Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy w Limanowej

Piłsudskiego 61

34-600 , Limanowa ,

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Chołys konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor prowadziła moje trzy ciąże, niesamowicie zaangażowana, rzetelna, odpowiada na wszelkie pytania. Polecam z całego serca !

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Leszek Pieniążek Inny

  Bardzo profesjonalne i indywidualne podejscie do pacjentek,zawsze miły i uśmiechnięty,świetny specjalista i lekarz,składam z tego miejsca serdeczne podziękowania dla doktora Pieniążka jak i jego wspolpracownikow.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej GWIAZDOWSKI Inny

  Wyrazy wdzięczności i serdeczne podziękowania dla Pana dr Andrzeja Gwiazdowskiego za profesjonalne przeprowadzenie zabiegu, opiekę i życzliwe podejście do każdego pacjenta.
  Życzę sukcesów w życiu zawodowym i wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze w życiu.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Chołys konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam Panią Doktor. Prowadziła obie moje ciąże. Pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera. Na każdej wizycie Pani Doktor dokładnie wyjaśniała moje niepewności. Delikatnie przeprowadzone badanie. Jestem bardzo zadowolona.

  lek. Beata Chołys

  Dziękuje i zapraszam jeszcze

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Chołys Inny

  Bardzo ale to bardzo polecam Panią Doktor. Zaangażowana, konkretna, życzliwa, miła, cierpliwa i bardzo wyrozumiała osoba. Odpowiada szczegółowo i ze spokojem na każde pytanie. Pani Doktor prowadziła moją ostatnią ciąże (czwarta ciąża) gdzie wcześniejsze, jak również ta musiały zostać rozwiązane cesarskim cięciem. Mimo wielu obaw związanych z porodem, zwłaszcza po trzeciej ciąży w której pojawiły się problemy podczas zabiegu, tutaj Pani Doktor oprócz tego, że zapewniła mi poczucie bezpieczeństwa, to sam zabieg przeprowadziła bardzo profesjonalnie. Zawsze dyspozycyjna i pod telefonem. Bardzo polecam !

  lek. Beata Chołys

  Dziękuje bardzo pani Ewo !

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tadeusz Leśniak Inny

  Podczas badania , doktor nie założył rękawiczki. Badanie było najbardziej bolesne ze wszystkich jakie kiedykolwiek miałam. Ponadto ten człowiek podczas usg brzucha trzymał dłoń na wzniesieniu łonowym muskając mnie palcem poniżej. Nie polecam w żadnym wypadku.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  lek. Tadeusz Leśniak

  Szanowni Państwo,
  pozwalam sobie zamieścić swoje stanowisko w odniesieniu do powyższej opinii, którą odbieram jako krzywdzącą oraz niezrozumiałą, przecząc ażeby z mojej strony takie zachowania i sposób przeprowadzenia badania miały kiedykolwiek miejsce.

  Wyjaśniam, iż celem badania lekarskiego oprócz wymienionych przez pacjentkę objawów jest zawsze sprawdzenie czy nie ma nieprawidłowości zagrażających zdrowiu i życiu jej lub nienarodzonego dziecka. Dodam, że każde badanie ginekologiczne, z natury rzeczy, jest naruszeniem strefy komfortu pacjentki - niemniej w toku wieloletniej praktyki zawsze dokładałem wszelkich starań, aby moje pacjentki miały do mnie jako lekarza zaufanie i by czuły się w trakcie wizyty profesjonalnie zaopiekowane.

  Odnosząc się do zarzutów ww. pacjentki, informuję, że ;
  1) badanie ginekologiczne wewnętrzne wykonywane jest w każdym wypadku w rękawiczkach i nie ma możliwości, aby w przypadku tej pacjentki wykonane było inaczej - albowiem stanowi to w moim przypadku, jako lekarza z wieloletnim stażem pracy, odruch instynktowny, tym bardziej w warunkach panującej pandemii;
  2) przed wykonaniem badania zawsze informuję pacjentkę, że jeżeli podczas badania będzie odczuwała ból, wówczas proszę o natychmiastową sygnalizację, oraz w przypadku jakiegokolwiek innego dyskomfortu również proszę o taką informację - w przypadku zaś takiego sygnału ze strony pacjentki niezwłocznie reaguję, starając się dostosować sposób przeprowadzenia badania do indywidualnych odczuć, progów bólowych danej pacjentki;
  3) w zakresie zaś posądzenia mnie o rzekome zachowania o znamionach molestowania seksualnego pacjentki, stanowczo przeczę, abym kiedykolwiek przekroczył w ten sposób granice lekarz-pacjentka, ponadto takowe zachowania stanowczo potępiam i stanowią one dla mnie niedopuszczalne naruszenie etyki lekarskiej oraz prawa. Zarzuty te odbieram jako nieuprawnione i bardzo krzywdzące, godzące w moją latami uczciwie wypracowywana opinię oraz dobre imię i cześć.

  W związku z powyższym, pozwalam sobie wystosować apel do ww. pacjentki o weryfikację przedstawionych przezeń zarzutów i zgodne z rzeczywistością wyważenie słów, a w konsekwencji zwracam się o podjęcie przezeń działań mających na celu zaprzestania naruszania moich dóbr osobistych - a mianowicie o usunięcie ww. krzywdzącej i nieprawdziwej opinii.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Chołys Inny

  Bardzo miła i konkretna osoba, zawsze czułam się dobrze w gabinecie. Bardzo profesjonalna. Zawsze odpowiadała na wszelkie pytania i uspokajała mnie we wszystkich niepokojach. Polecam

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Leszek Pieniążek Inny

  Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem podejście do pacjentki świetne na pierwszej wizycie wszystko dokładnie wytłumaczone zlecone badania jestem bardzo zadowolona polecam

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bartosz Grochowski Inny

  Pan dr jest bardzo nieprzyjazny pacjentowi, służbista straszny. Byłam z 3-letnim dzieckiem to do dziecka się nawet nie odezwał ani jednym słowem wogole nie jest za bardzo rozmowy. O nic się nie można dopytać gdyz Pan dr robi się złośliwy. Wizyta przebiegła w ekspresowym tempie.Odradzam wizytę u tego Pana, być może idąc prywatnie innaczej traktuje pacjentów nie wiem?. Wg mnie nie ma do pacjenta empatii.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej MALCZEWSKI Inny

  Nie mam zastrzeżeń, palanowy zabieg przebiegł według założeń. Po operacji lekarz sprawdził co u mnie, przed wypisem że szpitala również. Czułam się zaopiekowania.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania