Stamed

(5 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Stamed

Wolności 8 a

37-400, Nisko, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Stanislawa Biegaj

  Lekarz Rodzinny, Internista,

  • W

   Bardzo miła i kompetentna kobieta .Zanim trafiłam do Pani dr byłam zapisana do przychodni na ul Sandomierskiej i to była prawdziwa pomyłka .Owszem lekarze w porządku ale wszechwiedzące i wredne pielęgniarki w rejestracji skutecznie uprzykrzaja życie dlatego też zdecydowałam się na zmianę lekarza .Bardzo sie cieszę że trafiłam do Pani dr.Biegaj ponieważ:
   -słucha co pacjent ma do przekazania
   -nie wymądrza się i nie ignoruje
   -jeszcze nigdy nie miałam zrobionych tyle badań a kiedy wyniki wyszły złe zajęła sie tematem
   - nigdy nie robi problemu z wypisywaniem potrzebnych recept (oczywiście pod warunkiem że nie są to nadużycia ze strony pacjenta)
   Także gorąco polecam :-)

  • W

   Nie wiem kto napisał ten komentarz z dnia 10.11.2008 ale na pewno wstał lewą nogą... Pani dr Biegaj to wyśmienita lekarka, kompetentna, sumienna, dokładna, życzliwa. Można by było tak wymieniać i wymieniać pod różnymi odmianami. Nie tylko zresztą moim zdaniem, po prostu nie ma lepszego lekarza rodzinnego. Potrafi z pacjentem rozmawiać, umie słuchać pacjenta, a to bardzo ważne jednak dla pacjenta. Gorąco polecam Panią doktor jako lekarza rodzinnego. Nawet jeżeli bym wyprowadził się z rejonu działania NZOZ w Nisku, to i tak nigdy w życiu nie zmieniłbym swojego lekarza rodzinnego. Wiem co mam i potrafię to docenić i uszanować. Innym pacjentom też tą maksymę polecam. Pani doktor życzę wszelkiej pomyślności i też dużo zdrówka!
   Pozdrawiam wdzięczny pacjent ;)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu