Stomatologia "Kraina Uśmiechu"

Stomatologia "Kraina Uśmiechu"

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Specjalizujemy się w kompleksowym i bezbolesnym leczeniu zarówno dzieci jak i dorosłych.
Cechuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta; dbamy o miłą, spokojną atmosferę pozwalającą zapomnieć o nerwach towarzyszących wizycie u dentysty.
Gabinety stomatologiczne są klimatyzowane, a nasi specjaliści mają do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt.
Zarówno lekarze jak i personel średni(recepcjonistki, asystentki, higienistki) uczestniczy regularnie w licznych szkoleniach otwartych i zamkniętych.
W klinice przyjmują zarówno stomatolodzy dziecięcy, jak i specjaliści dla osób dorosłych.
Dla naszych najmłodszych pacjentów mamy specjalną ofertę – leczenie bezstresowe przy użyciu gazu rozweselającego oraz syropu Dormicum. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie pomóc każdemu dziecku.
Zabiegi u osób dorosłych wykonujemy w powiększeniu (leczenie przy użyciu lup stomatologicznych i mikroskopów endodontycznych). Duża precyzja leczenia przekłada się na bardzo estetyczne i trwałe efekty leczenia.
Zapewniamy najwyższą jakość leczenia, zgodną ze standardami Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej.
Zostaliśmy laureatem organizowanego przez PortalDentystyczny.pl konkursu Dentysta Roku 2012
Dowiedz się więcej

Adres

Stomatologia "Kraina Uśmiechu"
ul. 20 Stycznia 1920 r. 25/3, 85-081 Bydgoszcz
Stomatologia "Kraina Uśmiechu" logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (48)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Urszula Kuczyńska Inny

  Dziękuję bardzo Pani Doktor Urszuli za nasze wizyty. Miejsce fantastyczne. Pełny profesjonalizm zarówno stomatologa jak i pań asystentek. Dziecko miało wyrywane 2 zęby i naprawiane 4 ząbki mleczne. to wszystko udało się zrobić na 2 wizytach! Dziecko miało podane lek Dormicum, czyli tzw. "głupi Jaś"n i dodatkowo był jeszcze gaz rozweselający. Moje dziecko panicznie się bało stomatologa i nie było mowy o jakiejkolwiek współpracy z dentystą. Ale dzięki tym znieczulaczom, udało sie Pani Doktor przeprowadzić bez żadnego uszczerbku czy problemu wykonać te zabiegi. Polecam z całego serca matczynego!! Pani Doktor dziękuję!!

  P
  Profil zweryfikowany
  Urszula Kuczyńska Inny

  Cudowne miejsce. Wspaniały personel.
  Córka 5 letnia z traumą przed dentystą z racji pierwszej nietrafionej wizyty w innym miejscu. Leczona z syropem ########. Pierwsza wizyta z histerią na fotelu ( 3 zęby zrobione), druga praktycznie bez niczego. Polecam ogromnie.
  Zęby wyleczone, a dziecko niczego nie pamięta.

  M
  Profil zweryfikowany
  Urszula Kuczyńska Inny

  Byliśmy na wizycie z 8 letnią córką, która boi się wizyt u dentysty. Ząb usunięty. Córka zadowolona, chociaż samego zabiegu nie pamięta (i pewnie o to chodzi). Profesjonalne podejście do pacjenta a rodzic szczegółowo poinformowany o metodach leczenia/zabiegu.

  S
  Profil zweryfikowany
  Urszula Kuczyńska Inny

  Byliśmy na wizycie z 6 letnim synem. Polecam gabinet w 100%!!! Pełen profesjonalizm, ząbki usunięte... Dzięki podanym lekom syn nic nie pamięta i to cieszy!!!

  A
  Profil zweryfikowany
  Urszula Kuczyńska Inny

  Dziś byłam z moim 5 letnim synem na leczeniu zęba. (Wcześniej już byliśmy 3 razy że starszym synem) Pani Dr.Urszula Kuczyńska sprawnie i profesjonalnie zajęła się dzieckiem. W miłej atmosferze oglądając bajkę ,w mała chwilę miał już wyleczony ząb. Syn miał podany gaz rozweselający i faktycznie bawiła go cała sytuacja na fotelu Syn zadowolony i my również bardzo. Polecam krainę uśmiechu i panią Dr.Urszulę.

  M
  Profil zweryfikowany
  Urszula Kuczyńska Inny

  Witam. Pani doktor leczyla dzisiaj moja piecio letnia corke. Jestem bardzo zadowolony. Profesjonalna opieka nad podopiecznym. Genialnie wytlumaczony przebieg leczenia. Idealna wspolpraca miedzy ( dziecko - lekarz) i calego personelu.

  P
  Profil zweryfikowany
  Urszula Kuczyńska Inny

  Wspaniała atmosfera, przyjazny gabinet, ogromna profesjonalizm, wiedza i podejście. Urszula Kuczyńska ma podejście do pacjenta, jakie powinien miec każdy lekarz. Polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  Urszula Kuczyńska Inny

  Bardzo polecam Panią dr Urszulę. Wyleczyła ząbki naszemu synkowi, gdzie wszyscy inni wysyłali nas na narkozę. Leczenie odbyło się z gazem i z syropem dormicum. Syn bardzo szybko wrocił do siebie po zabiegu i niczego nie pamięta, oglada tylko swoje kolorowe ząbki. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy polecać. Bardzo miłym zaskoczeniem był tez telefon następnego dnia z zapytaniem jak czuje się syn. Pełen profesjonalizm

  M
  Profil zweryfikowany
  Urszula Kuczyńska Inny

  Profesjonalna obsługa. Sympatyczna i pełna zaangażowania Pani Doktor. Mimo , że była to nasza pierwsza wizyta wiem że jeszcze tam wrócimy z naszym synkiem. Prawdziwa Kraina Usmiechu. Bardzo szczerze polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  Urszula Kuczyńska Inny

  Najwspanialsza i najlepsza Wrózka zębuszka jaką miałam okazję poznać wraz z moją córką. Córka panicznie boi sie dentysty na samo słowo "stomatolog" jest płacz. Natomiast wKrainie Usmiechu wróżka zębuszka zadbała o wszystko by córka czuła się komfortowo. Dbałość o każdy szczegół. Zabieg z syropem Dornikum jak najbardziej polecam. Precyzyjne i indywidualne podejście do pacjenta. Bardzo delikatnie wykonywany zabieg, dziecko naprawdę nie pamięta co miało robione. Po zakończeniu zabiegu mega zadowolenie, że tak szybko wszystko się udało. Telefon po wizycie z zapytaniem jak się czujesz. Poprostu pełna profeska. Wrażenia na mnie robi każda wizyta.
  Bardzo ale to bardzo polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania