Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy im. dr. Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem

Kamieniec 10

34-500 , Zakopane , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Jan Maraszewski Inny

  Lekarz nie patrząc na zmiany skórne przepisał mi drogi szampon, dodatkowo na zmiany alergiczne zamiast chciał przepisać najsilniejszy lek na trądzik. Nie polecam, na pewno więcej tam nie pójdę. Na odpadający pieprzyk machnął ręka. Brak zainteresowania pacjentem

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Toczek Inny

  Przebieg wizyty niemiły, wiąże się z przypominaniem o swojej chorobie i braku zainteresowania pacjentem, a dobre leki przypisane dopiero przy czwartej wizycie.
  Niestety ale tytułowy pan jest też rzadko obecny w godzinach pracy przychodni (szczególnie rano). Wizyta u niego, to przykry dzień dla pacjenta z braku jakiejkolwiek empatii i proszenie się, o konkretne badania. Niestety ale interesuje się pacjentem tylko w skrajnych przypadkach choroby, a każda wizyta wiąże się z przypomnieniem, o zaglądnięcie do karty pacjenta. Oczywiście bez przeprosin twierdzi, że i tak większość osób ''stymuluje''.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Kaliski Inny

  Nie raz miałam styczność i śmiało mogę polecić. Największym plusem dla mnie jest zaangażowanie w momencie kiedy doktor nie jest pewny co do diagnozy. Kierował dwukrotnie na badania żeby mieć pewność ????

  lek. Janusz Kaliski

  Dziękuję bardzo.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Kaliski operacja stawu rzekomego

  Pan doktor to świetny specjslista, fachowy i rzeczowy. Dodatkowo bardzo przyjazny i dbający o pacjenta. Trafiłam przez polecenie i dalej polecam. Miałam niezrośniętą kość przedramienia, po operacji w szpitalu w Bochni. Moje przedramię wyglądało jak pałąk, ponieważ utworzył się staw rzekomy. Operacja u doktora wyratowała mi rękę.

  lek. Janusz Kaliski

  Dziękuję bardzo


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Szymon Banak artroskopia stawu kolanowego

  Pierwszy zabieg artroskopii kolana lewego miałem u innego lekarza blisko 3 lata temu, drugi po 1,5 rocznym okresie uporczywego, ciągłego bólu wykonał już na moje szczęście Doktor Banak. W wielkim skrócie można powiedzieć, że wrócił komfort życia którego nie znałem przez 1.5 roku po wykonaniu pierwszego zabiegu. Lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta, przede wszystkim wielki nacisk stawiał na rehabilitację i uświadomienie pacjenta co do kolejnych kroków po zabiegu mających na celu powrót do zdrowia. Szczerze polecam i przede wszystkim dziękuję za pomoc.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Kaliski zabieg kontrola

  Pan doktor operował mi stopę . Specjalista bardzo dobry, godny polecenia zna się na rzeczy i do tego bardzo uprzejmy i sympatyczny . Każdemu polecam aby trafiali na takich lekarzy na jakiego ja trafiłam na dr. Kaliskiego.

  lek. Janusz Kaliski

  Dziękuję bardzo.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Szymon Banak

  Najlepszy ortopeda w Zakopanem. Specjalista w zakresie schorzeń stawu kolanowego, ale nie tylko. Lekarz nietuzinkowy, nie bojący się wyzwań, zdecydowany, dokładny i konkretny. Można mieć do niego 100 % zaufanie, polegam tylko na jego opinii, a uratował w niejednej opresji.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Stychno odebranie porodu

  Prowadził mój bardzo ciężki poród naturalny i gdyby nie on... Lekarz z powołania!!! Chciałabym żeby następny poród też odbywał się pod jego opieką


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dawid Mastej Inny

  Ponad rok po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego w stawie kolanowym. Wszystko jest idealnie. Normalnie uprawiam sport. Operacja w Zakopiańskim Szpitalu wykonana przez Pana doktora. Leczenie prowadzone profesjonalnie, człowiek z dużą wiedzą i doświadczeniem, bardzo profesjonalny.
  Teraz w razie problemu mam bliżej bo jest w Jaśle.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Jan Maraszewski

  Najgorszy lekarz jakiego spotkałam, przepisał mi maść ze sterydami, które doraźnie leczyły moje zmiany. Po wizycie u innego lekarza okazało się, że byłam leczona w niewłaściwy sposób, na niewłaściwą chorobę, a stosowane leki zniszczyły moją skórę. Gorąco nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania