Stomatologia "Kraina Uśmiechu"

(79 opinii)

Stomatologia Kraina Uśmiechu to komfortowe Centrum Stomatologiczne położone w centrum Bydgoszczy, które powstało z pasji i marzeń lek.stom.Urszuli Kuczyńskiej. Nowoczesne sposoby leczenia oraz profes... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Stomatologia "Kraina Uśmiechu"

ul. 20 Stycznia 1920 r. 25/3

85-081 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Stomatologia Kraina Uśmiechu to komfortowe Centrum Stomatologiczne położone w centrum Bydgoszczy, które powstało z pasji i marzeń lek.stom.Urszuli Kuczyńskiej.
Nowoczesne sposoby leczenia oraz profesjonalizm łączymy z przyjazną i rodzinną atmosferą.Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie.Zapewniamy bezbolesne leczenie najwyższej jakości oraz długotrwałe efekty leczenia zarówno dzieci, jak i dorosłych.Piękny uśmiech i zadowolenie pacjentów jest naszym celem, co znalazło swój wyraz w postaci tytułu Dentysty Roku województwa kuj.-pom.przyznanego lek.stom.Urszuli Kuczyńskiej głosami wielu wdzięcznych pacjentów w konkursie Portalu Dentystycznego.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Filip Janiak

  Stomatolog,

  • T

   Mam podobne zdanie, bardzo dobry specjalista, zna się na tym co robi, dokładny i rzeczowy. Ja byłam u niego na leczeniu kanałowym i okropnie się bałam bólu, samego leczenia, ale na szczęście poszło gładko, nic nie bolało.

  • M

   U dra Janiaka leczyłam zęba kanałowo – w innej placówce powiedziano mi, że leczenie będzie trwało pół roku!!!, a tutaj dzięki nowoczesnym lekom i sprawnemu sprzętowi ząbek wyleczony na 3 wizytach, polecam mocno!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Agata Trojanowska

  Stomatolog,

  • M
   Lokalizacja: Stomatologia "Kraina Uśmiechu"Usługa: Inny

   Mam problem z torbielą okołozębową, konsultowałam problem z kilkoma lekarzami ale dopiero dr Agata zaproponowała mi na pierwszej wizycie szczegółowy plan leczenia. Pierwszy raz mogę powiedzieć, ze nie stresuje się przed wizyta u dentysty- dr Agata dokłada wszelkich wysiłków, żebym nie odczuwała żadnego dyskomfortu związanego z postępowaniem stomatologicznym, jest bardzo dokładna, delikatna, używa mikroskopu podczas postępowania z czym spotkałam się po raz pierwszy. Leczenie poprzedzone jest szczegółowym wywiadem. Jestem w trakcie leczenia i jestem bardzo zadowolona, spokojna, czuję się zaopiekowana. Polecam tę specjalistkę z całego serca.

  • T

   Mogę stwierdzić, że po zwiedzaniu dentystów w Bydgoszczy, trafiłem na najlepszego. Profesjonalistka w każdym calu. Bez owijania w bawełnę i naciagania na kasę. Aktualnie kończę długie leczenie, bo miałem problemy z zębami, które inni lekarze kazali wyrywać. Leczenie kanałowe, odbudowa zębów i standardowe wypełnienia. Pani doktor jest delikatna i dokładna. Wszystkie zęby robi pod mikroskopem, a do tego jest przesympatyczna. Polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Urszula Kuczyńska

  Stomatolog,

  • I
   Lokalizacja: Stomatologia "Kraina Uśmiechu"Usługa: Inny

   Trafiliśmy z synkiem (5lat )do Pani Urszuli po trudnych przejściach ze stomatologami. Syn bardzo się boi dentysty A dodatkowo ciągle wypadały plombki. Dopiero u Pani Urszuli udało się wyleczyć wszystkie ząbki, które teraz są bardzo kolorowe co oczywiście podoba się synkowi...Podejście Pani Urszuli do małego pacjenta rewelacyjne . Super komunikacja z dzieckiem. Rodzicom wszystko wyjaśniane i tłumaczone na bieżąco. Cieszę się, że trafiliśmy do Krainy Uśmiechu :).

  • M
   Lokalizacja: Stomatologia "Kraina Uśmiechu"Usługa: Inny

   Byłam z 4 letnim synkiem na zabiegu w Krainie uśmiechu Pani Urszula zajęła się synkiem bardzo dobrze oczywiście przed zabiegiem wszystko mi dokładnie wytłumaczyła jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym gabinecie

  Zobacz wszystkie opinie (65) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania