Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy im. dr. Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem

Kamieniec 10

34-500, Zakopane, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Kaliski

  Ortopeda, Lekarz Medycyny Pracy, Chirurg Dziecięcy, lek.

  • L
   Lokalizacja: Star-Med Zakopane Janusz Kaliski, Specjalista Ortopeda Traumatolog, Badania Medycyny PracyUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Cudotwórca!! Dziękuję Panie Doktorze. Nie przypuszczalam, ze tak szybko i skutecznie można pomóc stanąć na nogi

  • M
   Lokalizacja: Szpital Powiatowy im. dr. Tytusa Chałubińskiego w ZakopanemUsługa: Inny

   Nie raz miałam styczność i śmiało mogę polecić. Największym plusem dla mnie jest zaangażowanie w momencie kiedy doktor nie jest pewny co do diagnozy. Kierował dwukrotnie na badania żeby mieć pewność ????

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Bartłomiej Hełmecki

  Kardiolog, Internista,

  • M

   Bardzo miły i fachowy lekarz, świetny kontakt z pacjentem, bardzo duża wiedza i profesjonalizm przy zabiegach.
   Potrafi właściwie okreslić potrzeby i problemy pacjenta.
   Chetnie rozmawia i usmiecha się a to ważne w dzisiejszych czasach, ma to przełożenie na atmosferę i kontakt z pajentami.

  • S

   Można mieć dobry humor po zawale? Można się dobrze czuć w czasie koronarografii? Można! Można uzyskać przy tym od lekarza obszerną i przystępną jak dla pacjenta informację nt. zabiegu. Taki jest doktor Hełmecki. Żyję i całkiem dobrze się miewam, panie doktorze. Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Michał Staszel

  Kardiolog, lek.

  • Dr Staszel to wspaniały lekarz kardiolog.Posiada ogromną wiedzę i umiejętności, oraz intuicję Szybko reaguje i działa w stanach zagrożenia życia. Oddany swojej pracy. Mój tata jak i wiele innych osób zawdzięczają mu życie. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów - potrafi ich wysłuchać i cierpliwie tłumaczy.


 • Jerzy Toczek

  Pediatra, Neurolog, Lekarz Medycyny Pracy,

  • I

   Polecam , moja córeczka po powrocie ze Stanów chorowała non stop , dzięki p. doktorowi nie miałam powrotów choroby, mimo ostrych dyżurów niejednokrotnie był osobiście u pacjentki. Jest on kulturalny, ludzki z doświadczeniem lekarz. Iwona

  • K

   Nie jestem zadowolona z tego lekarza ponieważ bylam u niego z małym dzieckiem stwierdził ze nic dziecku nie ma a po dwóch godzinach wylodowalismy w szpitalu Z zapaleniem oskrzeli . Nie zainteresował sie dzieckiem leki wypisał na kartce. A charakter ma bardzo nie miły jak dla mnie wtedy.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krzysztof Jan Maraszewski

  Dermatolog,

  • P
   Lokalizacja: Szpital Powiatowy im dr Tytusa Chałubińskiego

   Najgorszy lekarz jakiego spotkałam, przepisał mi maść ze sterydami, które doraźnie leczyły moje zmiany. Po wizycie u innego lekarza okazało się, że byłam leczona w niewłaściwy sposób, na niewłaściwą chorobę, a stosowane leki zniszczyły moją skórę. Gorąco nie polecam.


 • Marek Stychno

  Ginekolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Szpital Powiatowy im. dr. Tytusa Chałubińskiego w ZakopanemUsługa: odebranie porodu

   Prowadził mój bardzo ciężki poród naturalny i gdyby nie on... Lekarz z powołania!!! Chciałabym żeby następny poród też odbywał się pod jego opieką

  • M

   Arnika25. Pan Doktor ma swietne podejście do pacjenta .Delikatny i bardzo miły polecam wszystkimi.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Tomasz Kacperski

  Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr. O. SokołowskiegoUsługa: kontrolna wizyta

   Kompleksowa diagnostyka, rzeczowy lekarz, miły i sympatyczny człowiek.
   Specjalista godny polecenia.

  • R
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr. O. SokołowskiegoUsługa: choroba mojego Taty

   Jestem pod absolutnym wrażeniem pana doktora - profesjonalizmu i ciepłego, ludzkiego podejścia i życzliwości oraz wyrozumiałości w trudnej sytuacji. Nie spotkałam chyba jeszcze lekarza o takim podejściu - nie tylko eksperta ale i Człowieka przez duże C. Doceniam holistyczne spojrzenie na problem i odpowiednie podejście do pacjenta i jego bliskich. Dziękuję panie doktorze !!!


 • Jan Choroba-Starczowski

  Nefrolog, Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Stanowczo odradzam. Odbyłam wizyte u tego lekarza w szpitalu w Nowym Targu (w gabinecie opieki całodobowej) . Totalny brak szacunku dla pacjenta. Lekarz skrytykował moje objawy, ktore ostatecznie okazały sie angina. Proszac o zwolnienie lekarskie, dostalam odpowiedz “nie chce mi sie tego robic, prosze pojsc do lekarza rodzinnego” Ostatecznie z wielkim grymasem na twarzy zostało ono wypisane.

  • I

   Dziś pierwszy raz przyjmował mnie wspaniały Lekarz Jan Choroba-Starczowski, który w mojej ocenie jest bardzo rzetelny, przeprowadza szczegółowy wywiad w zakresie wszystkich dolegliwości pacjenta. Ocenia stosowane leki w powiązaniu ze zdjagnozowanymi dolegliwościami. Poświęca dużo czasu pacjentowi dokładnie wszystko omawia w tym wyniki badań, jak też wyraźnie określa zalecenia. Przy czym miło i sympatycznie przeprowadza badanie. Polecam wspaniałego specjalistę.


 • Szymon Banak

  Ortopeda,

  • W
   Lokalizacja: Szpital Powiatowy im. dr Tytusa Chałubińskiego w ZakopanemUsługa: artroskopia stawu kolanowego

   Pierwszy zabieg artroskopii kolana lewego miałem u innego lekarza blisko 3 lata temu, drugi po 1,5 rocznym okresie uporczywego, ciągłego bólu wykonał już na moje szczęście Doktor Banak. W wielkim skrócie można powiedzieć, że wrócił komfort życia którego nie znałem przez 1.5 roku po wykonaniu pierwszego zabiegu. Lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta, przede wszystkim wielki nacisk stawiał na rehabilitację i uświadomienie pacjenta co do kolejnych kroków po zabiegu mających na celu powrót do zdrowia. Szczerze polecam i przede wszystkim dziękuję za pomoc.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Powiatowy im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem

   Najlepszy ortopeda w Zakopanem. Specjalista w zakresie schorzeń stawu kolanowego, ale nie tylko. Lekarz nietuzinkowy, nie bojący się wyzwań, zdecydowany, dokładny i konkretny. Można mieć do niego 100 % zaufanie, polegam tylko na jego opinii, a uratował w niejednej opresji.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Dawid Mastej

  Ortopeda, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: złamanie wielomiejscowe stawu skokowego

   Bardzo dobry specjalista i przyjazny człowiek. Dr. Dawid Mastej „poskładał” przed rokiem mój pogruchotany staw skokowy. Złamanie wielomiejscowe, skomplikowane. RTG poskładanych kości przesłałem do zaprzyjaźnionego lekarza specjalisty w USA, który potwierdził trudne złamanie i pochwalił świetnie wykonaną robotę. Dziś, z perspektywy czasu, biorąc pod uwagę ruchomość stawu i jego sprawność, przyznaję, że miałem do czynienia z bardzo utalentowanym lekarzem. Pozostaję wdzięczny za fachową pomoc i opiekę. Dziękuję!

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zlamanie kosci piszczelowej klykcia

   Zlamanie klykcia z pionową przerwa 4 mm po upadku na schodach. Na oddziale u Pana odrazu na tomograf później dopiero przyjęcie na oddział ortopedii w Jaśle. I czekanie na zabieg, 21 ide na zabieg 22 po wszystkim 7 śrub i płytka trzymają odszczypana część kości do głównej glowy kości piszczelowej pod kolanem. 10 dni po zabiegu nie ma tragedii po kontroli napisze co widać ma Rtg. Młody lekarz który podczymał mnie na duchu i dał nadzieje że będę mógł uprawiać jakiś sport zimowy(narty).

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania