O nas

Stomatologia Tomasz Sak to klinika na Ursynowie, która oferuje usługi stomatologiczne w zakresie podstawowej diagnostyki, diagnostyki radiologicznej, profilaktyki, stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, chirurgii, implantologii, endodoncji ( endodoncji pod mikroskopem ), protetyki, implantoprotetyki oraz ortodoncji. Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny. Klinika powstała z myślą o dzieciach jak i dorosłych w każdym wieku. Nasi lekarze cieszą się zaufaniem wśród wieloletnich pacjentów. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zapewniamy profesjonalne leczenie, wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny, wiedzę i doświadczenie oraz miłą i przyjazną atmosferę. Staramy się sprostać oczekiwaniom Pacjentów. Specjalnie dla małych Pacjentów przygotowaliśmy domek - miejsce, w którym miło spędzą czas i pobawią się, czekając na swoją wizytę. Pozwala to oswoić strach przed pierwszą wizytą. Klinika mieści się w pobliżu metra Stokłosy, skąd można przejść pieszo ( około 5 minut). Możliwy jest również dojazd autobusami; 136, 179, 195. Parking znajduje się wzdłuż ulicy Romera. Serdecznie zapraszamy :)
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Tomograf Vatech PAX I 3D GREEN 16 CEPH
 • Skaner Digora Optime
 • Urządzenie do sterylizacji końcówek - DAC Universal
 • Aparaty rentgenowksie - EzRay Premuim
 • Zestaw do wypełniania kanałów - B&L SuperEndo α2 i SuperEndo β
 • Mikroskop Zumax
 • Piaskarka abrazyjna
 • MasterFlux do sedacji wziewnej
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (145)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Michał Karpiński konsultacja chirurga szczękowego

  Doktor z ogromną cierpliwością i pełnym zaangażowaniem wysłuchał mojej skomplikowanej historii i w szczegółach zasugerował dalszy plan działania.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Karolina Szczepaniak-Chudzicka konsultacja stomatologiczna dzieci

  Pierwsza wizyta u dentysty naszego 2-latka, który totalnie boi się obcych (a zwłaszcza lekarzy) - szliśmy przygotowani na najgorsze, a wyszliśmy absolutnie zachwyceni. Miejsce niesamowicie przyjazne dzieciom, zarówno sama placówka, jak i personel - rozpoczynając od Pani na recepcji, przez Panią Asystentkę, a na genialnej Pani Doktor kończąc. Nie obyło się bez chwili płaczu i stresu synka, ale to była dosłownie chwila - badanie przeprowadzone szybko, dokładnie i sprawnie. Najwięcej czasu zajęło wprowadzenie wspaniałej atmosfery dla dziecka, a potem obszerne wyjaśnienia i zalecenia dla rodziców odnośnie dbania o ząbki. Pani Doktor bardzo uprzejma, wesoła, z ogromnym zrozumieniem dla malucha i rodziców. Serdecznie polecamy!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Ilnicka leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  Pani dr. Katarzyna Ilnicka jest bardzo profesjonalna, a przy tym bardzo delikatna i ciepła. Czułam się bardzo bezpieczna u niej na fotelu. Miałam sporo plomb nieszczelnych, które należało wymienić.
  Moja sześcioletnia córka także jest pacjentką pani doktór i jej wizyta była bardzo spokojna i profesjonalna. Świetne podejście do dzieci.
  Na pewno wrócę i będę polecać tak świetnego specjalistę!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Ilnicka konsultacja endodontyczna

  Wszystko jest tak jak trzeba, plus delikatne, empatyczne podejście, pozytywne nastawienie i chęć pomocy! Pełen profesjonalizm!!! Dr Kasia jest świetnym stomatologiem. Wielokrotnie mi pomogła, wyrwała z najgorszych i najdroższych zębowych zagrożeń, oszczędzając przy tym samego zęba.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Ilnicka stomatologia zachowawcza

  Ogólnie Pani doktor bardzo sympatyczna, ciepła. Jest spokojna i opanowana, czuję się bardzo bezpiecznie, jak w domu. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania