Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Szpital Miejski Nr 1
Zegadłowicza 3, 41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski Nr 1 logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (49)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Witowski Inny

  Doktor Andrzej Witowski jest wspaniałym specjalistą. Kontakt z pacjentem, który utrzymuje, rozmowa i objaśnienia sprawiły, że poczułem się zaopiekowany oraz zmotywowany. Znieczulenie podpajęczynówkowe i leczenie przeciwbólowe, które prowadził po mojej operacji przerosły moje oczekiwania. Dzięki Panu Doktorowi zrozumiałem, że po operacji endoprotezy biodra naprawdę może nie boleć. Jestem 3 dzień po operacji, zacząłem chodzić a bólu jak nie było tak nie ma. Być pod opieką Doktora to znaczy być w najlepszych rękach. Serdecznie dziękuję.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Witowski Inny

  Pan doktor jest człowiekiem który potrafi rozmawiać z pacjentem, potrafi wytłumaczyć na czym polega zabieg, a przede wszystkim przekonać do znieczulenia podpajęczynówkowego . Miałem 12 zabiegów /guzy pęcherza / bardzo się bałem i miałem kilka znieczuleń ogólnych . Jednak po długiej rozmowie z Panem Doktorem , który mnie przekonał do znieczulenia podpajęczynówkowego i teraz idę na 13 operację z tym samym znieczuleniem. Dziękuję Panie Doktorze.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Witowski Inny

  Pan Doktor profesjonalista, świetny specjalista do tego ma dobry kontakt z pacjentem. Konsultacja anestezjologiczna bardzo rzeczowa i konkretna.
  Doktor znieczulał mnie również do zabiegu ortopedycznego (Znieczulenie podpajęczynówkowe), szybko sprawnie, bez bólu a najważniejsze w przyjaznej atmosferze. Krok po kroku wyjaśniono mi jak się ułożyć, kiedy będzie ukłucie, jaki efekt działania i za chwilkę znieczulenie zaczęło działać. Podczas zabiegu świetna opieka Doktora jak również zespołu pielęgniarskiego. Dziękuję.
  Bardzo polecam Pana Doktora, to lekarz, który lubi swoją pracę i ludzi.

  lek. Andrzej Witowski

  To miłe…. Bardzo dziekuje

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Witowski Inny

  Chcę wyrazić ogromną wdzięczność i moc najserdeczniejszych podziękowań dla doktora Andrzeja Witowskiego oraz wszystkich lekarzy i pielęgniarek oddziału Intensywnej Terapii za uratowanie mojej mamy, która trafiła tam z zapaleniem i obrzękiem płuc w grudniu 2023 orku. Jesteście aniołami oraz niesamowitym przykładem pracy, wykonywanej z największym profesjonalizmem i oddaniem. Pan doktor Andrzej Witowski na bieżąco informował mnie o stanie zdrowia moje mamy, zawsze zwracał się do mnie i do mojej mamy z ogromnym szacunkiem i empatią. Wszyscy lekarze znali szczegóły stanu zdrowia mojej mamy, pielęgniarki zajmowały się mamą bardzo troskliwie, zawsze zwracając się do niej miłymi słowami. Jeszcze raz bardzo dziękuję za to niezwykłe połączenie dobrze wykonywanej pracy, profesjonalizmu i ludzkiej życzliwości! Życzę samych sukcesów i dużo zdrowia dla Doktora Witowskiego i całego Oddziału Intensywnej Terapii sosnowieckiego szpitala!

  lek. Andrzej Witowski

  Bardzo dziękuję, to wspaniale co Pani pisze. Dziękuję jeszcze raz w imieniu nas wszystkich

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Witowski Inny

  Chciałam w tym miejscu podziękować Andrzejowi Witowskiemu jako kierownikowi Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, na który końcem września br. trafiła moja babcia. I wielkie szczęście, że właśnie tam, bo najpewniej tylko dla tego nadal jest z nami. Ogromna wiedza połączona z wielką empatią! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za opiekę, jaką babcia została otoczona i przede wszystkim za jej efekt, czyli fakt, że babcia nadal jest z nami. My jako rodzina w tym czasie byliśmy o wszystkim rzetelnie informowani, byliśmy na bieżąco z sytuacją, tłumaczono nam, co się dzieje, jakie leczenie jest wdrażane i jakie są prognozy. W czasie odwiedzin byliśmy traktowani jak osoby, których babcia w tym czasie potrzebuje, a nie jak intruzi na oddziale. Jeszcze raz całą rodziną bardzo dziękujemy Panu Doktorowi, a i przy okazji całemu zespołowi Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Witowski Inny

  „Nie wystarczy być we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Trzeba być WŁAŚCIWĄ OSOBĄ we właściwym miejscu i we właściwym czasie”
  Podziękowania dla dr. Andrzeja Witowskiego. Dzięki swojej wiedzy i profesjonalnemu podejściu, uratował życie mojemu Tacie. Tato trafił na OIT w Szpitalu nr 1 w Sosnowcu, prowadzony przez dr. Witowskiego. Wtedy poznałam przede wszystkim CZŁOWIEKA i wybitnego lekarza. Doktor bardzo dobrze zajął się Tatą. Przedstawił plan leczenia, różne warianty, wytłumaczył, wypytał o choroby, okazał wsparcie. Później widziałam jak plan doktora jest realizowany; Tato, choć cały czas w śpiączce, miał coraz lepsze parametry. Zawsze mogłam uzyskać fachowe informacje od doktora. Oddział działa jak nowoczesna maszyna; każdy wie co ma robić i robi to z zaangażowaniem. W imieniu całej rodziny dziękujemy za Pana, i całego zespołu, podejście. Uratował Pan życie Taty, który wraca do sił:)
  Nie wiem komu dziękować, że znalazł się Pan na mojej drodze. Z pozdrowieniem, Ela M

  lek. Andrzej Witowski

  Dziękuję w imieniu całego zespołu i swoim
  Serdeczne pozdrowienia dla Pana Ernesta

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Witowski Inny

  Pan doktor Andrzej Witowski
  to przesympatyczny Człowiek.
  Mimo problemu dotyczącego zastosowania
  u mnie znieczulenia podpajęczynówkowego podjął się wykonania go. Zaangażowany całym sercem. To się czuje.
  Nie wyszło. Okazało się, że blizny
  po wcześniejszym zabiegu to uniemożliwiły. Nie to było jednak najważniejsze.
  Czułam, że ktoś jest ze mną tylko dlatego, że chce pomóc, ogromna empatia, profesjonalizm. Gdy czytam inne wpisy wdzięcznych pacjentów jestem pewna, że byłam w najlepszych rękach! Miałam to szczęście. Polecam gorąco!
  Życzę Panu doktorowi sukcesów na gruncie zawodowym i prywatnym oraz żeby był zawsze jak dziś przemiłą osobą, która w chwili stresującej dla pacjenta potrafi powiedzieć miłe słowo, zażartować.
  Takich lekarzy sobie i Wam życzę!
  Pozdrawiam Pana doktora serdecznie ;)

  lek. Andrzej Witowski

  Dziękuję :-)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Witowski Inny

  Pan doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia, dwa razy uratował życie mojej mamy Marii Potempskiej , z oddaniem i pełnym profesojanilizmem walczył o życie pacjentki. Olbrzymi szacunek dla lekarza i po prostu człowieka. Dziękujemy za serce i pełne oddanie. Pan doktor to nie tylko lekarz, ale przede wszystkim CZŁOWIEK. Dziękujemy !

  lek. Andrzej Witowski

  Dziękuję …..to bardzo miłe.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Witowski Inny

  Lekarz któremu można bezgranicznie zaufać. Jego wiedza medyczna niesamowite zaangażowanie wielokierunkowe myślenie doskonała organizacja powodują, że pacjent wie iż jest w najlepszych rękach. Mój syn trafił na oddział w stanie bardzo ciężkim, niestabilnym, zagrażającym życiu. Mimo wielu niewiadomych i bardzo nieprzewidywalnych reakcji organizmu Pan doktor zawsze widział kilka rozwiązań. Cały czas czuwał. Miałam wrażenie, że cały czas jest przy moim dziecku. Zawsze znalazł czas żeby jasno i czytelnie przekazać mi informacje o stanie zdrowia. Potrafił również sprawić żebyśmy mogli przetrwać ten trudny czas, gdy syn leżał w śpiączce. Potrafił pokierować mną i mężem abyśmy mogli jak najlepiej pomóc synowi w trakcie leczenia i po wyjściu ze szpitala. Zawsze odbierał telefon, również sam dzwonił, nawet dopytać o stan zdrowia po wyjściu z oddziału Pan doktor jest lekarzem z powołania oddany swoim pacjentom. Nie sposób znaleźć odpowiednie słowa, aby podziękować za drugie życie naszego syna

  lek. Andrzej Witowski

  To miłe. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i całego zespołu. Do usłyszenia

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Witowski Inny

  wspaniały lekarz, dzięki niemu żyję, moja sytuacja była bardzo ciężka jednakże doktor poradził sobie wspaniale, oprócz bardzo dużej empatii wyróżnia się niesamowitą wiedzą i zaangażowaniem, pełen profesjonalizm podparty prawdziwym człowieczeństwem

  lek. Andrzej Witowski

  Wałcz !

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania