ogrodowa 9

89-200, Szubin, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Jerzy Karwowski

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Najlepszy ginekolog. Prowadził całą moją ciąże, bardzo delikatny wszystko tłumaczy. Wykonuje dużo badań, aby być na 100% pewnym, że wszystko jest prawidłowo. Jest bardzo miły, żartobliwy i przede wszystkim szczery- nie 'owija w bawełne' tylko mówi wszystko tak jak jest. Dzięki Panu nie poroniłam, a cała ciąża przebiegła prawidłowo, bez żadnych komplikacji. Zdecydowanie polecam . :)

  • K

   Najgorszy lekarz!!!!!!!!na jakiego trafiłam. Byłam na wizycie w Vitamedzie na Kościuszki i więcej tam nie pójdę. To miała być zwykła wizyta, a szanowny pan doktor nawet mnie nie zbadał ponieważ zaraz po tym jak dowiedział się, ze stosuje antykoncepcje i chciałabym prosić o receptę i zwykłe badanie (tabletki stosuję od roku) oznajmił, że "on nie ingeruje w małżeńskie życie"!! To po co został ginekologiem?? Idąc tą logiką 50% przypadków w których kobieta przychodzi do ginekologa to w definicji tego pana "wtrącanie się w życie małżeńskie". Oczywiście kazania o antykoncepcji też nie omieszkał wygłosić. Arogancki, wszechwiedzący. Zero podejścia do pacjentki.Nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marek Domżała

  Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej Nowy Szpital w Nakle i SzubinieUsługa: zapalenie oskrzeli

   Dziś popołudniu przyjechałam do szpitala w Szubinie na oddział pediatrii gdzie poznałam najlepszego lekarza Dr.Domżała. Dr.słuchał mojego syna okazało się że ma zapalenie oskrzeli i dr. przepisał do padania synkowi leki które pomagają i przez które może spać spokojnie . Dr. Jest Najlepszym Doświadczonym Pediatra z dobrym podejściem do maluszków . Dr. Jest członkiem o dużym sercu ratując nasze pociechy . Dziękuję. Dziękuję

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry kompetentny i sympatyczny lekarz ogólnie bardzo pozytywna opinia i lekarz która wie jak leczyć dzieci

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu