Szpital Pomocy Maltańskiej pw. bł. Gerarda Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie Pomoc Maltańska Oddział w Olsztynie

(25 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Pomocy Maltańskiej pw. bł. Gerarda Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie Pomoc Maltańska Oddział w Olsztynie

Warszawska 30

10-082 , Olsztyn , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Maria Barczewska konsultacja neurologiczna

  Zgłosiłam się do Pani z przewlekłym, paraliżującym bólem kręgosłupa. Pani Anna nie wykazała się zrozumieniem i nie słuchała tego co mówiłam. Nie dokończyłam mówić objawów-Pani już przerywała. Skierowała mnie na badanie Rtg. Przychodząc na druga wizytę miałam nadzieje dowiedzieć się czegos więcej, na co Pani powiedziała, że od razu chciałabym wszystko wiedzieć (a zapytałam czy wyszło coś czego objawem mogą być moje bóle) Pani nie była w stanie nic mi powiedzieć ponieważ nie działał jej czytnik plyt (nie pierwszy raz) mimo że był również opis. Zaczęłam dopytywać co może być przyczyną, że jednak w opisie są rzeczy które mnie martwią, na co Pani podniosła głos, zaczęła zadawać mi takie same pytania jak na pierwszej wizycie, wiec widocznie wtedy rzeczywiście mnie nie słuchała. Powiedziała ze jestem za młoda na jakieś poważne choroby. I gdybym nie „wymusiła” skierowania na kolejne badania to bym ich nie otrzymała. Na 3-ostatniej wizycie stwierdziła ze taka moja uroda i nic z tym nie da się zrobić. Znowu pytając o wyniki Pani podnosiła ton głosu, jakby moje pytania były conajmniej dziwne a do jej obowiązków nie należałoby odpowiadanie na nie. Szczerze nie polecam wizyty u tej Pani, bo bagatelizuje problemy pacjentów, jest nieprofesjonalna i jeszcze na Ciebie nakrzyczy ;)

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Maria Barczewska konsultacja neurologiczna

  Lekceważenie objawów typowo neurologicznych (choć wielu lekarzy specjalistów sugerowało wizytę u neurologa). Brak chęci przez lekarza dalszej diagnostyki poza badaniem w gabinecie.
  Zle podejście lekarza do pacjenta. Niemiły ton rozmowy w stosunku do pacjenta.
  Opinię z mojej strony wystawiam na podstawie kilku wizyt, z których nic nie wyniosłam i niestety musiałam szukać pomocy u innych specjalistów, ponieważ pani dr nie wykazywała chęci pomocy i szerszej diagnozy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Barczewska Inny

  Byłam dzisiaj w przychodni neurochirurgicznej przy Uniwersytecie Klinicznym w Olsztynie. Pani dr spóźniona, ponad godzinę, kiedy przyszła siedziała jeszcze z 30 minut z pielęgniarką w gabinecie zanim kogokolwiek zawołała. Gdy weszłam do gabinetu nie było żadnego dzień dobry, Pani dr rzuciła kartką z opisem mojego RM. W związku z faktem że nie mogła odpalić płytki ze zdjęciem od razu chciała mnie odesłać na rezonas odcinka szyjnego gdzie 2 lekarzy już wcześniej mówiło mi że z moim odcinkiem szyjnym jest wszystko ok. po mojej uwadze że płytę można odpalić na komputerze pielęgniarki, Pani dr nic nie zareagowała. Z niezadowoleniem
  obejrzała zdjęcie i dosłownie powiedziała jedno zdanie. Nic nie wytłumaczyła nic nie przekazała. To że jest koniec wizyty przekazała mi pielęgniarka - machając glowa.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Barczewska uraz kręgosłupa

  Bardzo polecam panią doktor! Wizyta rozpoczęła się punktualnie, otrzymałem od pani doktor rzeczowe informacje na temat swojego zdrowia, wizyta przebiegła w bardzo profesjonalnej atmosferze a pani doktor okazała się bardzo sympatyczną i przyjazna osobą. Mimo tego że jest chirurgiem poradziła mi abym wstrzymał się z operacją z powodu urazu kręgosłupa. Wybór ten okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ czas pokazał, ze operacja faktycznie nie była konieczna a dzisiaj jestem w pełni zdrowy. Serdecznie pozdrawiam


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zofia Jasińska-Budzisz

  Wszystkim rodzicom odradzam wizyty u pani doktor. Jestem zażenowana brakiem odpowiedniego podejścia do dziecka. Dziecko chore, pani doktor nazwała "rozkapryszonym" i "aspołecznym" i zleciła oddanie go do żłobka. Dodatkowo zaczęła umoralniać mnie na temat karmienia piersią i sugerować ilość posiadanych dzieci, nie pytając nawet dlaczego nie karmię piersią prawie dwuletniego dziecka oraz, że z przyczyn zdrowotnych nie mogę mieć więcej dzieci. Z taką ignorancją pediatry nie spotkałam się do tej pory.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Cezary Przybylski opieka dermatologiczna

  Do doktora trafiłam szukając kontroli i opieki poszpitalnej. Człowiek rzeczowy, słucha pacjenta, dobrze diagnozuje. Dziękuję bardzo za pomoc. Magdalena S.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ireneusz Dywański badania kontrolne

  Jest to mój pierwszy i jedyny jak dotąd ginekolog - zawsze chodziłam do nirgo na NFZ. Bardzo podoba mi się, że niczego nie lekceważy - powiedziałan mu, że boli mnie pierś. Zbadał mnie, nic nie wykrył, ale i tak wysłał mnie na USG. Na USG wyszło, że mam coś tam jest wielkości 5mmx5mm i od razu dał mi skierowanie do onkologa. Z faktu podejrzenia PCO zawsze robi mi USG dopochwowe i bada na fotelu. Mniej więcej raz na rok robi mi cytologię, tak na wszelki wypadek, mimo, że w moim wieku nie jest to jeszcze refundowane. Polecam :)


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ireneusz Dywański

  Super sympatyczny i konkretny lekarz. Prowadził moją ciążę i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. bardzo go polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Barczewska

  Andrzej Lubiński
  Miałem przyjemność poznać Panią Dr.Barczewską na oddziale w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie kilka dni przed operacją kręgosłupa piersiowego w listopadzie 2016 którą Pani Dr Barczewska przeprowadziła bez wcześniejszych wizyt w gabinecie.
  W KILKU słowach: B.kompetentna,merytoryczna,odnosząca się z wielkim szacunkiem i kulturą do chorego.przed operacją B.cierpliwie i budząc całkowite zaufanie informuje o planowanym zabiegu odpowiadając B.rzeczowo na wszystkie pytana jak i po zabiegu.Jestem B.szczęśliwy że właśnie Pani Doktór mnie operowała i życzę każdemu aby trafił pod opiekę P.Dr.Barczewskiej
  jeszcze raz B.dziękuję.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wit Stanisław Juśkiewicz

  Dziekuje doktorze za trud włożony w ratowanie życia mojego ukochanego taty. Lekarz z ogromnym podejściem do człowieka. Konkretny i przede wszystkim wie co robi.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania