Szpital Grochowski im. dr. med. Rafała Masztaka Samodzielny Publiczny

(70 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Grochowski im. dr. med. Rafała Masztaka Samodzielny Publiczny

Grenadierów 51/59, Praga-Południe

04-073, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Winek

  Kardiolog, lek.

  • M

   Bardzo konkretny i rzeczowy. Cierpliwie udziela pełnej informacji, odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Pacjent czuje się ważny i ma pewność, ze znajduje się pod opieką b. dobrego profesjonalisty i wybitnego specjalisty od spraw sercowych. Jest wnikliwy i dokładny, nie lekceważy zadnych sygnałów od pacjenta, którego traktuje z szacunkiem i dużą serdecznością. Jest godny zaufania - w 100% polecam

  • T

   Prawdziwy lekarz, miły, uprzejmy- ważne nie stwarza nie potrzebnego dystansu. Jeśli test wysiłkowy to tylko u doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Aneta Katarzyna Jańczyk

  Endokrynolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: niedoczynność tarczycy

   Pani Doktor jest przemiła i bardzo kompetentna. Widać, że dobro pacjenta leży jej na sercu i zleca niezbędne badania. Dopytuje i nurtują ją różne kwestie naokoło-endokrynologiczne. Regularnie konsultowałam się z nią również w ciąży - zawsze w pozytywnej i pomocnej atmosferze. Polecam.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Insulinooporność

   U tej doktor byłam drugi raz. Generalnie dr jest zainteresowana tym jak postepuje leczenie i to po niej widać (lubi drążyć temat i weryfikowac dodatkowe obciążenia organizmu). Jest uprzejma, zna podstawy dieto terapii mimo tego, że nie musi (w końcu to nie dietetyk). Ma duży zasób wiedzy nt. procesów zachodzących w organizmie (większy niz przeciętnego lekarza), więc dla tych co mają IO polecam. Mam wrażenie, że w przypadku tej doktor nieco dłuższe wizyty bylyby odpowiedniejsze. Jedyny minus to taki, że ciężko sie do Pani umówić (z tego co wiem to jedna z lepszych lekarzy endo w Enel Medzie).

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Paweł Lewandowski

  Flebolog, Angiochirurg, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Grochowski im. dr. med. Rafała Masztaka Samodzielny PublicznyUsługa: koronarografia i angioplastyka

   Do Pana dr. Lewandowskiego trafiłem na planową koronarografię. Podczas badania okazało się jednak że jest źle i trzeba zrobić także angioplastykę bo jedna z tętnic jest całkowicie zamknięta. Zabieg przebiegł sprawnie i bez komplikacji.
   Dr Lewandowski oprócz tego że to znakomity fachowiec ma też inną ważną cechę, potrafi uspokoić i sprawić, że pacjent przestaje się bać . Przed zabiegiem rozmawiał ze mną , tłumaczył, wprowadził pewien stan uspokojenia. Obecnie po angioplastyce jestem pod opieką dr Lewandowskiego w Vita -Medica.
   Pozdrawiam Pana Dr. serdecznie i jeszcze raz dziękuję.

   Jacek W.

  • J
   Lokalizacja: Szpital Grochowski im. dr. med. Rafała Masztaka Samodzielny PublicznyUsługa: koronarografia

   Niech Opatrzność czuwa nad nim aby jak najdłużej mógł pomagać innym. Głęboka wiedza, ogromne serce i wysoka kultura osobista Pana Doktora czynią Go nie tylko uzdrowicielem ciała ale i duszy pacjenta. Spotkanie z Nim pozostaje na bardzo długo we wdzięcznej pamięci Jego pacjentów. Przed zabiegiem koronarografii zostałem szczegółowo poinformowany o czekającym mnie zabiegu. W jego trakcie i po za biegu dowiedziałem się o szczegółach moich tętnic. Wypis ze szpitala i badanie , które Pan Doktor przeprowadził , a także następne po 30 dniach od zabiegu były dla mnie dowodem Jego troski, jaką okazuje pacjentom. Życzę Panu Doktorowi wielu sił i pogody ducha w tej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Dziękuj, dziękuję bardzo ! JHBAK

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jadwiga Borczewska

  Onkolog, Chirurg, lek.

  • H
   Lokalizacja: Europejskie Centrum Zdrowia OtwockUsługa: operacja piersi BCT, SNB

   Wspaniała Pani doktor, profesjonalna. Nie było żadnych powikłań. Miesiąc po operacji czuję się fantastycznie. Bardzo dziękuję za wszystko. Polecam z całego serca.

  • N

   Bardzo dobra, rzeczowa lekarka. Fakt, przy kontakcie potrafi być oschła, ale nie jest niemiła, tylko raczej do bólu konkretna. Miałam u pani doktor sporo wizyt, najpierw mój guzek był parę lat pod obserwacją w Luxmedzie, później zostałam przez panią doktor skierowana do ECZ Otwock (tak, aby móc mieć zabieg na NFZ) i zostałam poddana operacji usunięcia zmiany. Nie ma się co spodziewać głaskania po główce, nie warto też liczyć na wizytę o czasie (w Otwocku zdarzyło mi się czekać parę h na wizytę) - ale nadal uważam, że warto. Ma się poczucie, że się jest w dobrych rękach. Moja historia skończyła się dobrze, guzek okazał się niegroźny, a doktor Borczewską polecam dalej. P.S. po operacji nic nie bolało, aż byłam zdziwiona.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Bartosz Małek

  Chirurg, Proktolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Operacja guza w cieśni tarczycy

   Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy, bardzo spokojny, odpowiada na wszystkie pytania. Dba bardzo o pacjentów. Zrobił tak piękne cięcie, że blizna jest nie zauważalna :)


 • Jacek Jan Wojtanowski

  Chirurg,

  • Doskonały fachowiec, a przy tym ciepły,ludzki i rozumiejący cierpienie ludzkie spowodowane chorobą .


 • Joanna Krystyna Kowalska

  Anestezjolog, lek.

  • S

   Pani Joanna jest profesjonalistą w całym zakresie znaczenia tego słowa jako lekarz a jako człowiek mądra i empatyczna kobieta wielkie dzięki że jest na swoim posterunku .


 • Piotr Zdanowicz

  Anestezjolog,

  • Serdecznie polecam pana doktora. Uczestniczył w dniu 18.09.2014 w mojej operacji tarczycy w szpitalu Grochowskim. Odplynalem dosłownie w kilka sekund a następne co słyszałem to - pobudka panie Marcinie. Super specjalista. Polecam !


 • Michał Ambroziak

  Internista, Kardiolog,

  • A

   Są lekarze i jest Pan dr. Ambroziak . Dzięki jego wiedzy i zaangażowaniu po roku terapi lekami moje serducho bije jak powinno. Pan doktor przeprowadza bardzo wnikliwą pierwsza rozmowe. Bardzo kulturalny człowiek nie pozostawia nie wyjasnionych kwesti i stara sie ustalić ostateczną diagnozę . Dopiero po ustaleniu przyczyn choroby tłumaczy na czym polega i wybiera leczenie. Nie jest zwolennikiem radykalnych kroków i dopiero po wykorzystaniu innych metod decyduje czy jest potrzebne inwazyjne leczenie. Na mnie zrobił wrażenie już przy pierwszej wizycie, mówiąc że skonsultuje się z innym specjalistą, przy kolejnej wizycie pamiętał o wszystkim pomimo wielu innych pacjentów i mówiąc pamiętał, mam na myśli ze miał przygotowane wszystkie potrzebne dlamnie informacje tzn gdzie sa specjaliści w jakiej placówce przyjmują podal mi numer tel. Goraco polecam . Rzeczowy lekarz.


 • Wiktor Wacek

  Internista,

  • K

   Bardzo miły człowiek, rzeczowo wyjaśnia dolegliwości i szuka najlepszego rozwiązania. Duże zainteresowanie pacjentem. Polecam.

  • A

   Świeny specjalista. Pomógł mi wyleczyć się z kilku poważnych chorób. Zawsze przegląda moją kartę i sprawdza, które leki okazały się skuteczne nim wypisze receptę. Miły i kontaktowy. Okazał wiele ciepła mojemu synkowi.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu