Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy w Chełmży

Szewska 23

87-140 , Chełmża , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Cezary Hałat Inny

  Bardzo oddany lekarz, konkretna diagnoza, rzeczowe skuteczne podejscie, wyjaśnienie. Takich lekarzy więcej potrzeba.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Piątkowski Inny

  Bardzo się cieszę że trafiłam do Pana Pawła.
  Wizyty u ginekologa zawsze były dla mnie koszmarem, po wizycie u Pana Doktora zmieniłam zdanie. Bardzo miły, szczegółowo tłumaczy, wprowadza miła luźną atmosferę. Wiem że teraz będę się badała regularnie i bez żadnego oporu.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Piątkowski Inny

  Wizyta przebiegła sprawnie! Dowiedziałam się wszystkiego z czym przyszlam do pana doktora i to ze szczegółami! Luźna atmosfera, którą doktor wprowadza to coś wspaniałego i bardzo pomocnego przy krępujących nas badaniach. Polecam z ręką na sercu! Na pewno będę wracać!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Piątkowski Inny

  Szczerze polecam. Pan Doktor prowadził moją pierwszą ciążę, odpowiadał na wszystkie moje pytania i nie odmawiał badań. Czułam się dobrze zaopiekowana.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Piątkowski Inny

  Pan Doktor wszystko cierpliwie wszystko mi tłumaczył. Poświęcił mi dużo czasu zarówno na rozmowę jak i na badanie. Miły, starał się rozluźnić nieco atmosferę, a jednocześnie konkretny.
  Na plus też to, że pracuje w szpitalu.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Pikus

  Trafne diagnozy, dobrze dobrane leki, empatia i brak pośpiechu. To przykład lekarza z powołania, jakich obecnie niewielu.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Pikus urazy głowy

  Pan Doktor po licznych urazach głowy, sprawnie doprowadził mnie do ładu, doprowadził do Przyjęcia na Oddział Szpitalny, wykonał zabiegi naprawcze, dzięki czemu uratował mi życie i powróciłem do zdrowia.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Matylda Szymaniak badania, ciaza itd

  Mimo mlodego wieku bardzo kompetentna Pani doktor, do tego i sympatyczna. Wszystko wyjasni, pokażę. Dokładna. Oby wiecej takich lekarzy. Indywidualne podejście do pacjentki. Takze uśmiechnięta :) polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Strawiński

  Nie polecam. Bynajmniej na NFZ. To, że doktor jest niesympatyczny to już szczegół, ma leczyć, a nie musi się uśmiechać. Moją córkę przez kilka wizyt (3 miesiące) kazał nosić z nogami "na żabkę". Dopiero w 5 miesiącu zalecił założyć szelki Pawlika. Przez takie opóźnienie dziecko nosi już ortezę prawie pół roku (gdyby od razu zalecił szelki, skończyłoby się na kliku tygodniach). Wizyty wyglądają jak wyścig. Nie można o nic zapytać. Prosiłam o wypisanie refundacji na szelki, doktor odmówił, pomimo, że to pacjentowi się należy. Po wizycie nie otrzymałam zdjęcia usg, nie wiedziałam jaką dziecko ma dokładnie wadę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz