Zobacz lekarzy

Działający od 1960 roku Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki jest jednym z największych szpitali wielospecjalistycznych w Warszawie. Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sp... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

Cegłowska 80, Bielany

01-809, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Działający od 1960 roku Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki jest jednym z największych szpitali wielospecjalistycznych w Warszawie. Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i leczniczy, a wszystkie oddziały prezentują wysoki standard na europejskim poziomie. Są one również przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Połączenie wieloletniego doświadczenia z nowoczesnością gwarantuje naszym pacjentom świadczenie najwyższej jakości usług oraz komfortowe warunki leczenia.

Oferujemy pełny wachlarz usług z zakresu:
-alergologii
-chirurgii dzieci, naczyniowej i ogólnej
-ginekologii i położnictwa
-neurologii i neurochirurgii
-chirurgii stomatologicznej
-diabetologii
-endokrynologii
-foniatrii
-gastrologii
-hematologii
-kardiologii
-leczenia bezpłodności
-logopedii
-nefrologii
-otolaryngologii
-proktologii
-psychiatrii
-pediatrii
-urologii
-ortopedii

Mając na uwadze dobro naszych pacjentów oferujemy również badania analityczne, histopatologiczne i radiologiczne.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Hanna Okońska

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przewlekłe zapalenie nosa

   Pani doktor była absolutnie niezainteresowana tym co do niej mówiłem o objawach choroby co z całą jej postawą sprawiało, że czułem się w gabinecie jakbym jej przeszkadzał. Ale najgorsze jest to, że nie usłyszałem od niej słowa na temat potencjalnych przyczyn moich dolegliwości jak również ani słowa na temat profilaktyki i zalecanego zachowania, które mogłyby przeciwdziałać zapaleniu nosa czy łagodzić jego skutki - nie usłyszałem choćby np. zdania, że współczesna medycyna nie potrafi odpowiedzieć na moje problemy ani wskazać ich przyczyn. Zwyczajnie bez słowa pani doktor przepisała mi maść i pozostawiając w absolutnej niewiedzy zakończyła po 5 minutach wizytę. Totalnie nie polecam tej pani.

  • S

   Pani doktor uratowała mój głos, za co jestem jej dozgonnie wdzięczna. Badanie przebiegało bardzo profesjonalnie, zadała mnóstwo pytań, również o kwestie, o których sama bym nie powiedziała. Doskonały specjalista, mogę polecić z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Agnieszka Baranowska-Bik

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: niedoczynność tarczycy w czasie ciąży

   Pani Doktor Agnieszka jest najlepszym endokrynologiem, jakiego znam. A po latach problemów z tarczycą znam wielu. Wnikliwa, z ogromną wiedzą, rozsądna, słuchająca pacjenta. Przy tym ciepła, serdeczna z bardzo fajnym poczuciem humoru. Wizyty u Pani Doktor to wielka przyjemność. Pani Doktor prowadziła mnie podczas pierwszej ciąży - zarówno ja jak i synek byliśmy bezpieczni i zaopiekowani. Pozostanę pod opieką Pani Doktor, bo daje nadzieję, że moim zdrowiem w końcu zajmuje się ktoś, komu zależy. Dziękuję Pani Doktor. Ania z synkiem.

  • M
   Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: rozchwiana gospodarka hormonalna

   Pani Doktor dużo czasu poświęca na wnikliwą analizę wszystkich badań. Nie bagatelizuje żadnych objawów i dokładnie wypytuje. Dzięki niej w końcu odzyskałam energię i chęć do życia :). Bardzo bardzo dziękuję i szczerze polecam. Wspaniała kobieta i lekarz!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Włodzimierz Salita

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Początki wad postawy u dziecka

   Omijajcie szerokim łukiem.
   Mój dzieciak ma wygięty kręgosłup od siedzenia godzinami w zbyt niskich szkolnych ławkach i jedną stopę wyraźnie uciekającą do środka. Na tyle mocno, że krzywi buty. Nie pomagają nawet buty ortopedyczne.
   Wizyta na NFZ u tego lekarza wyglądała tak: dzieciak miał spacerować po chodniku pełnym zarazków kilka razy, stanąć tyłem, schylić tylko głowę i to było całe badanie (na odległość). I na tej podstawie padła diagnoza 'nic mu nie jest, a na krzywą nogę już nic się nie poradzi'.
   Zszokowana zaczęłam mówić o swoich spostrzeżeniach, obserwacjach, że dzieciak nie przesiaduje przy kompie, że ma bardzo dużo sportu, że noga zaczęła się krzywić dopiero w wieku 5-6 lat ...
   Na co usłyszałam: 'niemożliwe'.
   Znów zaskoczona nieprzyjemnym zachowaniem pana Sality próbowałam dowiedzieć się coś więcej, na co podniósł głos, że znów pytam o to samo i 'jeszcze dwa słowa i mnie wyrzuci z gabinetu'.
   Wstałam i wyszłam z dzieckiem bez jakiejkolwiek pomocy od tego pana.


 • Marzena Mazurek

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Polecam Panią doktor, znakomity lekarz, dodatkowo bardzo sympatyczna osoba. Zawsze odpowiada na pytania, potrafi uspokoić, tłumaczy wyniki badań, omawia wprowadzane leki. Dodatkowo zawsze w razie potrzeby można skontaktować się telefonicznie.

  • M

   Ja osobiście polecam Panią dr Mazurek, jest rzetelna, dokładna, opanowana,a przede wszystkim serdeczna. Dba o swoje pacjentki, a jeżeli chodzi o kontakt tel.to nie mialam zadnego problemu. Byłam pacjentką dość wymagającą , około 2 miesięcy leżałam w szpitalu,odwiedzała, wykazywałą zainteresowanie.Świetny lekarz , dzięki niej mam cudownego synka z 34 tyg. ciąży,polecam

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Jolanta Paszko

  Psychiatra,

  • E
   Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

   Nie dość, że spóźniła się pół godziny, to była bardzo odpychająca. Po tym jak pokrótce opisałem, jak wygląda obecnie moje życie, skonstatowała, że przyczyną tego może być... że jest mi tak wygodnie. Opisywane przeze mnie problemy zbagatelizowała, zrzuciła wszystko na moją bierność (nie wnikając w ogóle w jej przyczyny). Stwierdziła, że nie przepisze mi żadnych leków, bo "albo pomogą, albo nie pomogą" (sic!). Wypytywała mnie, jakby szukając potwierdzenia swojego osądu (a przecież nie od osądzania jest lekarz, tylko od pomocy - zwłaszcza że gdyby faktycznie było mi wygodnie żyć tak jak żyję, to po co przychodziłbym z tym do psychiatry?). A gdy już nie miałem siły się tłumaczyć i milczałem, to po prostu się na mnie karcąco patrzyła... Miałem wrażenie, że dla niej jestem oszustem, którego ona ma za zadanie zdemaskować.
   Koniec końców wyszedłem z gabinetu, czując się dużo gorzej niż przed wizytą.

  • G

   Dr Paszko jest najlepszym psychiatrą, u jakiego się leczyłem.
   Cierpię na chorobę afektywną dwubiegunową - jest to istne piekło - albo głęboka depresja i lęk, albo mania z piciem alkoholu i seksoholizmem.
   Dr Paszko dobrała mi leki idealnie - nie jest jeszcze zupełnie dobrze, ale poprawa jest naprawdę ogromna.
   Przy tym jest życzliwa, mam do niej prywatną komórkę, którą odbiera zawsze - nawet w niedzielę.
   Na tle tych wszystkich cwaniaków-konowałów to istna perła.
   Pozdrawiam gorąco Panią Doktor..
   Tomek F.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Magdalena Kochman

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nadczynność tarczycy

   Jestem zachwycona już po pierwszej wizycie u Pani doktor, wizyta trwała prawie godzinę, zostałam dokładnie zbadana, Pani doktor cierpliwie wszystko wyjaśniła, czuję, że teraz jestem naprawdę w dobrych rękach. Polecam wszystkim szukającym świetnego endokrynologa.

  • D
   Lokalizacja: Warszawska Przychodnia EndokrynologicznaUsługa: poporodowe zapalenie tarczycy

   Wspaniały lekarz, cudowna kobieta. Trafiłam do Pani Doktor zupełnie przypadkiem. Jej zaangażowanie w pacjenta jest wyjątkowe, w tych czasach nie spotyka się takich osób. Dzięki Pani dr szybko wyleczyłam się z zapalenia tarczycy, plan działań był bardzo dobrze dobrany, regularne badania i odpowiednie dawkowanie leków. Mogłam liczyć na pomoc Pani dr w każdej chwili, czułam się bardzo zaopiekowana. Poleciłam Panią Doktor wielu osobom.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Wanda Niska

  Pediatra,

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: luxmed - badania usg

   Miałam kilkukrotnie możliwość wizyty u Pani doktor z moimi dzieci (min. badanie usg brzucha, usg mózgu). Zawsze bardzo dokładnie przeprowadza badanie, wszystko pokazuje i tłumaczy, jest osobą ciepłą i empatyczną, ma bardzo dobre i spokojne podejście do dzieci. Serdecznie polecam.


 • Eliza Klinert

  Internista,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo miła i dokładna Pani Doktor. Przyjmowała w przychodni koło mojego miejsca zamieszkania i pierwszy raz miałam wrażenie, że mam kompleksową opiekę medyczną - porządny wywiad, zlecane badania, omawianie wyników i planowanie dalszego leczenia. Niestety p. doktor po kilku miesiącach już w tej placówce nie przyjmowała, a szkoda bo na pewno bym dalej u niej się leczyła.


 • Anita Błażejewska

  Ginekolog, lek.

  • K

   Bardzo dobry lekarz, miły człowiek, zainteresowana nie tylko pacjentką od strony czysto fizycznej, ale także z troskatroską podchodzi do problemów. Szczerze polecam.

  • P

   Polecam, co prawda Pani jest jeszcze młoda i cały czas się uczy, ale wszystko przed nią i jeśli tak zostanie- i nie zejdzie na komercyjną stronę zawodu- to będzie b.dobrą lekarką. Prowadziła mi ciążę, i nie mam zastrzeżeń, była bardzo pomocna, dawała wsparcie i na ogół nie musiałam o nic prosić, bo sama proponowała. Polecam i trzymam kciuki. :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Sprycha- Baczkura

  Pediatra, lek.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie ucha

   Pani doktor bardzo, szczegółowo zbadała córkę.W zasadzie odrazu postawiła prawidłową diagnozę. Przepisane leki były trafione w dziesiątkę. Wizyta trwała tyle ile wymaga tego sytuacja, nie dłużej i nie krócej. Lekarka godna polecenia z dobrym podejściem do maluchów.