Stomatologia M&M-Magdalena Cieślikowska

(34 opinie)

Dla całego naszego zespołu Pacjent jest osobą najważniejszą, dlatego wykonujemy zabiegi tak, jak samemu byśmy chcieli być leczeni. W pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, materiały wysokiej jakoś... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Stomatologia M&M-Magdalena Cieślikowska

św. Bonifacego 70/U-5

02-936 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 690...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dla całego naszego zespołu Pacjent jest osobą najważniejszą, dlatego wykonujemy zabiegi tak, jak samemu byśmy chcieli być leczeni.

W pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, materiały wysokiej jakości i standardy zabiegów na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu lekarzy pracujących lub współpracujących z moją kliniką sprawia, że zapewniamy naszym Pacjentom leczenie stomatologiczne nawet najtrudniejszych przypadków na najwyższym poziomie.

Wszystkie zabiegi i konsultacje przeprowadzam w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobywane na kursach i szkoleniach praktycznych w Polsce i na świecie. Wizyty odbywają się w komfortowo wyposażonych gabinetach, a wszystkie zabiegi wykonujemy kompleksowo w naszej praktyce. Gwarantujemy bezkompromisowe spełnianie najwyższych norm higienicznych.

Nasza oferta

Profesjonalizm, jakość, nowoczesność leczenia to nasza dewiza, a zdrowy i piękny uśmiech połączony z zadowoleniem Pacjentów stanowią nasz cel.

Kompleksowa obsługa i szeroka gama usług wykonywanych w naszej praktyce daje możliwości ustalenia kompletnego indywidualnego planu leczenia pacjenta. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych.

Jako zespół stomatologów leczących z pasją, kładziemy nacisk na rozwój wiedzy i technologii, co przekłada się na najwyższą jakość przeprowadzanych przez nas zabiegów oraz na pełne zadowolenie naszych pacjentów.

Nasz sprzęt

 • Mikroskop
 • Praca zawsze w powiekszeniu (lupy)
 • Rvg punktowe
 • Skaner wewnątrzustny
więcej

Zabiegi

 • implantacja zębów
 • leczenie zachowawcze
 • leczenie protetyczne- korony , mosty
 • leczenie endodotyczne- skomplikowane leczenie kanałowe pod mikroskopem
 • leczenie ortodontyczne - aparaty stałe, nakładkowe, ruchome
 • leczenie pedodontyczne- leczenie dzieci
 • nakładki , szyny relaksacyjne
 • osocze bogatopłytkowe
 • augmentacja kości
więcej

Badania

 • konsultacje z planem leczenia
 • rvg punktowe

Choroby

 • próchnia
 • braki zębowe
 • zapalenie miazgi
 • ból zęba
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Tomasz Benke higienizacja

  Jeden z bardziej zaangażowanych i uprzejmych specjalistów jakich spotkałem. Punktualnie, miło i profesjonalnie. 10/10.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Tomasz Benke scaling

  U Pana Tomasza byłem z polecenia na kompleksowym zabiegu oczyszczania zębów. Uważam, że jest to najlepszy specjalista u jakiego byłem w ciągu swojego życia i to nie jest tylko moje zdanie ale wielu pacjentów w Warszawie czy też lekarzy stomatologów, którzy sami rekomendują wizyty u Pana Tomasza. Przed zabiegiem został przeprowadzony ze mną szczegółowy wywiad dotyczący nie tylko schorzeń moich zębów ale również całego organizmu i ewentualnego wpływu na stan uzębienia. Pan Tomasz wykonał zabieg bardzo delikatnie i z ogromną starannością. Na każdym etapie był szczerze zainteresowany moim samopoczuciem na fotelu stomatologicznym. Ze względu na moje zaniedbania i stan zapalny dziąseł, zabieg został podzielony na dwa dni. Miałem zgłosić się na kolejną wizytę za tydzień. Pan Tomasz mając na uwadze mój stan zębów postanowił bez wahania zostać dłużej w pracy i przyjąć mnie między pacjentami. Po zabiegu dokładnie wytłumaczył mi zalecenia, prawidłowe użycie szczoteczki sonicznej oraz zalecił odpowiednie preparaty do mojego uzębienia. Do dnia dzisiejszego moje zęby wyglądają jakby zostały poddane procesowi wybielania. Pan Tomasz to wybitny specjalista, który podchodzi do swojego zawodu z ogromną pasją, ciekawością, nieustannie uczestniczy w wielu konferencjach naukowych i podczas dwóch wizyt mogłem dowiedzieć się wielu istotnych ciekawostek stomatologicznych. Od mojej wizyty polecam wszystkim Pana Tomasza, naprawdę warto. Profesjonalizm, skromność, dokładność, zaangażowanie i uczciwa cena.

  Tomasz Benke

  Szanowny Panie Dominiku, Cieszę się iż moje działania higienizacyjne wpłynęły pozytywnie na Pana mobilizacje oraz uzyskane efekty „wybielania”. Niezmiernie mnie to cieszy. Bardzo dziękuję za wiele bardzo ciepłych słów z Pana strony. To właśnie te słowa mnie mobilizują do dalszego poszerzania swojej wiedzy Stomatologicznej! Pacjent na fotelu jest zawsze dla mnie Najważniejszy! Miło mi ze Pan To Dostrzegł :). Mam nadzieje ze zalecone produkty wpłyną pozytywnie na Pana dziąsła i zęby, a kiedy się ponownie spotkamy to będzie tylko kosmetyka. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za bardzo miła rekomendacje i słowa. Z poważaniem Higienista Benke Tomasz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Tomasz Benke higienizacja

  Bardzo profesjonalnie, wręcz perfekcyjnie przygotowana wizyta. Rewelacyjny stosunek do pacjenta. Pan Tomasz bardzo komunikatywny i przyjacielski, zainteresowany pacjentem. Informacja na początku jak będzie przebiegał zabieg i omówione wszystkie fazy. Po zabiegu szczegółowy pakiet informacji na temat efektów, polecanej pielęgnacji zębów. Informacja co było robione dobrze, a co można poprawić w tym zakresie.

  Tomasz Benke

  Panie Michale, bardzo dziekuje za opinie. Mam nadzieje iż moje wskazówki pozytywnie wpłyną na Pana dziąsła i zęby. Do zobaczenia na wizytach higienizacyjnych. Z poważaniem Higienista Benke


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Benke higienizacja

  Jestem bardzo zadowolona z higienizacji - wizyta przeprowadzona szybko, bez boleśnie i w miłej atmosferze. Polecam!

  Tomasz Benke

  Pani Julio, Serdecznie Dziękuje za opinie. Pozdrawiam Higienista Benke


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Cieślikowska konsultacja stomatologiczna

  Pani doktor jest bardzo profesjonalna i zaangażowana, wszystko dokładnie wyjaśnia. Miła atmosfera, wizyta przebiegła bardzo dobrze. Polecam :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Benke higienizacja

  Profesjonalista, który wykonuje swoją pracę z wielką pasją. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty u Pana Tomasza.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Cieślikowska konsultacja stomatologiczna

  Polecam wizyty u p. Magdaleny. W prosty i przyjazny sposób tłumaczy laikom szczegóły problemów, które odkryła podczas konsultacji. Leczenie odbyło się sprawnie. Dodatkowo dostałem od pani doktor zalecenia co do przyszłych wizyt Zapewne będę jeszcze w przyszłości chciał skorzystać z pomocy pani doktor.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Tomasz Benke higienizacja

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Tomasz jest zaangażowany, profesjonalny. Higienizacja była prowodzona delikatnie i skutecznie. Bardzo polecam!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Benke piaskowanie

  W samych superlatywach, naprawdę. Pan Tomasz poświęca dużo czasu pacjentom, jest bardzo komunikatywny, wyczerpująco odpowiada na pytania i udziela porad. I co najważniejsze przykłada się do pracy. Usuwanie kamienia + piaskowanie, efekty widoczne od razu. Zdecydowanie i szczerze polecam.

  Tomasz Benke

  Szanowny Panie Ryszardzie, bardzo Dziękuje za poświęcony czas na wystawienie opinii - tak POZYTYWNEJ i obszernej. Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Pozdrawiam serdecznie Higienista Benke Tomasz.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Benke higienizacja

  Gorąco polecam i zachęcam do wizyt. Wizyta wykonana ze skrupulatnością i dobrymi radami Będę kontynuować wizyty w M&M

  Tomasz Benke

  Dziekuje za wystawienie opinii i rekomendacje. Do zobaczenia na wizytach w stomatologii M&M!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania